Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Standard plemene a bonitace (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Svod, bonitace a členská schůze pobočky pro Česko (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=15096)

Marianka.W 25-08-2010 10:21

Svod, bonitace a členská schůze pobočky pro Česko
 
Datum a místo konání: 2.10. 2010, ZKO Roudnice nad Labem

Rozhodčí z exteriéru: A. Šimáčková
Vedoucí bonitační komise : D. Matušincová

Prezence účastníků od 7:30 do 8:45 h.
Začátek posuzování v 9:00 h.

Přihlášky na svod a bonitaci posílejte na e-mail Lenky Dragonari - [email protected]
*nutno vyžádat potvrzení o předčtení,jinak nebude brán na přihlášku zřetel
*předmět e-mailové zprávy PŘIHLÁŠKA NA BONITACI RODNICE N.L.2.10.2010

Nebo poštou na adresu : Lenka Dragonari, Boženy Němcové 1753, Hostivice, PSČ 253 01

Přihlášky zasílejte do 20.9.2010

Bonitační poplatky:
Svod mladých člen klubu: zdarma nečlen klubu: 300,- Kč
Bonitace člen klubu: 300,- nečlen klubu: 700,- Kč

Na svod nebo bonitaci sebou vezměte:
* průkaz původu psa včetně výkonnostního a výstavního průkazu
* očkovací průkaz nebo Europas s potvrzenou platnou vakcinací
* vyhodnocení DKK

Členská schůze se bude konat po ukončení posuzování, vyhlášení výsledků svodů a bonitací bude součástí členské schůze.


Přihláška ke stažení zde: http://www.cswolfdog.cz/index.php?op...fileinfo&id=48

JIM 26-08-2010 13:49

Je možné přijet i jen tak na "koukačku"?

Marianka.W 26-08-2010 13:58

Samozřejmě. Dokonce bych řekla, že je to vhodné, doporučené a žádoucí. Dá se toho mnoho vidět, slyšet, povědět, seznámit, porovnat s ostatními vlčákáři čí šedivec je větší potvora. Taky se můžeš podívat a vyzkoušet co tě čeká až přijdeš na řadu a budeš vědět na co se máš připravit...
:wolf

JIM 26-08-2010 14:04

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 320994)
...Taky se můžeš podívat a vyzkoušet co tě čeká až přijdeš na řadu a budeš vědět na co se máš připravit...
:wolf

S tím záměrem jsem se na to ptal.;)
Takže díky za odpověď.

mellorn 26-08-2010 14:05

prihlasovala jsem se na jarni bonitaci,na kterou jsem nakonec nedorazila. mas me jeste v tech starych mailech nebo se mam prihlasit znovu?

Marianka.W 26-08-2010 14:22

Tabulku někde mam, tak to beru jako přihlášení. A ty to ber jako potvrzení. ;-)

Marianka.W 30-08-2010 19:43

Prosím, neposílejte mi mailem přihlášky jako .jpeg. Buď si tabulku zkopírujte do nějakého textového dokumentu nebo ji opište do textu mailu. Díky.

31-08-2010 08:06

Jen bych se chtěla zeptat jestli je přímo na místě možné přihlásit se i do klubu? Vyplněnou přihlášku doma mám. Díky:)

Marianka.W 31-08-2010 15:00

Samozřejmě ano.

Marianka.W 07-09-2010 10:22

Hlaste se hojně. Zatím to vypadá na rychlou akci, mám jen šest holek na bonitaci.
:wolf

mellorn 07-09-2010 10:33

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 322600)
Hlaste se hojně. Zatím to vypadá na rychlou akci, mám jen šest holek na bonitaci.
:wolf

neboj,ono se to na posledni chvili zmeni,jako vzdy;)

alexa 07-09-2010 11:20

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 322600)
Hlaste se hojně. Zatím to vypadá na rychlou akci, mám jen šest holek na bonitaci.
:wolf

Už jsem i na vláknu k moravské bonitaci apeloval na lidi, aby se hlásili předem. Raději vyplnit tři karty "zbytečně" v klidu doma, než jich potom dodělávat 15 přímo na místě. To pak sebou nese veliké zdržení pro všechny. Jenže víš jak je to třeba s přihláškami na výstavu... dva dny před druhou uzávěrkou to vypadá skoro na zrušení, a pak se to najednou nahrne...
Lidičky, nenechávejte to přihlášení prosím na poslední chvíli ;)

Karel

sdivokoukrvi 07-09-2010 11:55

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 322602)
neboj,ono se to na posledni chvili zmeni,jako vzdy;)

toho se bojím:? nahlášeno nás bude třeba 15 a 30 jich přijede bez přihlášení. Jako by vyplnění přihlášky trvalo nějak dlouho a bylo složité

bambas 07-09-2010 12:12

Tak my se samozrejme s Bizzy prihlasime, ale az prijde vyplata :) Ale pujdeme jen na svod mladych. Na svod DKK netreba, ze?

Marianka.W 07-09-2010 12:22

Ne, na svodu není třeba skoro nic, jen mít šest měsíců a víc.

Jinak pro ty, co váhají, jestli se přihlásit nebo ne: není problém zaplatit na místě - holt si vystojíte frontu (když budete mít přesnou částku, tak to bude možná rychlejší) a když nakonec nedorazíte, nemám problém vyplněnou tabulku přehodit do příštího termínu. Rozhodně je to snazší, než vyplňovat ji narychlo ve stresu na místě.

Karle, samozřejmě počítám s tím, že 20. září půjdu spát až druhý den ráno a pak ještě 23. až dorazí ty papírové poštou....

sdivokoukrvi 07-09-2010 13:17

Quote:

Originally Posted by bambas (Bericht 322635)
Tak my se samozrejme s Bizzy prihlasime, ale az prijde vyplata :) Ale pujdeme jen na svod mladych. Na svod DKK netreba, ze?

jo netřeba dkk a zaplatit se dá i dodatečně na místě. Mluvila jsem o tom s paní Andrlovou

Marianka.W 13-09-2010 12:47

I nadále přijímám přihlášky ke svodu a bonitaci. Uzávěrka 20. 9. - to je příští pondělí.

bambas 13-09-2010 13:01

Jezis, kterej chytrak udelal prihlasku v NEEDITOVATELNEM pdf? Aspon ze se to nekomplikuje...Vytisknout, vyplnit, naskenovat, prevest do pdf...Proc to KCHCSV nedava v editovatelnem pdf, popr v jinem formatu? ODF apod. Tohle me dokaze vzdycky rozpalit....:evil:

Marianka.W 13-09-2010 13:12

Protože tu přihlášku vytvářela osoba, která nemám možnost vytvořit ji v editovatelném programu. Zajímavé, že většina lidí nemá problém zkopírovat si text přihlášky do jiného dokumentu případně rovnou do těla e-mailu. Jdi ven se psem, to tě zchladí.
Mám dojem, že se brzy na celé předpřihlašování na tyto akce vyprdnu. Ušetřím si spoustu času, nervy a vy budete zase tvrdnout na akcích do osmi večer... :agrr

bambas 13-09-2010 13:28

Editovatelny program treba OpenOffic (zdarma) apod. Ok, vytvorim Vam pdf formular, aby ho mohli uzivatele editovat a poslu Vam ho k volne distribuci. ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org