Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Iš gyvenimo.... (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=142)
-   -   Mūsų baisiai dideli vilkai (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=5685)

Vaiva 06-04-2007 07:56

Mūsų baisiai dideli vilkai
 
Sveikinu visą W vadą sulaukus metukų! Dideliausi sveikinimai ir šeimininkams, atlaikiusiems visą mažo čekosloslovako žavesį :mrgreen: Ir Daivą, jau belaukiančią naujos partijos :)
Dabar jau tiesiog gėda rašyt apie tuos monstrus prie mažų vilkiukų temos, o be to ji darosi tokia begalinė, kad ten nieko nebeįmanoma rasti :roll:

Būtų labai įdomu pamatyt visų naujausias nuotraukas. Gal turit kas?

Ai, ir su Velykom sveikinu :)

wolfin 06-04-2007 10:13

Nuosirdziai sveikina dvi mamytes savo vilkucius, pirmi metai jau praejo, visi sveiki gyvi, laimingi ir dideli. Kaip sako kiti vilkistai, jei jau pirmi metai isgyventi ir abi puses patenkintos-vadinasi radot tai, ko is ties ieskojot.

sekmes toliau, geru rezultatu moksle, grozio demonstravime ir isdaigu kretime.

buckis visiems velykiniams zuikuciams

vike 06-04-2007 19:57

Ačiū už sveikinimus, perduosiu bučkį Vaidilkai, kai išmiegos :) Ir mūsų sesutėms, bei broliukui sveikinimai nuo mūsų metukų proga :P
Vaiva, o ko tu neįdedi Bruknytės nuotraukų, m?
Čia Vaidilkos kelias sudėjau fotografuotas, man rods, ne seniau, kaip dvi savaitės :)
http://i166.photobucket.com/albums/u...ila/bendra.jpg

wolfin 06-04-2007 20:05

ech...mano vaikuciai :cheesy:

vike 07-04-2007 08:59

Na, kaip supratau didieji vilkai persikelia į šitą temą :D Tai čia ir pasigirsim :oops: Vaidis šiandien pirmą kartą ryte ŽYMĖJOSI teritoriją, kokis penkis kartus!!! nevisada išėjo pakelt koją, bet grynai žymėjos ant kampų ir kitur.. :P :P Jau taip juokinga ir tuo pačiu smagu buvo.. Einam dabar prie jūros su šunėkais kitais susitikt, o mano vilkelis dar po vakar miega, ryte tik išėjom lauk ir pavalgėm, ir jis toliau snaudžia.. :roll: Vakar tai išvis buvo nevalgęs visą dieną, nes vakarop kai grįžom, tai net į lauką nebėjo, nes miegojo :lol: Išvis kažkoks neištvermingas pasidaręs.. Tuoj prasidės ilgesni žygiai, negu penkiasdešimt km - pamirš visus poilsius :twisted:

nesuprantama 10-04-2007 15:32

Su gimtadieniu :D (nors ir paveluotai)

tikiuosi tortu nepersivalget :cheesy:

Saulius 11-04-2007 07:09

Ei sveiki!
Kaip po svenciu?
Mes tai visai neblogai.Suspejom sestadieni dar pas veterinarus apsilankyt.Erkiu keletas buvo isisiurbe prie ausies i ta pacia vieta,tai votis didziausia iskilo,o Maja aisku nusidraske,Tai nuveziau pas daktarus,suleido vaistuku visokiu,praplove zaizda.Tai dabar kasdiena valau su peroksidu ir su jodu.Lygtai gereja.ilgaji savaitgali su Maja per sniega su dviraciu davemes,ir Majai begimas salia dviracio kuo toliau tuo labiau patinka.Po truputi mokomes komandu kairen,desinen,stop.
Aprimo Maja kazkaip per sventes,tikriausiai nuo vaistu.miega ir miega.

vike 11-04-2007 09:00

Ooo smagu, kad Majai patinka dviratis :D
Beje, o tik aš čia supanikavau, kad jau reikėjo skiepytis, nesgi baigėsi skiepai prieš kelias dienas, ar čia rimtai? Dar sunku po švenčių susigaudyt ar reikia eit jau skiepytis ar dar nea.. :lol:
Sauliau, gal turit Majos nuotraukų? :)

Saulius 11-04-2007 13:00

Kelias turiu nuforkines,bet niekaip i darba neatnesu,nes namuose interneto neturiu.Pasistengsiu po darbo dar prifotografuoti ir rytoj atnesti.
Seriasi Majukas nezmoniskai.Namuose plaukai net ore skraido.
paziurejau i Vaidzio nuotraukas tai labai jau grazios.

