Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   MWP Katowice 22.03.09 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=10558)

Grin 10-03-2009 21:26

MWP Katowice 22.03.09
 
Quote:

Originally Posted by Marcin L. (Bericht 197291)

Do zobaczenia w Katowicach

A właśnie; kto się wybiera do "Spodka"? :)
My co prawda jeszcze za młodzi na uczestnictwo, ale na jakiś spacer po wystawie chętnie byśmy się pisali.
Łowca z przyjemnością poznałby starsze koleżanki i kolegów. :)

DanielZ 10-03-2009 21:41

Będziemy x3 :) jeszcze jako obserwatorzy .

Grin 10-03-2009 21:42

Młode pokolenie szaleje znaczy? :D

Kamoszka 10-03-2009 22:35

My wstępnie też sie piszemy. W końcu kiedyś trzeba zacząć:p
Wiek Ardala pozwala jedynie nam poobserwowac zmagania, ale będzie to dla nas ogromną frajdą.
Zwłaszcza jak się dowiaduję, że nabliższa rodzinka będzie:lol:
No i głównym punktem wyjazdu będzie powystawowy spacerek:p

Gia 10-03-2009 22:50

My z pseudo wilczakiem też będziemy :)

wilczakrew 11-03-2009 00:09

No my będziemy tylko nie wiem jak te namioty to wytrzymają bo spodek w remoncie. :D Co do spaceru to moze być mały problem ale jakieś miejsce sie znajdzie.

Grin 11-03-2009 09:54

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 197420)
Co do spaceru to moze być mały problem ale jakieś miejsce sie znajdzie.

Jaki problem z miejscem? Ze spodka na Dolinę Trzech Stawów jest 10 min. jazdy samochodem. :)
A poza tym jeszcze niedawno ktoś chyba chciał siać terror w centrum miasta? :twisted:

btd 11-03-2009 10:07

Tak samo daleko jest do parku w Chorzowie. Tam na brak miejsca nie można narzekać :-)

Grin 11-03-2009 10:17

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 197461)
Tak samo daleko jest do parku w Chorzowie. Tam na brak miejsca nie można narzekać :-)

Wg mnie park chorzowski odpada. :(
Bywam tam często, bo naprzeciwko mieszkają moi rodzice. Ale niestety nie jest to wg mnie miejsce godne polecenia na spotkania wilczaków; tam przyjeżdżają na spacery ludzie (i psy) z "całego" Śląska i pomimo wielkiej przestrzeni, są tam straszne tłumy, zwłaszcza w weekend.
Na Dolinie w weekend (zwłaszcza cieplejszy) też na pewno będzie sporo ludzi, ale na lotnisku przynajmniej są sami psiarze, nie ma małych dzieci, wózków, rowerów, itp.

wilczakrew 11-03-2009 10:33

Zgadzam się z Grin w zupełności i Park Chorzowski odpada. Tam mozna jechać tylko bardzo późno, a i tak są ludzie.
Z tym terorem to fakt ale na piechote troche daleko na Muchowiec. Zawsze można przejsć taką zgrają przez miasto :D

GRABA 11-03-2009 15:01

Hej!
My z Unką też będziemy, będzie to jej drugi występ, bo pierwszy już teraz w Jarosławiu, więc pewnie będę robiła za latawiec:twisted: na ringu....
No jak nas zima nie zaskoczy, to Grzesiu może górka Środulańska, jak nie ma śniegu, to i ludzi tam brak, a teren spory.;-)

wilczakrew 11-03-2009 15:11

No poza Katowicami jest sporo terenów do wspólnego biegania. zadecydujemy na miejscu czy idziemy czy gdzieś jedziemy. Takie rozwiaznie będzie najlepsze.

Bardzo sie ciesze, ze będzie taka frekfencja :)

Bajka 11-03-2009 16:06

No to jak Was tyle będzie spacerować, to my też się dołączymy:):) Do zobaczenia:)

sssmok 11-03-2009 16:17

No to robcie duzo zdjec!
A potem przymusowo ma byc relacja na wolfdogu :D

marchencki 11-03-2009 16:45

Bede i obiecuje narobic mase zdjec. :) Do zobaczenia!:)

GRABA 11-03-2009 18:17

Racja na miejscu dogadamy sprawę.;-)

