Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administrace (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Ceskoslovenske forum (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=22020)

saschia 22-03-2012 23:52

Ceskoslovenske forum
 
Neviem ci to vadi este niekomu okrem mna, ale tento system ze ceska aj slovenska verzia zobrazuju ceske aj slovenske forum mi pekne lezie na nervy.

X ludi da nove vlakno do oboch jazykovych verzii, a tym padom je vidno len malo vlakien... Ak je v slovenskom fore mrtvo, vsetky stare vlakna zaberaju miesto pre aktualne temy na ceskom, a pripadne naopak. Ved to je blbost...

Navrhla by som opat zlucit obe jazykove verzie fora, ako to bolo v starom systeme, na jedno ceskoslovenske. Aj tak piseme cesky aj slovensky v oboch forach...

Ake mate nazory vy ostatni?

Elar 23-03-2012 00:29

Quote:

Originally Posted by saschia (Bericht 426886)
Neviem ci to vadi este niekomu okrem mna, ale tento system ze ceska aj slovenska verzia zobrazuju ceske aj slovenske forum mi pekne lezie na nervy.

X ludi da nove vlakno do oboch jazykovych verzii, a tym padom je vidno len malo vlakien... Ak je v slovenskom fore mrtvo, vsetky stare vlakna zaberaju miesto pre aktualne temy na ceskom, a pripadne naopak. Ved to je blbost...

Navrhla by som opat zlucit obe jazykove verzie fora, ako to bolo v starom systeme, na jedno ceskoslovenske. Aj tak piseme cesky aj slovensky v oboch forach...

Ake mate nazory vy ostatni?

Súúhlas ;) veď si rozumieme...aspoň dúfam

nanno 23-03-2012 08:56

taky souhlasím,ROZUMÍME!!!
Hynek

www.wolfdogs.name

Janiz 23-03-2012 10:45

No ono je mrtvo v obou jazykových verzích ;-) Ale taky mi to přijde zbytečné rozdělovat!

saschia 23-03-2012 10:50

Ako kedy, napriklad tento tyzden sa to zrazu na ceskom rozjelo. A na slovenskom tusim len v duplicitnom threade...

pato_garzik 23-03-2012 12:02

Som za!!!
chcelo by to anketu - len neviem ci sa na tomto fore da tak ako na niektorych inych.

Ceskoslovensky vlciak chce ceskoslovenske forum!!!

Czertice 23-03-2012 14:09

Jsem pro sloučení 8)

alzahra22 23-03-2012 23:35

Urcite to bude lepsie, nastastie si rozumieme aspon vacsinou :) Je trosku zbytocne ze su tie fora rozdelene.

CDaniela 24-03-2012 08:36

Urcite sloucit ;-)

malkovicz 31-03-2012 11:02

Jsme také pro sloučení.

aliden 15-01-2013 17:36

sloučit jednoznačně. vždyť v jazyce není žádní rozdíl. a kdo nerozumí alespoň se naučí. to určitě není na škodu :lol:

saschia 15-01-2013 18:32

Quote:

Originally Posted by aliden (Bericht 448424)
sloučit jednoznačně. vždyť v jazyce není žádní rozdíl. a kdo nerozumí alespoň se naučí. to určitě není na škodu :lol:

No jo, len admin nejako odignoroval moj navrh... Tak neviem ci to niekedy bude.

Je to tu dost mrtve, a ked je mrtve forum dvojjazycne tak je to uz uplne onicom...

aliden 15-01-2013 18:47

je to docela škoda už jenom kůly těm pejskům...:(

malkovicz 15-01-2013 23:32

jo jo poslední dobou to tu nějak vymřelo :cry: chtělo by to nahodit nějaké horké téma :twisted: a klidně i vícejazyčné ;-)

leila 16-01-2013 14:33

tém by bolo, ale zas to len skončí hádkami, preto asi nikto nič nepridáva ;-)

Marianka.W 16-01-2013 19:46

Také jsem pro sloučení. Ráda si čtu poslovensky.
Mrtvo tu je, protože od spuštění nové verze fungují tyto stránky dost problematicky. Inzerce se nepřidává, databáze hapruje... Ten provizorní režim už trvá nějak dlouho. :-(

Pavol1217 16-01-2013 20:27

???
 
Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 448478)
Také jsem pro sloučení. Ráda si čtu poslovensky.
Mrtvo tu je, protože od spuštění nové verze fungují tyto stránky dost problematicky. Inzerce se nepřidává, databáze hapruje... Ten provizorní režim už trvá nějak dlouho. :-(

lepší je facebook, wolfdog v súčasnej dobe stojí za kus hovna

malkovicz 16-01-2013 23:26

Je to škoda odradí to třeba spoustu nových zájemců o toto krásné plemeno. Když jsem se rozhodl ke koupi ČSV tak jsem nejdřív hltal info z netu a tu mi bylo vše zodpovězeno a našel jsem zde hodně informací.

leila 17-01-2013 08:41

bejvávalo... WD už dávno nie je o diskusiách o psoch, ale o tom, kto má doma mix, kto je množiteľ a poskytuje zastarané info, často nepravdivé - aj o psoch v databázy... (ja mám pri vlastných psoch chyby...).
Iste, dôležité je vedieť, kto chová nečestne, ale pre nováčika je toto jedna pani povedala a WD je už len "kus bulvárneho plátku"... Žiadne nové info o stravovaní, výcviku, socializácii, chove... Info spred 5 rokov môže človek brať len s veľkou rezervou... Tak čo sa tu dozviem nové? Nič...

saschia 17-01-2013 11:45

Mna najma mrzi ta databaza. Ano, forum bolo skvele, moznost bavit sa priamo s ludmi, ktori sem chodili pravidelne a tak na otazku bola velmi skoro fundovana odpoved od viacerych, clovek mohol ist do vsetkych jazykovych for ktore bol schopny rozumiet, atd. Ale to sa da aj inde, nie tak dobre ale da.

Databaza ale bola vec naozaj jedinecna, a kym fungovala bola prakticky kompletnym zoznamom narodenych zvierat. Bohuzial po "cistkach" z nej zostala len obcas updatovana kostra. Nech vravi kto chce co chce o necestnych praktikach (niektore ch.s. uprednostnovane a pod.), teraz je to stokrat horsie.


All times are GMT +2. The time now is 21:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org