Saulius 19-04-2007 11:43

Kadangi per ilgaji savaitgali isvaziuojam su Jurga i Berlyna,tai nutarem Majai voljera padaryti.tiesiog bijom palikti namo territorijoj,nes pastaruoju metu ji sturmuoja musu 1.8 m. tvora ir jau viena karta beveik pasiseke persokti.todel kai busim isvaziave visa laika ji bus voljere (aisku ryte,perpietus ir vakare bus vedziojama ir treniruojama mano tevuko).Gal kas turit kokiu patarimu ar nurodymu kokiu klaidu reiketu vengti irengiant voljera?

wolfin 19-04-2007 12:57

dydis maziausiai 3x3 metru. cia maziausiai.
privalo buti grindys ir stogas be jokiu maziausiu tarpeliu, panasiai kaip tigrui, nes...jie ir per 15 cm tarpa islyst sugeba, po to tvirta tvora, kad neisgrauztu ir sandariai uzdaromos durys su uzraktu, kad neatsidarytu,
viduje gausit irengti kambari-t.y. duot kazka ka ji gerai pazista, gulta, foteli... :cheesy: na ir panasiai.

o del tvoros-na ka gi pats laikas pagalvoti apie..elektrini piemeni :)

Saulius 19-04-2007 13:05

Tai pas mane ir bus 3x3.Tiktai galvoju ar nedeti papildomu remu po grimdim tam,nes Majukas 100% bandys medines grindis grauzti ir lysti per apacia.Neplanuoju jos laikyti ten kai mes esam namuose,manyciau uzteks.
P.S. o kas tas yra elektrinis piemuo?Zinau kad toks yra,bet tiksliai koks jo veikimo principas nezinau.

wolfin 19-04-2007 13:12

taigi visose ganyklose karvytes taip ganomos, :cheesy:
yra generatorius (na dezute kuri impulsa duoda) ir kabelis, kuris yra isvedziojamas ten kur tau reikia
ir viskas, suo prisiliecia, gauna kaip su rykstele per uzpakali.
na zodziu nieko baisaus, ale ismoksta prie tvoros neiti jos neliesti ir tada nesokineja.
daugelis vilksuniu taip laikomi yra.

Gabriele 19-04-2007 13:21

O tada ką manot apie tuos kur yra pakasamas kabelis po žeme ir šuniui antkaklis uždedamas ir jis neina iš tos teritorijos? Ar veiksminga? :roll: Mano tėtis Anglijoj tokį už kažkur 500lt rado, nors prašiau tik antibarko paieškot :lol:

Saulius 19-04-2007 14:13

Quote:

Originally Posted by Gabriele
O tada ką manot apie tuos kur yra pakasamas kabelis po žeme ir šuniui antkaklis uždedamas ir jis neina iš tos teritorijos? Ar veiksminga? :roll: Mano tėtis Anglijoj tokį už kažkur 500lt rado, nors prašiau tik antibarko paieškot :lol:

Va va man tokio reikia,nes vielu prie medines tvoros tikrai raisioti ir prikalineti nenoriu,be to patys ar isgere sveciai neduok dieve prisiliestu :beer

wolfin 19-04-2007 14:23

eee gi yen tas pats kaip su rykstele
negi tau labiau patinka lakstantis suo su pusplyte po kaklu?
as turiu el.piemeni ir kai tik turesiu ant ko det uzdesiu. :)
be to antkaklis gadina plauka ir...atrodo pats...nekaip :)

vike 19-04-2007 17:08

Man pačiai yra kliuvę su piemeniu, ir tai nėra taip baisu, nes tiesiog staigiai atsitrauki, o to skausmo kaip ir nėra..
Tik dalykas tas, kad gyvūnai turbūt jautresni, taigi jie tikrai labai bijo tos elektros smūgio, ir daugiau stengiasi niekada nebesiliesti..

Deima 19-04-2007 21:53

Na, nuo elektrinio piemenio prisilietimo šunys truputį į orą pakyla ir išleidžia gražų garsą "ajajai" ir vsio :sooo_hapy

vike 20-04-2007 07:57

:lol: spėju po Deimos komentarų nieks tikrai piemens nenorės :lol:
Aš kadangi buto netversiu tai ir negalvoju, bet jei kiemą turėtumėm, tai spėju kabinčiau ant tvoros.. Jugi jį gali išjungti būnant namie labai paprastai, ir išeinant įjungti. Tik nenustebčiau, kad Vaidila nelabai greit, bet išmastytų, kaip apeit tą baisų daiktą..

wolfin 20-04-2007 08:42

na zinok, daug ju gyvena su el.piemeniu ir...kazkodel neismasto kaip apeiti :)


All times are GMT +2. The time now is 09:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org