Ja ze swojej strony oświadczam, że nikomu nie będę miała "za złe" robienia zdjęć czy kamerowania, pod warunkiem nie rozpowszechniania ich do celów hodowlanych ( w sensie "pseudo") i oczywiście będę bardzo wdzięczna za otrzymanie ich potem, nawet jak nie będą super jakości.:)
Grin - wejź swój sprzęt, bo fajne foty wychodzą;-)

marchencki 11-03-2009 18:27

Wyladuja w temacie:)

wilczakrew 11-03-2009 19:26

No to ja tez sprzęt zabieram i będe mase zdjeć i filmików robił. Supe już sie nie moge doczekać tego spaceru. :)

Grin 11-03-2009 20:08

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 197608)
Grin - wejź swój sprzęt, bo fajne foty wychodzą;-)

Sprzęt jak sprzęt, ale męża wezmę, on już się o resztę powinien zatroszczyć. :D
PS
Dzięki w jego imieniu. :)

zubrzyca 11-03-2009 20:38

Tak swoją drogą, ciekawe czego możemy spodziewać się w remontowanym "Spodku", gdzie będzie wystawa, skoro na stronie związku widnieje informacja:
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wystawy CACIB Katowice 2009 informujemy, że wystawa odbędzie się jak planowano w obiektach MOSiR "SPODEK". Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby Wystawcy i ich psy byli zadowoleni!
Hala namiotowa dla zapewnienia komfortu wystawców będzie oświetlona, ogrzewana z drewnianą podłogą.
:lol:
mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na wystawę i spotkać się z Wami!
Do zobaczenia!

wilczakrew 11-03-2009 21:14

No z tego co sie orientowałem to namioty mają być super i kosztują więcej jak wynajęcie spodka. Ale swoją drogą to wszyscy jesteśmy tego ciekawi .

Gia 11-03-2009 23:45

Nas namioty nie dotyczą, bo wilczaki mają ring na lodowisku ;)

Też chętnie udostępnię pseudo wilczaka do sesji foto :twisted:

Gaga 12-03-2009 09:28

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 197671)
Nas namioty nie dotyczą, bo wilczaki mają ring na lodowisku ;)

"Wilczaki tańczą na lodzie" ?? KONIECZNIE FOTY !!! :lol:

Bajka 12-03-2009 09:39

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 197703)
"Wilczaki tańczą na lodzie" ?? KONIECZNIE FOTY !!! :lol:

Ha,ha, Gaga, tak jest:) W Polsce planowane jest wprowadzenie tańca na lodzie dla wilczaków jako elementu obowiazkowego do uzyskania praw hodowlanych ;) Jedni mają obowązkowe prześwietlenia,bonitacje...a my, Polacy taniec na lodzie, bo jesteśmy bardziej...romantycznym narodem niż nasi sąsiedzi! ;)

Rona 12-03-2009 13:34

Quote:

Originally Posted by Aga Wó. (Bericht 197706)
Ha,ha, Gaga, tak jest:) W Polsce planowane jest wprowadzenie tańca na lodzie dla wilczaków jako elementu obowiazkowego do uzyskania praw hodowlanych ;) Jedni mają obowązkowe prześwietlenia,bonitacje...a my, Polacy taniec na lodzie, bo jesteśmy bardziej...romantycznym narodem niż nasi sąsiedzi! ;)

No to bierzcie się do roboty, bo Lorka już ćwiczy :lol::lol::lol: Trudno to jeszcze nazwać tańcem, ale każdy przecież kiedyś zaczynał :rock_3
http://lh3.ggpht.com/_bAyOqInM93Q/Sa...%201.03.09.jpg

diabelkowa 14-03-2009 16:06

ja przyjade jak co roku pocykac zdjecia i poslinic sie ;) nie ujawniajac sie :P

Gaga 14-03-2009 23:38

To debiutantom życzymy pozrywania ringówek ;)
:cool3

wilczakrew 16-03-2009 21:34

Lodowisko jest najlepszą częścią tej wystawy. Będzie można zaprezentować ślizgi synchroniczne :D To jeszcze tylko kilka dni, a ja sie już nie mogę doczekać spotkania.

