Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Chov (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Varování před chovatelem - Crying wolf! (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21950)

hybl 12-03-2012 21:28

Varování před chovatelem - Crying wolf!
 
Prosím všechny zúčastněné už nikdy neposkytněte psa/fenku chovateli Crying wolf Psyche (najdete v databazi) po roce u mne (dvouletá nyní) krásná překrásná fenka je zlomená vůči jakémukoliv pokynu a bonitace (strach z lidí) i přes rok už nemám jak napravit! Tento chovatel "musí být prase" naštěstí jej neznám a nechci poznat jen mi to srdce rve....

p.s. chovatelem myslím předchozího majitele, pardon aby si to někdo nespojil s chovatelskou stanicí Crying Wolf!!

Vikvel wolf 14-03-2012 18:07

Prosím neurážať predchádzajúceho majiteľa,bez dostatku pravdivých informácií!!!!!!!!!!!
Psyche som poznal,a videl jej správanie do 6 mesiacov.Skúsili ste si vôbec zistiť, prečo
ju predchádzajúci majiteľ vrátil chovateľovi????Kontaktovali ste ho vôbec keď ste si ju
zobrali,prečo ju vrátil?????Presne preto o čom vy tu teraz píšete.To znamená,že chyba
nastala niekde inde.

hybl 14-03-2012 19:26

Nikdo mě nikdy nekontaktoval krom Edit a nezajímal se jak se feňě daří prosím napiš nějaký kontakt rád si pokecám, díky Slávek Hýbl kontaktní info na profilu


p.s. co to znamená jak se pes zprává v 6 měsících u čsv??? tato fenka se nádherně vžila do rodiny/smečky, ale jaký koliv výchovný podnět bere jako zlo a prchá prostě podle mne ji někdo mlátil!!! ale rád o všech aspektech její výchovy se budu bavit, protože ji chci uchovnit toť vše!

Vikvel wolf 14-03-2012 20:40

Nebudem sa vyjadrovať namiesto majiteľa,ale doma chová viacej psov a mal ten istý
problém ako vy.Vo svorke bola o.k.,akonáhle ostala sama bol problém,a o tom že by ju
niekto bil nieje ani pomyslenie.Moje kontakntné info je na CHS Vikvel wolf.
Edit vám nedala info o predchádzajúcom majiteľovi?Skúste ju kontaktovať o ich má.

hybl 14-03-2012 21:02

proč nic nejde jednoduše proč všichni něco tají.....a mlží to sme CHLAPI

Vikvel wolf 14-03-2012 21:34

My sme chlapi,ale medzi nami je žena.......Nebudem viac rozoberať túto tému na tomto
fóre.Ak máte ešte nejaké otázky napíšte mi na mail alebo facebook.

Edenseveru 15-03-2012 01:19

jelikož byla fena u Slávka umístěna přeze mě , tak nějaký přehled mám.
Ano vím , kde , u koho , a s kým .... ;-)
A rozhodně není chyba hlavně na straně feny !!!!
Nebo pak zřejmě máme každý jiné informace !!!

Ale myslím , že je tady ta diskuze bezpředmětná !
Ale naprosto Slávka chápu ( a podpořím) , že se zlobí a má na to právo.
To že to naspal svým "hanáckým" způsobem je druhá ... je prostě co na srdci to jazyku! Tak ho omluvte !

Jednoznačné je ,že kdyby fena žila takovýmto rodinným životem jako ted byla by úplně normální , úžasný pes....
Asi byl právě problém ta smečka psů a málo lidí ...on totiž smečkou Slávek nemyslí psy , ale svou rodinu :lol:
Takže přeji Psyche , hezký a spokojený život - at bude chovná či nebude.
(jde přeci hlavně o ní)

hybl 15-03-2012 09:43

Lucko děkuji, že mě chápeš tuto diskuzi jsem rozpoutal na základě jednoho večerního duševního splínu.... kdy jsem si chtěl jen ujasnit co vlastně dokázalo psa takto zkurvit!

Zvire2 20-07-2012 17:03

asi nemistnej vtip ale : neprijde vam normalni ze nekdo z jmenem PSYCHE je strelenej ? :-D :-D

muj se jmenuje gandalf a co prisel na palubu nevysvetlitelne mizej veci, sezral tyc co jim normalne prosla atd :-D

proste je treba dat duraz na vyber jmena :-D :-D :-D




ps: za demento-sarkazmus se omlouvam :-D

Marianka.W 14-09-2012 18:18

Tak v tom případě jsem opravdu ráda, že jsme dali naší holčině jméno "Tichá, klidná" ;-)


All times are GMT +2. The time now is 02:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org