Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Cluby & nařízení (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Garant plemena: Itálie? (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=12156)

Pavel 02-10-2009 19:20

Quote:

Originally Posted by Hanka (Bericht 240532)
Jinak: Pavle, znáš pohádku o Zlaté rybce? Tam chtěla být taky rybářova žena nakonec i Pánem Bohem a vládnout celému světu.

Jojo, jenže pohádka většinou má šťastný konec, což v reálu je málokdy :(

Ghost 05-10-2009 15:20

Doměnky a nepřesné informace jsou vždycky zdrojem dohadů. Pokud je podezření pravdivé, je to dost špatné, na tom se asi shodne většina lidí (já se mezi ně počítám taky), kteří sem píšou.

Pokud se má zabránit šeptandě a případným problémům v budoucnu, existuje jen jeden správný postup. A to obrátit se oficiální cestou na klubový výbor, který tohle může řešit se slovenskou stranou, potažmo s FCI.

Pavel by měl poskytnout vedení klubu informace (pokud o ně bude požádán), jak přišel k této zprávě, případně sám klub informovat, a klub by měl jednat a zaujmout stanovisko. Je dobře, že se celá záležitost objevila na veřejnosti, ale na těchto stránkách zaniknou důležité věci ve spoustě osobních útoků a nevraživosti a nic se nevyřeší.

Zdeněk Havlík

PS: být moderátorem fóra, tak tohle vlákno zamknu úplně, ať se nezahltí nesouvisejícími posty

leila 05-10-2009 16:35

slovenský klub o tom vie a už sa o tom rokovalo

Pavel 05-10-2009 22:26

Quote:

Originally Posted by leila (Bericht 241386)
slovenský klub o tom vie a už sa o tom rokovalo

Máš nějaké podrobnosti ?

Hanka 06-10-2009 11:20

Většina lidí se teď objeví na světovce, takže po ní budeme vědět víc. Lepší je vše slyšet na vlastní uši.

Pavel 06-10-2009 13:11

Na světovku se bohužel nedostanu - nemám s kým jet. Tak doufám, že někdo poreferuje, jak to je doopravdy. A hlavně, kdo je tady u nás podporuje, protože si myslím, že bez podpory ze zemí původu by to asi italové nezkoušeli.

Argus 09-10-2009 12:51

Quote:

Originally Posted by Pavel (Bericht 241462)
Máš nějaké podrobnosti ?

Přijde mi, že tady je toho trochu vic http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=12155

leila 09-10-2009 13:28

no sú tam názory aj zo zahraničia, len škoda, že sa nevyjadrilo viac talianov a hlavne členov ITA klubu...

Monika 09-10-2009 13:40

Quote:

Originally Posted by leila (Bericht 242269)
no sú tam názory aj zo zahraničia, len škoda, že sa nevyjadrilo viac talianov a hlavne členov ITA klubu...

Prosím, přestaňte řešit nesmysly! Kdo chtěl, mohl se včera zeptat osobně zástupců italského klubu na WDS, tak jako učinila Soňa Bognárová, byla jsem osobně u toho a slyšela co bylo řečeno. Pan Hanuška lže, rozvrací klub a bylo mu navrhnuto, aby český klub opustil, již před lety, jak je uvedeno v zápise ze schůze ve Světlé nad Sázavou. Nechápu, že ho pořád někdo bere vážně.

leila 09-10-2009 17:06

a čo bolo povedané? ak to nie je tajné... a v čom Pavel klame? v celej záležitosti? alebo v detailoch?

Pavel 09-10-2009 17:33

Monika opět perlí :D. Ano, vše jsem si vymyslel, zmanipulovat vedení českého i slovenského Klubu tak, že tomu všichni uvěřili. Jen mi, prosím, vysvětli, jak rozvracím Klub a čím jsem ho rozvracel dříve ? Tím, že jsem Tě nevolil do vedení ?

Monika 09-10-2009 17:45

Quote:

Originally Posted by leila (Bericht 242312)
a čo bolo povedané? ak to nie je tajné... a v čom Pavel klame? v celej záležitosti? alebo v detailoch?

Nic podobného tomu, co bylo řečeno se nikdy neřešilo ani na úrovni italského CCLC a v žádném případě na úrovni FCI!

leila 11-10-2009 12:02

práve čítam na anglickom fóre, že vedenie ITA klubu hovorilo s Margo, že nikto takúto žiadosť nepodal. tak teraz neviem od koho má slovenský klub info a prečo to vôbec teda riešili.
nebola som na výstave, nemala som možnosť sa s nikým o tom porozprávať bližšie, takže máte niekto nejaké info?