Grin 17-03-2009 13:00

To o której się te niedzielne ślizgi zaczynają? O 11-tej? :p

wilczakrew 17-03-2009 13:13

Standardowo wystawa od 10 no i my na 11 ale pewnie będziemy już troche wcześniej śmigać. No 22 slizgi i panie w przewadze. Ja mam konkurencje :)

Sariel 17-03-2009 16:15

A jest jakaś lista wystawiajacych ?

wilczakrew 17-03-2009 16:33

Jesli Ci sie chce szukać to jest na stronie związku.
http://www.zkwp.katowice.pl/cacib2009pl.htm

Tam też jest plan sędziowania.

anetawron 17-03-2009 16:49

My również się zjawimy niestety w okrojonym jednopsowym składzie.

aneta1 17-03-2009 20:51

wilczakrew a jak myślisz z kim będziesz konkurował :lol::lol::lol::lol::lol:;-)

Sariel 17-03-2009 22:22

no faktycznie , podali bez podziału na rasy, trochę szukania jest. Aneta , a Ty bez wilczaków?

wilczakrew 17-03-2009 23:56

No myślę, ze z doborową konkurencją. :) Tak w zasadzie to jest mi to obojętne bo nie ma to dla mnie znaczenia kto wygra. To jest tylko mało obiektywna ocena sędziego. Wybierze swój typ i z każdego wyniku będe zadowolony.
Choc własciwie wiem jakie psy będą lub jakie mogą być.
Czambor,
Ilmarinen
Ali
Clif
Tearz rozpracowywuje suczyska. Tam jest większy problem.

wilczakrew 18-03-2009 01:02

No już wiem.

Czambor, Ilmarinen
Ali
Amber
Clif

Uni
K-lee, Kala, Kalaratri, Enfys, Barina
Ciri, Calanthe, Adane
Jadiel, Cintra, Ishtar , Mallory
Adhara, Brenda, Beti , Alud

Poprawiłem według sugestii ustawienie panienek.

wilczakrew 18-03-2009 01:04

Quote:

Originally Posted by aneta1 (Bericht 198838)
wilczakrew a jak myślisz z kim będziesz konkurował :lol::lol::lol::lol::lol:;-)

To było podchwytliwe. :)
Zmusiłaś mnie do przefiltrowania konkurencji.

No ale muszę przyznać, ze to zaszczyt mieć takiego konkurenta.

aneta1 18-03-2009 06:55

I jeszcze ten Pan i sunia

Manni Fabrizio Massimo Zerboni C/o – ALUD

wilczakrew 18-03-2009 08:49

No ja tak dogłębnie nie studiowałem listy.
Ale musze przyznać, ze suczysko niczego sobie. :)
Pewnie będzie w championach.
Ciekawe z którą suką zamienią się miejscami. ????

DORA 18-03-2009 09:18

:roll:Nie wiem gdzie to wrzucic ale.... dadam.... dadam.... :rock_3 - 15 .03 09 w Jarosławiu nasza siostra Kalaratri została zwyciezca młodziezy :bussi nasze gratulacje dla ślicznoty :grosscool:thumbs:klatsch no i oczywiście dla Uni także wielkie oklaski:klatsch:klatsch:klatsch:thumbs spisały się dziewczyny na medal

Gia 18-03-2009 09:23

Podobno będzie bardzo ostro pilnowane, żeby nie wszedł żaden niezgłoszony pies. 1 zgłoszenie+1 pies+1 właściciel. Nawet Ci, którzy mają wystawę w sobotę już w niedzielę nie wejdą z psem na teren wystawy.

Gaga 18-03-2009 09:25

Brenda jako płeć piękna, pewnie by się ucieszyła, że wsadziłeś ją do klasy młodzieży :lol:
A Mallory awansowała do dorosłych championów - Grzegorz porozdawał prezenty :D

Gia 18-03-2009 09:30

Już naprostowane :twisted:

Gaga 18-03-2009 09:35

buuuuuuuuuuuu.........a było coś nowego :p

Grin 18-03-2009 09:42

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 198950)
Podobno będzie bardzo ostro pilnowane, żeby nie wszedł żaden niezgłoszony pies. 1 zgłoszenie+1 pies+1 właściciel. Nawet Ci, którzy mają wystawę w sobotę już w niedzielę nie wejdą z psem na teren wystawy.

Buuuu, to co, może nam każą Łowcę na ulicy zostawić? :x

Gia 18-03-2009 09:47

Mam nadzieję, że jednak się uda go jakoś przemycić, ale na dogo już takie wieści krążą :roll:

Grin 18-03-2009 09:54

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 198963)
Mam nadzieję, że jednak się uda go jakoś przemycić, ale na dogo już takie wieści krążą :roll:

Wiem, mnie już w styczniu, gdy składałam papiery w Związku tu samo powiedziano. :(

wilczakrew 18-03-2009 10:17

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 198951)
Brenda jako płeć piękna, pewnie by się ucieszyła, że wsadziłeś ją do klasy młodzieży :lol:
A Mallory awansowała do dorosłych championów - Grzegorz porozdawał prezenty :D

