2016-05-22 - VIII Monográfica del Perro Lobo Checoslovaco - Primavera de la Real Socieda


Upravit výsledky
Show information
Rozhodčí:José Luis Gil Alonso (ES)
Data výstavy:22/05/2016
Submitted by:23011086
Submitted on:22/05/2016
PSI:
Třída štěňat (3-6 měsíců)
 1. Lobos de la Fuensanta Xeroxvelmi nadějný/á
 
Třída dorostu (6-9 měsíců)
 1. Tyron Owen spod Ďumbieravelmi nadějný/áNejlepší štěně
 2. Ianek Srdcerváč (_?_)velmi nadějný/á
 
Třída mladých (9-18 měsíců)
 1. Ángus de Lupus Celtavýborný/áVítěz třídy
 
Mezitřída
 1. Cezar Lupus Ibéricusvýborný/á
 
Třída otevřená
 1. Hacker de La Gretosavýborný/áVítěz třídy
 2. César de Naraíovýborný/á
 3. Gigoló de Lobos de Bilsaruvýborný/á
 . Arón de La Guariza de Campoóvelmi dobrá
 . Boston Wolfdog Landvelmi dobrá
 
Třída vítězů
 1. Doubayh la Blackwolfdog Cievýborný/áBOB (Vítěz plemene), Vítěz třídy
 2. Ares de Naraíovýborný/á
 3. Tito del Castillo de Saxvýborný/á
 . Chad de Lobos de Bilsaruvýborný/á
 . Gorthan Wilkorvýborný/á
 . Yentapolin Lupus Ibericusvýborný/á
 
 
FENY:
Třída štěňat (3-6 měsíců)
 1. Lobos de la Fuensanta Xkayvelmi nadějný/á
 
Třída dorostu (6-9 měsíců)
 1. Tabatha Tatra spod Ďumbieravelmi nadějný/á
 . Charisma Corda Elizabeth Luporum (?_Saarloos MIX_?)velmi nadějný/á
 . Diciembre Wolfdog Landvelmi nadějný/á
 
Třída mladých (9-18 měsíců)
 1. Shana -the Wolf-Alaskan House- (!_REG_!)výborný/áNejlepší mladý/á, Vítěz třídy
 . Aybe II z Litavské kotlinyvelmi dobrá
 . Laska de La Gretosavelmi dobrá
 . Lobos de la Fuensanta Yarisvelmi dobrá
 
Mezitřída
 1. Mina de La Gretosavýborný/áVítěz třídy
 2. Aruba de Lupus Celtavýborný/á
 3. Cruz del Sur Maya Wolfdog Landvýborný/á
 
Třída otevřená
 1. Lobos de la Fuensanta Zaravýborný/áVítěz třídy
 2. Isadora z Orel Ochranavýborný/á
 3. Brenda de Bailalunasvýborný/á
 . Arpia de Bailalunasvýborný/á
 . Cinderella de Bailalunas (!_MIX_&_REG_!)výborný/á
 . Bruma -de Lobos de Albadul-výborný/á
 . Amis -de Lobos de Albadul-velmi dobrá
 
Třída vítězů
 1. Żweruna z Peronówkivýborný/áBOS, Vítěz třídy