Pavel 11-10-2009 20:00

Trochu jsem byl také překvapen, proč předseda italského Klubu o tom mluví s Margo a ne s reprezentanty českého a slovenského Klubu, kteří na výstavě byli ????

alexa 15-10-2009 09:44

Za nejlepší řešení k ukončení dohadů považuji to, že se český klub obrátí na klub slovenský a společně požádáme o informace k této otázce pana Štefíka a potažmo FCI. Dosud jsou to všechno jen neověřené informace a nemá cenu se o nich tady handrkovat. Jakmile budeme mít odpověď, budou členové klubu informováni na klubových stránkách a ve Zpravodaji.

Karel Skoupý

Pavel 18-10-2009 08:29

Tak na včerejší schůzi české pobočky v Hořovicích padl dotaz (od Z.Havlíka), jak to je s údajnou žádostí Itálie o garanta plemene. Neočekávaně se slova ujal Ing. Hartl a odpověděl následovně (omlouvám se, ale nenahrávali jsme schůzi, takže je to volná citace) :

"Je to všechno jen fáma. Vše vzniklo tak, že na výstavě v Itálii Monika Soukupová mluvila večer soukromě s jedním italským chovatelem. Zeptala se ho, zda když je v Itálii už tolik odchovů, zda neuvažují o žádosti o garanta plemene ? U rozhovoru byl ještě tlumočník, od kterého tuto informaci mám. Někdo prostě pouze vynesl informaci ze soukromého rozhovoru."

Lze se jen ptát, když u rozhovoru byla Ing.Soukupová, překladatel a dotyčný italský chovatel, kdo z nich a proč tuhle informaci vypustil ?

Margo 18-10-2009 21:34

Quote:

Originally Posted by Pavel (Bericht 244300)
Tak na včerejší schůzi české pobočky v Hořovicích padl dotaz (od Z.Havlíka), jak to je s údajnou žádostí Itálie o garanta plemene.



W Bratyslawie rozmawialam o tym z przewodniczacym wloskiego klubu. Mowi, ze o nic takiego sie nie starali, a nic do FCI nie posylali...

Krotko mowiac: wloski klub sie o gwaranta nie stara.

Musicie skontrolowac, czy nie jest to tak, ze to wymienieni czescy hodowcy nie staraja sie, aby odebrac gwaranta Slowacji i nie dac go Wlochom. Nawet jesli ci ostatni o tym nawet (dotad) nie mysleli... 8)

Pavel 18-10-2009 21:42

Quote:

Originally Posted by Margo (Bericht 244489)
Musicie skontrolowac, czy nie jest to tak, ze to wymienieni czescy hodowcy nie staraja sie, aby odebrac gwaranta Slowacji i nie dac go Wlochom. Nawet jesli ci ostatni o tym nawet (dotad) nie mysleli... 8)

Čeští chovatelé určitě nechtějí, aby garant plemene byl odebrán SR. Možná takoví jednotlivci jsou, ale ti nezastupují všechny chovatele. Jak řekl Ing. Hartl, mluvila o tom Ing. Souupová, která ani český Klub ani české chovatele nezastupuje. Ale bylo by možná dobré, pokud by se k tomu veřejně vyjádřila ona sama ...

Margo 18-10-2009 21:53

Quote:

Originally Posted by Pavel (Bericht 244491)
Čeští chovatelé určitě nechtějí, aby garant plemene byl odebrán SR.




Oczywiscie, ze nie.... :p Mowie, ze chyba trafia sie jedna (dwie?) czarne owce, ktore graja przeciwko swoim.... ;) Bo nie byl to pomysl wloski...

Charles 20-10-2009 16:14

Fáma a záříjový ftip
 
Quote:

Originally Posted by Pavel (Bericht 238981)
A navíc - rád bych slyšel názor dotyčných na to, že italský klub, se kterým mají více, jak nadstandartní vztahy, zažádal prostřednictvím ENCI o odejmutí garanta plemene Slovensku a přidělení ho Itálii. Co na to říkáte ?

no jak jsem tak cetl todle i anglicke forum (odkaz nekde vyse), muj nazor je, ze to je jen

VELKÁ FÁMA PŘÍMO OD PAVLA

sorry Pavle, ale je to tak
vytahnuls naprosto neoverene a mylne informace


All times are GMT +2. The time now is 14:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org