Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Žijeme s vlčákem... (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Zahrada (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=22130)

Jana Zítková 27-04-2012 12:55

Zahrada
 
Koukám na naší zahrádku jak se z ní pomalu ale jistě stává měsíční krajina :?
Sem tam trs pampelišky (bobky denně sbírám), samej kráter, místo zelených tůjek posledních pět rezavých, ostatní rostlinstvo je recyklované na aportky. Plot zalátaný vším možným. :(. Nic moc. Co tam mam vysadit aby to přežilo? :Help_2

Jana Zítková 27-04-2012 13:02

Jé já to napsala na slovenské forum snad vám to nevadí :p
Stejně by se to mělo sloučit.

pato_garzik 27-04-2012 19:30

No myslim ze pokial sa psiska nenaucia ze nemaju nicit uz za mlada tak pomoze jedine na zeleno natreny beton :evillaugh

Jana Zítková 28-04-2012 17:33

Quote:

Originally Posted by pato_garzik (Bericht 429546)
No myslim ze pokial sa psiska nenaucia ze nemaju nicit uz za mlada tak pomoze jedine na zeleno natreny beton :evillaugh

Tak přesně takovouhle radu potřebuju, díky.

saschia 29-04-2012 12:34

Heh, nevesaj hlavu, priroda je mocna carodejka. Minulorocna svorka pirani nam napriklad otrhala posledny rododendron na dvore tak, ze z neho ostal len suchy pahyl. Jak ale posledny krokodil vypadol z domu, rododendron sa oklepal a vyrasil listok. A na jar (skoro presne rok po odchode steniec, ked som bola na sviatky na rodnej hrude) som ho skoro nespoznala - je to kosate, ma to listy a mozno to bude aj kvitnut. Mamka uvazuje prikupit dalsie rododendrony (stence este aspon rok neplanujeme, kedze niesom doma).

pato_garzik 29-04-2012 14:25

Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 429590)
Tak přesně takovouhle radu potřebuju, díky.

Nie je za co...;)
Teraz vazne - cevecka su fakt potvory a ked sa rozhodnu ze bude nieco tak ako chcu tak si to tak aj zariadia - teda ked nechcu v zahrade rdendrony tak spravia vsetko pre to aby tam neboli - a Saschia by mohla pisat romany o tom ako Frei naucena co vsetko nema robit to nerobila ale najala si na to svorku pirani - presne poukazovala stencom co ona ma zakazane ale ony nie. A ked uskutocnovali jej plany tak sa len ticho uskrnala v pozadi.
A to plati nielen v zahrade...

saschia 29-04-2012 14:45

Ona ich nenajimala, ona ich vzdelavala! Takto sa, deticky zlate, kopu jamy. Ja to tu mam zakazane, ale vam to mozno v novych svorkach dovolia, tak to potrebujete vediet robit... A takto sa v nich skovavaju lososy. Vidite, ked si ho nechame v zemi odlezat, krasne vonia a vyborne chuti. Nie, mojho lososa mi zrat nebudes, vypytaj si vlastneho! Daticky, aha! zdochnuty vtacik! Takto sa v nom vala. Ano syncek, pekne si sa vyvalal, za odmenu ho mozes spapat...

Czertice 01-05-2012 09:14

Quote:

Originally Posted by saschia (Bericht 429644)
Ona ich nenajimala, ona ich vzdelavala! Takto sa, deticky zlate, kopu jamy. Ja to tu mam zakazane, ale vam to mozno v novych svorkach dovolia, tak to potrebujete vediet robit... A takto sa v nich skovavaju lososy. Vidite, ked si ho nechame v zemi odlezat, krasne vonia a vyborne chuti. Nie, mojho lososa mi zrat nebudes, vypytaj si vlastneho! Daticky, aha! zdochnuty vtacik! Takto sa v nom vala. Ano syncek, pekne si sa vyvalal, za odmenu ho mozes spapat...

Ježiš to je super :D


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org