Już sprostowałem wcześniej. Żle mi sie wpisało bo mi się suczyska pozamieniały.
Prezenty będą dopiero rozdawane na wystawie :D Wcześniej nikt nie dostanie.

wilczakrew 18-03-2009 10:19

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 198965)
Wiem, mnie już w styczniu, gdy składałam papiery w Związku tu samo powiedziano. :(

No pilnowac mają bo wynika to z braku miejsca. Jednak jak zwykle rzeczywistosć ich przerośnie.
Na zgłoszeniu ja mam wszystkie trzy rogi z każdym dniem wystawy więc moze wpuszczą.

btd 18-03-2009 11:00

Tylko wiecie, na każdej wystawie sprawdzają zgłoszenia i ilość psów i czy są zgłoszone, jeszcze przed sprawdzaniem książeczki ze szczepieniami.

Tak więc nie wiem skąd zdziwienie? Różnie jest z dokładnością tego sprawdzania, ale kontrola jest zawsze.

wilczakrew 18-03-2009 11:31

Ja nie amm problemu z wchodzeniem na wystawy z drugą osobą i tylko raz musiałem kupić dodatkowy bilet. Ksiażeczki są sprawdzane zawsze choć zdarzyło mi się, ze też nie były już 2 krotnie. Kundelki tez widuje na pewnych wystawach. Wiec jakoś właściciele z nimi wchodzą. Zdziwienie jest bo jeśli ktoś ma ksiażeczke, badania i chce kupic bilet aby wejsć na wystawe psów to dlaczego ma mieć ograniczony taki dostęp.
Wkońcu jest to wystawa psów.

Gia 18-03-2009 11:32

Na niektóre wystawy oficjalnie można wejść z psami niezgłoszonymi. Ale w Katowicach mają być tylko psy zgłoszone i tylko w dni ich wystawiania.

btd 18-03-2009 11:58

Quote:

Na niektóre wystawy oficjalnie można wejść z psami niezgłoszonymi.
Tu mnie zaciekawiłaś. Które? Bo przez te paręnaście wystaw na których byliśmy to rzuciło mi się w oczy raczej że wstęp tylko z psami zgłoszonymi.

Gaga 18-03-2009 12:18

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 199037)
wchodzą. Zdziwienie jest bo jeśli ktoś ma ksiażeczke, badania i chce kupic bilet aby wejsć na wystawe psów to dlaczego ma mieć ograniczony taki dostęp.
Wkońcu jest to wystawa psów.

Bo Katowice akurat maja nad sobą bat w postaci wypełnienia obiektu (ilość osobojednostki na metr sześcienny spodka:D)- kwestie bezpieczeństwa, za które odpowiada organizator wystawy a odpowiedzialność ową przejmuje od właściciela obiektu na czas wynajęcia.

Generalnie na wystawach jest zasada, że wchodzą tylko psy zgłoszone. I zasada ma swoje uzasadnienie, bo i tak na wystawach bywa tłok, a co za tym idzie- zwiększone ryzyko "kolizji" psów.
Praktyka jednak pokazuje, że osoby odpowiedzialne za weryfikację uprawnień do wejścia tak samo się znają jak asystenci w ringach (wypisujacy karty ocen:P),. Więc obok sytuacji dziur w ogrodzeniu czy w ogóle bałaganu, mamy sprawdzających zgłoszenie i książeczkę (a i to nie zawsze) ale nie potrafiących dopasować papierów do psa (rasa, wiek, płeć). Dlatego na wystawach mamy tyle niezgłoszonych psów ;P

Grin 18-03-2009 12:34

No tak; teraz się żołądkuję, że mnie z Łowcą nie będą chcieli wpuścić, a tydzień później w Nitrze pewnie się będę wściekać, że taki tłum, że się nie da przecisnąć i kto ich wszystkich wpuścił!!! :twisted: :lol:

wilczakrew 18-03-2009 12:44

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 199051)
Tu mnie zaciekawiłaś. Które? Bo przez te paręnaście wystaw na których byliśmy to rzuciło mi się w oczy raczej że wstęp tylko z psami zgłoszonymi.

Np. we Wrocławiu na miedzynarodowej. Tam były psy, które nie były zgłaszane ale musiały mieć badania. Sam rozmawialem z ich włascicielami.
Zdarzyło mi się to jeszcze kilkakrotnie i nawet raz w Bytomiu i najprawdopodobniej jak dobrze pamiętam w Łodzi.

