Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Off topic (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Nie zakładaj tematu, tylko przedstaw się tutaj! (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=988)

Venus 28-07-2004 20:41

Nie zakładaj tematu, tylko przedstaw się tutaj!
 
Jak ktoś tu jest nowy, a chce się przedstawić, niech zrobi to tutaj! A nie zakłada nowy temat... :wink: Dobrze, więc ja jestem Venus i jestem tu tylko i wyłącznie dla wilków, jeszcze nie mam psa. :wink:

Wrath 28-07-2004 22:23

Czesc.
Proponuje Ci wiecej czasu poswiecic na przemyslenie tresci postow - kosztem czestotliwosci ich publikacji...

Ori 08-08-2004 00:38

Przeciez to forum wilczakow a nie wilkow?!?

Canis_lupus_husky 29-12-2004 15:42

Ale psy to tez wilki ;)

Ja jestem tu nowa, i trochę inna od reszty. Nazywam się Agata (znana jako Agatin-K) i mieszkam w Malborku. Na forach o psach i wilkach (m.in. Dogomania, wilk.pentex.pl) jestem zarejestrowana jako Canis lupus husky.

Co prawda nie mam wilczaka czechoslowackiego, saarloosa czy podobnej rasy, ale bardzo mi się one podobają. Kocham wilki (oby coraz mądrzejszą milością, chcialabym też w przyszlości coś dla nich zrobić), podobają mi się też rasy zbliżone do wilka wyglądem i o pierwotnych instynktach. Mój pies to też wilczurek, husky syberyjski Artas. I-chociaż będę pisywać glownie w "Off-topic" i w "Wilkach i wolfdogach" to mam nadzieję że na coś się przydam ;) i że nie zaśmiecę forum :)

Pozdro!

Narvana 29-12-2004 16:35

Witaj :D
Hmm
Ty tego psa z targu wzielas? :roll:

Canis_lupus_husky 29-12-2004 17:42

Tak, z gieldy... :| cóz, mam szczęście że psiak mi się dual, ale następnym razem nie powtórze tego blędu, ryzyko jest zbyt duże...

Pozdr. :)

Ori 29-12-2004 18:02

Hejka!
jak cos umiesz to sie przydasz :twisted: :wink:
witaj!

Narvana 29-12-2004 18:12

Hmmm
A co ma umiec? 8)

Agnieszka 29-12-2004 18:18

Witaj, miłego pobytu na Forum :)

Canis_lupus_husky 29-12-2004 18:32

Dzięki :)

Quote:

jak cos umiesz to sie przydasz
ano ciągle szukam zdjęcia w necie i grafice google, i jak np. będziecie chcieli porównać jakieś rasy albo zobaczyć jak wyglądają to jestem do uslug :D (to moja robota)

A tak swoją drogą to piszę tu bo to forum o wilczakach, a CzW wśród moich ulubionych ras jest na 1 miejscu razem z siberian husky... No i jest njabliższy idealowi-wilkowi europejskiemu...

Pozdro! I poglaskajcie pieski ode mnie ;)

Ori 29-12-2004 18:58

Obie rasy sa piekne i wilcze to fakt ale co z charakterem?
CzW i Husky maja inne natury, zachowania i psychiki...
ktora Ci bardziej pasuje ?

Canis_lupus_husky 29-12-2004 19:13

Nigdy nie mialam styczności z CzW, ani nie widzialam tej rasy na żywo (achhh jakżebym chciała zobaczyć... :mrgreen: ) a Artas to mój pierwszy haszczak, ale i pierwszy pies... Na pewno w psychice SH jest bardzo dużo pierwotnych instynktów. .Jak to dokładnie jest z CzW nie wiem, ale dowiem się :D. Być może w przyszłości będę miala takze wilczaka, ale to nie jest pewne, bo moze zwyciężyć we mnie miłość do husky ;) możliwe też, ze jak keidyś zobaczę wilczaka na żywo, to zakocham sie w nim, tak jak kilka lat temu w huskim... ;) kto wie, kto wie, wszytsko jeszcze przede mną :) ale mojego Artiego nie wymienilabym na całe stado złożone z SH i CzW, chociaż gdyby warunki na to pozwalały (u mnie w domu jest jeszcze jeden pies, nieduży kundelek) dokupiłasbym mu towarzysza, husky, wilczaka lub łajkę zachodniosyberyjką...
Pozdr.

Ori 30-12-2004 00:40

no to zaplanuj sobie na nowy rok ze zabierzesz Huszczaka i przyjedziesz z nim na zlot do nas :cheesy:

Camry 26-01-2005 19:06

Witam, jestem Camry, a raczej Shecherezada, bo tak mam w rodowodzie. Nie jestem CzW tylko owczarkiem belgijskim groenedael i mam 8 tyg. Ale wilczaki lubię.

Narvana 26-01-2005 19:12

Hej
Dla mnie belg to druga rodzina (zaraz po CzW :D)
Z jakiej hodowli masz psa?
Jestes od czasu do czasu na belgowym forum?

Agnieszka 26-01-2005 19:53

Witaj Camry.

Narvana 26-01-2005 20:43

Quote:

Originally Posted by Camry
Witam, jestem Camry

Zaraz zaraz 8)
Po co ja sie pytam
Ty Gaya jestes! :D

Camry 26-01-2005 21:21

Nio, Gaya. Cześć Narvana. Miło, Cię spotkać :cheesy:

Narvana 26-01-2005 21:28

Mnie tez :mrgreen:
Mam nadzieje ze bedzie Ci milo spedzac tutaj na tym forum czas
(bo ostatnio na belgach sie nie milo zrobilo, ale sorry nie wracam do tego)

z Peronówki 26-01-2005 22:58

Quote:

Originally Posted by Camry
Witam, jestem Camry

WITAMY!! :hand


All times are GMT +2. The time now is 22:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org