Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Setkání a cestování (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   ZOO Chomutov 27.3.2010 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=13549)

sdivokoukrvi 24-02-2010 10:11

Quote:

Originally Posted by yzengrin (Bericht 282081)
Jaký dogtrek? my totiž taky jeden plánujem..

http://zkonymburk.cz/ Dogtrekkingové hrátky jarním Polabím ale jinak bych občas nějakej ráda zkusila

Janiz 24-02-2010 10:27

No tak tenhle v plánu nemáme. A jakej plánuje Yzegrin? Kdybysme měli nějaký parťáky, tak bysme nějakej taky zkusili, (ale raději jen MID) a samotný se mi do toho nechce.

sdivokoukrvi 24-02-2010 10:29

Quote:

Originally Posted by Janiz (Bericht 282096)
No tak tenhle v plánu nemáme. A jakej plánuje Yzegrin? Kdybysme měli nějaký parťáky, tak bysme nějakej taky zkusili, (ale raději jen MID) a samotný se mi do toho nechce.

no já bych se možná přidala, ale ta kondička ještě není nic extra, takže čím kratší, tím lepší

Janiz 24-02-2010 10:39

Moje kondička je naprosto na nule, kor po zimě.. a závratné zlepšování se neočekává. :lol:

sdivokoukrvi 24-02-2010 10:51

Quote:

Originally Posted by Janiz (Bericht 282100)
Moje kondička je naprosto na nule, kor po zimě.. a závratné zlepšování se neočekává. :lol:

jo asi s tím budu muset něco dělat, jenže mě to samotnou i když s aryou děsně nebaví,včera sem trávila večer na cvičáku a úplně mě to oddělalo

Undertaker 24-02-2010 11:14

Taky máme letos už treky v plánu, jen zatím nevím kdy a kam.

Janiz 24-02-2010 11:23

Jen pro info, kdybyste třeba nevěděli kde hledat: http://www.dogtrekking.info/ vlevo v nabídce - dogtrekovník. Když něco vyberete dejte vědět! :)

mellorn 24-02-2010 12:21

my chceme zkusit nas prvni trek chriby v dubnu.ale asi taky mid,objednala jsem postroj a amortizer a mozna bychom mohli zacit trenovat,protoze ja jsem usla v zivote nejvic 20 km v kuse.znami me premlouvali na long,kterej muzu kdyz tak vzdat kdykoliv,tak to mozna prehodnotim,ale musim si to promyslet. taky je tahani prej dobry na nasvaleni tech nestastnych dysplazkovych nohou.

Janiz 24-02-2010 14:37

Tak dej vědět jak se rozhodnete, s těma Chřibama, Carlos s Larou pojedou určitě a já s Kůží uvidim. Kdybyste se rozhodli pro Mid tak bysme se přidali. Nedělám si ambice na Long nebo aspoň ne hned jako první a taky myslim je lepší pocit dojít MID než nedojít. ;)

yzengrin 24-02-2010 18:40

Quote:

Originally Posted by Janiz (Bericht 282096)
No tak tenhle v plánu nemáme. A jakej plánuje Yzegrin? Kdybysme měli nějaký parťáky, tak bysme nějakej taky zkusili, (ale raději jen MID) a samotný se mi do toho nechce.

My víme o tom samém co Alissea. Ale nevím, jestli to vyjde:-/ Za 1. bychom museli přijet v ten pátek, za 2. fakt nemám klec abych mohla mít psa v pokoji a nechat Sofu někde venku u plotu, tak se nejen nedoplatim za škody, ale taky se nikdo nevyspí:-(. Napadlo mě, kdyby tam jel někdo autem, že by se mohlo jet sice hodně brzo ráno, ale až v sobotu..že bychom se s někym svezly. A šli bychom buď výlet, nebo ten trek.
Kondičku taky nemáme-resp. hlavně asi já. Ale určitě to chci zkusit a Sofa když má před sebou někoho, koho zná, tak táhne jako vůl.

mellorn 24-02-2010 22:04

tak jsem nas prihlasila na mid na chriby.jsem na to zvedava,ale krajina vypada zajimave.

Janiz 24-02-2010 22:33

Je tam hezky, ale doufám že už nebude sníh! Tak to bysme to teda s Kůží taky měli zkusit! ;-)

A. Janska & Dante 25-02-2010 04:04

Ohledne toho minidogtreku od ZKO Nymburk - spani jsem vyhodnotila take jako problem, protoze jsme nemotorizovani a spani uvnitr (resp. Dante zavreny v prepravce, kterou ani nemam, no..) uz vubec nepripada v uvahu.
Inu, protoze planujeme do budoucna (prcek na to zatim nema vek) "plnokrevne" dogtrekkove akce, pocitam, ze nas za nejaky cas dostihne i bivak na trati. Tak proc si to nezkusit uz na konci brezna, ze ;) :)
Prijet brzy rano me napadlo taky, ale vzhledem k tomu, ze v propozicich je start prvnich ucastniku zapsan jiz na sedmou hodinu ranni, to neni moc realne. Tedy pokud se predpoklada i nejaky pohyb a ne jen plouzeni tak akorat do zombie horroru :lol:
Takze nas plan je takovy, ze se v patecni vecer odplizime z tabora, zabivakujeme, pres noc nalomime sebevedomi nic netusicich konkurentu pripadnym desivym vytim a rano, posileni zajiste osvezujicim spankem a grogem (v Danteho pripade griotkou, tu ma radsi :lol:) vyrazime na trat.
Jestli nekoho laka podobny prubeh, muze se mi ozvat :lol:

Dalsi trek, kde budeme, bude Krusnohorsky DT, sice nam tesne nebude rok, ale jsme domluveni s organizatory, ze MID absolvovat muzeme. Takze kdo by mel zajem se nejak druzit, dalsi partaky uvitame ;-)

Marianka.W 09-03-2010 10:09

Domluvili jsme už přesné datum? Zatím nejvíc ohlasů měla sobota 27. Mám si ji teda v kalendáři zaneprázdnit?
:wolf

Janiz 09-03-2010 10:58

Jo myslim že nejvíc se líbila sobota 27/3, tak to tak necháme a sraz někdy mezi 10,30-11?? Vyhovuje to těm co by jeli nějakou hromadnou dopravou?

mellorn 09-03-2010 11:08

v chomutove jsme jeste nebyli a 27/3 a cas nam vyhovuje.jeste nevime,zda pojedeme autem nebo vlakem. jel by z prahy nekdo vlakem?

Marianka.W 09-03-2010 11:30

My bychom možná vlakem jeli, pokud najdem nějaký šikovný spoj. Ať netrčíme pořád v autě. Omrknu spoje a připíšu.
:wolf

Marianka.W 09-03-2010 11:39

Co třeba tenhle? Jede až na Město, což je k Zoo nejblíž:

Praha hl.n. 9:31 R 608 Svatava
Chomutov město 11:49

Jízdné z Prahy 220 (nebo 165, kdo má lítačku), mohli bychom se srazit už na hlaváku a udělat psí vlak. Průvodčí to mají rádi....
:wolf

Marianka.W 09-03-2010 11:40

Nebo dřívější?

Praha hl.n. 7:31 R 606 Ohře
Chomutov město 9:49

mellorn 09-03-2010 12:26

osobne si myslim,ze staci ten pozdejsi,ale je mi to jedno.jak se rozhodne vetsina.v ZOO asi nebudeme courat cely den pocitam,nam teda odpoledne bohate staci,nejaky ten obed a hura zase domu...:)


All times are GMT +2. The time now is 16:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org