Gaga 18-03-2009 13:18

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 199064)
No tak; teraz się żołądkuję, że mnie z Łowcą nie będą chcieli wpuścić, a tydzień później w Nitrze pewnie się będę wściekać, że taki tłum, że się nie da przecisnąć i kto ich wszystkich wpuścił!!! :twisted: :lol:


Bo zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D

wilczakrew 18-03-2009 13:56

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 199064)
No tak; teraz się żołądkuję, że mnie z Łowcą nie będą chcieli wpuścić, a tydzień później w Nitrze pewnie się będę wściekać, że taki tłum, że się nie da przecisnąć i kto ich wszystkich wpuścił!!! :twisted: :lol:

Puścisz Łowce luzem to bedzie więcej przestrzeni :D
Nic sie nie mart jakoś to będzie i tam też są ludzie. Cos sie wymyśli przecież polak potrafi. :)

Grin 18-03-2009 14:00

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 199093)
Puścisz Łowce luzem to bedzie więcej przestrzeni :D

O taaaak, niewątpliwie i jeszcze jakie efekty dźwiękowe! :D
Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 199093)
Nic sie nie mart jakoś to będzie i tam też są ludzie. Cos sie wymyśli przecież polak potrafi. :)

No to w takim razie nic innego mi nie pozostaje, jak tylko liczyć na tych Polaków ;) :)

shaluka 18-03-2009 15:24

Nas raczej nie bedzie, choc taki socjal dla mlodego- super bomba;), jednak choc Ish sie ostastatnio zrosło to na ostatnim spacerze podczas zabawy znow zdarla strup.. tak wiec..
Choc to lodowiskop brzmi kuszaco :))

Jednak zyczymy udanej wystawy i spotkania i czekamy na relacje;)

btd 18-03-2009 15:59

Sposób jest prosty. Wchodzisz w grupie np 10 wilczaków które jak wiadomo mają jobla na punkcie swojej rasy i niech się doliczą :D

shaluka 18-03-2009 16:25

A jesli chcesz się dostać w inny sposób, to zauważyłam, ze jeśli się wjeżdża na parking wystawy, to rzadko kiedy zwracają uwagę.. Powodzenia!

P.S. Mnie też tak straszyli przed wystawą w Lesznie, a na miejscu to jeszcze nie mogliśmy odejść od "recepcji", bo tak się chłopak spodobał.. no jak to szczeniak ;) To ich najsilniejsza brań :D

Aga B. 19-03-2009 13:40

My z Enfys pomimo nieduzego stazu wystawowego mamy niestety nawyk wpychania sie na wystawy bez zgloszenia, a nawet bez ksiazeczki co mialo miejsce na miedzynarodowkach w Krakowie, Poznaniu i krajowce w Nowym Saczu. Na szczescie dzieki zyczliwosci mniej roztargnionych wlascicieli wilczakow zawsze udalo nam sie pozyczyc potrzebne papierzyska i wejsc:rock_3 Takze jakby co chetnie słuzymy pomoca i nabytym doswiadczeniem przy problemach z wejsciem;-)

Grin 19-03-2009 14:45

O, bardzo dziękujemy i polecamy się. :)

shaluka 20-03-2009 11:33

w takim razie jak cos mozemy użyczyć zgłoszenie Kali ;)
Bo jednak z pewnych powodow, ale raczej nie wystawowych postanowilismy sie zjawic z Ish i Gisem ;))

wilczakrew 20-03-2009 15:51

Agnieszka chyba specjalnie do mnie przyjedzie :)
Fajnie, ze będziesz.

shaluka 20-03-2009 16:47

A co zapraszasz8):rock_3 ?
Ja tez sie ciesze ;)

wilczakrew 20-03-2009 17:22

Nio. Mam wolną chate. :D

shaluka 20-03-2009 18:37

Czyli co ;> ? Imprezka! Ok, to biorę szofera ;) :D

wilczakrew 20-03-2009 18:42

Drzewo do lasu :(
Co to za imprezka.

wilczakrew 20-03-2009 18:45

Quote:

Originally Posted by Ilma (Bericht 199390)
My z Enfys pomimo nieduzego stazu wystawowego mamy niestety nawyk wpychania sie na wystawy bez zgloszenia, a nawet bez ksiazeczki co mialo miejsce na miedzynarodowkach w Krakowie, Poznaniu i krajowce w Nowym Saczu. Na szczescie dzieki zyczliwosci mniej roztargnionych wlascicieli wilczakow zawsze udalo nam sie pozyczyc potrzebne papierzyska i wejsc:rock_3 Takze jakby co chetnie słuzymy pomoca i nabytym doswiadczeniem przy problemach z wejsciem;-)

Ja często zgłoszenia nie mam przy sobie. Książeczke zawsze ale na europejskiej był taki bałagan, ze jak wchodzilismy to nic nie sprawdzali.
W Łodzi wjechaliśmy samochodem i też nic nie sprawdzali, a w Poznaniu tak po łebkach. Wiec sie Grin nie mart coś się wymyśli jak Cie nie będą chcieli wpuścić.

aneta1 20-03-2009 21:06

Ja dzisiaj właśnie byłam w Katowicach i bez zgłoszenia weszłam zbytnio nie chcieli wpuścić ale ładnie poprosiłam i mnie z psiakiem wpuścili nawet biletu kupować nie musiałam ;-)

Gaga 20-03-2009 21:49

Aneta zbajerowała ochroniarza :D

wilczakrew 20-03-2009 22:35

Aneta jak Aneta ale to raczej Zygi spojrzał mu głęboko w oczy . Ochroniarz nie miał wyjscia został zdominowany :)

aneta1 21-03-2009 06:21

Ochroniarze To są tylko Faceci ;-):lol::lol::lol::lol: ale tak serio to potem widziałam jeszcze kilka psów które nie miały prawa być więc z wejściem nie jest tak żle.

Grin 21-03-2009 15:19

Wczoraj był piątek, zatem mniej ludzi na wystawie, zobaczymy, czy będą tak samo tolerancyjni jutro. :p

Oprócz tego chciałam tylko na wszelki wypadek powiedzieć, żeby ci którzy się piszą jutro na powystawowy spacerek, zabrali lepiej jakieś nie za bardzo wyjściowe buty. :D
To w razie, gdyby wybór padł jednak na Dolinę. Co prawda wygląda tam o niebo lepiej niż tydzień temu, ale miejscami wody i błota jeszcze sporo. :)

Marcin L. 21-03-2009 15:40

dla nas błoto i kałuże są w porządku - my ze wsi, wieć piszemy się jak najbardziej !!!

shaluka 21-03-2009 20:51

My jutro co prawda będziemy, z Ish i Gisem...oraz Tymeczkiem + moj przyjaciel do pomocy, dlatego też będziemy, króciutko, tyle co by się spotkaś, popracowac nad socjalem i znikamy ;(
Ale i tak się cieszę, że będziemy :D

Sariel 22-03-2009 11:00

Powodzenia i udanych prezentacji na ringu !!!!

shaluka 22-03-2009 13:00

My jednak nieobecni na wystawie. Zbyt kieska pogoda jak na taka podroż.. i chyba wolałabym by pierwsza wystawę jaka odwiedzi Tymu, była jednak na dworze.. no i w ogole. Tak więc teraz czekam na dokładną relacje i zdjęcia ;) :D

wilczakrew 22-03-2009 17:51

Więc ja chciałbyw wszystkim podziękować za miłe słowa i atmosfere. Było pomimo pogody cudownie i słonecznie. Bardzo fajny dzień i sędzia troche jeszcze jakby wczorajszy. Coś za bardzo się mylił. Gratulacje dla wszystkich wygranych. Relacja zdjeciowa już niedługo.

shaluka 22-03-2009 18:27

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 199935)
Więc ja chciałbyw wszystkim podziękować za miłe słowa i atmosfere. Było pomimo pogody cudownie i słonecznie. Bardzo fajny dzień i sędzia troche jeszcze jakby wczorajszy. Coś za bardzo się mylił. Gratulacje dla wszystkich wygranych. Relacja zdjeciowa już niedługo.

A kto wygrał?? Moze jakies zestawienie :rock_3?

aneta1 22-03-2009 18:36

O wreszcie mogę coś napisać :)
Gratuluję Wszystkim wygranym i przegranym :)) Miło było was znowu spotkać i poznać nowe twarze.
Zestawienia w moim wydaniu nie będzie ale powiem że wygrał kto ??????? Tak jak przypuszczaliśmy
Pan Gązo ;)

wilczakrew 22-03-2009 18:54

Część wyników jest już podana . Reszta musi zostać uzupełniona bo ja mam zamieszane i sedzia też coś zamieszał. Nie chce podawać aby nie było nieścisłości.
Dodam z ostatniej chwili.

Uni BIS 3 ( Gratulacje )

btd 22-03-2009 18:59

Również dziękuję wszystkim za spotkanie i..
Grzegorz - mimo kłótni i ogólnego nie zgadzania się - wielki respekt i szacunek. Dzięki.

A wyniki jakie my zanotowaliśmy i uzgodniliśmy, jakby co to sprostujcie.

PSY
KLASA POŚREDNIA

CZAMBOR z Vlciho Dubu - bardzo dobra, II lokata
ILMARINEN Girios Dvasia - doskonała, I lokata, CWC

KLASA OTWARTA
ALI Dębowa Sfora - doskonała, CWC, res. CACIB

KLASA CHAMPIONÓW
AMBER WOLF z Peronówki - doskonała, CWC, CACIB, NPWR

KLASA WETERANÓW
CLIF od Bulizniku CS - doskonała, najlepszy weteran


SUKI
KLASA SZCZENIĄT

UNI od Uhoste - wybitnie obiecująca, Najlepsze Szczenię

KLASA MŁODZIEŻY
BARINA Dębowa Sfora - bardzo dobra, IV lokata
ENFYS Braterstwo Wilczaków - doskonała, I lokata, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
K-LEE VORNJA z Peronówki - doskonała, III lokata
KALA Radov Dvor - nieobecna
KALARATRI z Peronówki - doskonała, II lokata

KLASA POŚREDNIA
ADANE Jantarowa Wataha - doskonała, III lokata
CALANTHE Wilk z Polskiego Dworu - doskonała, I lokata, CWC
CIRI Wil z Polskiego Dworu - doskonała, II lokata

KLASA OTWARTA
CINTRA Wilk z Polskiego Dworu - doskonała, I lokata, CWC
ISHTAR z Peronówki - nieobecna
JADIEL z Peronówki - doskonała, III lokata
MALLORY Silver Power - doskonała, II lokata

KLASA CHAMPIONÓW
ADHARA Wilk z Polskiego Dworu - nieobecna
ALUD Lupimax - doskonała, I lokata, CACIB, CWC, NSWR, BOB
BETI Wilk z Polskiego Dworu - doskonała, III lokata
BRENDA z Verne Smecky - doskonała, res. CACIB, CWC

I jak zwykle w Katowicach coś niezwykłego - tym razem 2x CWC w czampionach suk.

Grin 22-03-2009 18:59

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 199935)
Więc ja chciałbyw wszystkim podziękować za miłe słowa i atmosfere. Było pomimo pogody cudownie i słonecznie. Bardzo fajny dzień i sędzia troche jeszcze jakby wczorajszy. Coś za bardzo się mylił. Gratulacje dla wszystkich wygranych. Relacja zdjeciowa już niedługo.

Ty lepiej powiedz, gdzie się zawieruszyłeś. :rock_3 Sądziliśmy wraz z resztą uczestników mini (jak się okazało) spotkania spacerowego, że ściągniesz resztę chętnych i przybędziesz na Dolinę, no i czekaliśmy aż przemarzliśmy do szpiku kości. :rock_3 No ale muszę Ci wybaczyć, bo gdyby nie Ty, to pewnie by nas nie wpuścili do środka, no i masz pamiątkę po spotkaniu, więc... :D ;-)

Dobra, a teraz poważnie. :)
Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie. Stresowaliśmy się, jakbyśmy sami uczestniczyli. Na początku przynajmniej. :)
Łowcy na szczęście po pierwszym szoku i zdeprymowaniu wrócił animusz i chętnie by rozruszał starsze towarzystwo, :drinka potem jednak był w miarę grzeczny jak na pierwsze takie wrażenia.

Zatem raz jeszcze dziękujemy i oczywiście gratulujemy.

Co do zdjęć; jak wiadomo warunki "świetlne" były nieciekawe zarówno w środku jak i na dworze, więc na żadne rewelacje nie ma co liczyć, ale czymś się tam na pewno dołączymy.

PS
Agnieszka, zdążyliście z Uni na finały? :lol:

PS2
O, widzę, że tak, gratulacje!!! :)

wolfin 22-03-2009 19:06

gratulacje dla synka :) Zygzak super

a to ktoregos CWC musza teras anulowac :rock_3 czy mozna miec swoje reguly na wystawach w kazdym miescie :twisted:

gratulacje wszystkim :)

GRABA 22-03-2009 19:10

:lol::lol: Najlepsze było to hehe: Poszliśmy na ten spacerek wilczakowy.... po przyjeździe do domu chcę sobię poczytać opis, a tu wypada jakaś karteczka....., więc za telefon do znajomków i fru znowu do Katowic i...... opłaciło się. Uni - Najlepsze Szczenię - lokata III. No nie może być....


P.S. Dzięki za spacer!

wilczakrew 22-03-2009 19:11

No sedzia był troche po wczorajszym najprawdopodobniej i dlatego były te zielone aby mu nie umkneło :D Trochę zamieszał porównujac Młodzież z pośrednia i dając championom za dużo ale wybaczamy. Kłócić sie nie bedziemy.

Dobrze, ze sie pytałaś i okazało sie, ze warto było wracać niż siedzieć w domciu. :)

Grin 22-03-2009 19:12

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 199951)
:lol::lol: Najlepsze było to hehe: Poszliśmy na ten spacerek wilczakowy.... po przyjeździe do domu chcę sobię poczytać opis, a tu wypada jakaś karteczka....., więc za telefon do znajomków i fru znowu do Katowic i...... opłaciło się. Uni - Najlepsze Szczenię - lokata III. No nie może być....


P.S. Dzięki za spacer!

Tak, nieźle się ubawiliśmy po tym telefonie. :D
My również bardzo dziękujemy.
Mamy nadzieję, że mała Pszczółka nie przemarzła. :)

GRABA 22-03-2009 20:02

:lol:Mała Pszczółka dała radę tam znowu pojechać - dzielna laseczka.

P.S. Tu pisze: Najpiękniejsze Szczenię - przepraszam - ale jeszcze jestem zakręcona (a może cały czas jestem zakręcona - hehe)

btd 22-03-2009 20:35

Quote:

a to ktoregos CWC musza teras anulowac czy mozna miec swoje reguly na wystawach w kazdym miescie
Tak, coś takiego słyszałem w zeszłym roku jak CLIF zgarnął będąc w weteranach CWC,CACIB,NPWR,BOB - że nie powinien mieć CACIB. A przyszło potwierdzenie z FCI. Tak więc poczekajmy spokojnie :)

shaluka 22-03-2009 21:31

Uni, Graba BRAWO i gratulacje dla wszystkich, niezle wyniki ;)

Marcin L. 22-03-2009 21:50

My też wszystkim dziękujemy i gratulujemy.
Ze "staruchą" mamy nadzieję, że będzie jak Benjamin Button - za każdym razem młodsza.

Pozdrawiamy

Gia 22-03-2009 22:00

My też baaardzo gorąco dziękujemy ;) Tym razem żaden wilczak nie zestresował mojej dużej "tchórzofretki" :twisted: Dingo śpi na swoim fotelu pomrukując z zadowolenia, a ja pękam z dumy :)

Atmosfera przemiła, ludzie wspaniali, psy przepiękne, obsługa uśmiechnięta i pomocna, żyć nie umierać :)

wilczakrew 22-03-2009 22:10

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 199948)
Grzegorz - mimo kłótni i ogólnego nie zgadzania się - wielki respekt i szacunek. Dzięki.

Wiesz kłótnie będą zawsze i to o najmniejsze pierdołki czy niezrozumienie, które potem i tak nie mają większego znaczenia, zgadzać się z nikim nie muszę ale mogę szanować jego zdanie.
Jednak to nie znaczy, ze muszę być niemiły i jeszcze na dodatek obrazić się na tą osobę czy jej psy. Mogę pewnych dyskusji czy tematów nie podejmować, nie koniecznie muszę isć na piwo ale też nie muszę traktować jak wroga nr 1.
Wszyscy jesteśmy ludzmi i powinniśmy innych szanować tak samo jak szanujemy siebie. W tym względzie nie powinno być wyjątków.
Ja również dziekuje za miłe słowa.
P.S.
Mam nadzieje, ze mi piórka nie urosną :D

btd 22-03-2009 22:10

Ej, przecież K-lee i Ty 'wystawiałyście się' tak że szczęka opada. Wrzucę fotki jak przelecę je, bo wyszło ich trochę a 'artystycznie rozmytych w ruchu' lepiej nie pokazywać. ;-)

Gia 22-03-2009 22:34

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 199989)
Ej, przecież K-lee i Ty 'wystawiałyście się' tak że szczęka opada. Wrzucę fotki jak przelecę je, bo wyszło ich trochę a 'artystycznie rozmytych w ruchu' lepiej nie pokazywać. ;-)


hihihi... no już bez przesady ;) staramy się, ale do ideału jeszcze nam daleko :) grunt, że fajnie się bawimy, a jak na tak duże zamieszanie, ogólny charmider, sporą ilość psó, w szczególności wilczaków, to suńka wystawiła mi się cudnie, więc jestem dumna jak pawica i z ogonem chodzę dziś wysoko :twisted:

Grin 22-03-2009 22:39

No i macie parę nienajgorszych chyba zdjęć ;) (właśnie przeglądam :) )


All times are GMT +2. The time now is 22:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org