Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   ČSV v nouzi (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=111)
-   -   Ztratila se Ajša (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=16880)

CDaniela 01-02-2011 22:23

Ztratila se Ajša
 
Včera se v odpoledních hodinách ztratila Ajša Srdcerváč. Teritorium jejího pravděpodobného pohybu je Čáslav a okolí. Pokud jí někdo uvidíte, kontaktujte prosím majitele - tel:724 589 308.

CDaniela 03-02-2011 20:26

Ajša se stále hledá ....

https://lh3.googleusercontent.com/_W...aj%C5%A1a5.JPG

saschia 03-02-2011 22:51

Drzim paste...

Tinta76 07-02-2011 00:08

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 355751)
....

Jak tam Ajša?

LenkaR 08-02-2011 10:26

Jedniné co můžem je sdílet odkaz na FB, snad se brzo najde.......
http://amee.rychly.cz/pomozte-pri-hledani/

CDaniela 08-02-2011 16:57

Quote:

Originally Posted by LenkaR (Bericht 357035)
Jedniné co můžem je sdílet odkaz na FB, snad se brzo najde.......
http://amee.rychly.cz/pomozte-pri-hledani/

Díky všem co sdílí. Ajša je po týdnu stále nezvěstná...

Jana Zítková 08-02-2011 17:12

Ahoj,

nejde mi založit jiné téma (nebo to spíš neumím) tak píšu sem.
V Cítově Mezi Mělníkem a Roudnicí se už čtvrtý den pohybuje čévéčko. Je k vidění vždy večer jak čuchá u místních popelnic. Víc informací nemám tak předávám alespoň tohle.

Adrian 08-02-2011 21:49

Nevím, jestli byto mohla být ona, ale z hlediska vzdálenosti by to určitě zvládla:

Přejato z FB: V Cítově (mezi Mělníkem a Roudnicí) se objevuje už čtvrtý den vždycky večer "vlk" jak šmejdí u kontejneru u místní bytovky.


CDaniela 08-02-2011 22:14

Quote:

Originally Posted by Adrian (Bericht 357271)
Nevím, jestli byto mohla být ona, ale z hlediska vzdálenosti by to určitě zvládla:

Přejato z FB: V Cítově (mezi Mělníkem a Roudnicí) se objevuje už čtvrtý den vždycky večer "vlk" jak šmejdí u kontejneru u místní bytovky.


Víc tam není? Něco konkrétního, kde přesně a v kolik přibližně? Hned zítra bych tam zajela.
Dám vědět majiteli Ajši. Chtěla bych, aby to byla ona, ale je to přece jen trochu daleko. Díky.

sdivokoukrvi 08-02-2011 23:21

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 357284)
Víc tam není? Něco konkrétního, kde přesně a v kolik přibližně? Hned zítra bych tam zajela.
Dám vědět majiteli Ajši. Chtěla bych, aby to byla ona, ale je to přece jen trochu daleko. Díky.

Psala to tam Jana Zítků, nic víc k tomu nepsala. Tady je její email
[email protected]

JIM 09-02-2011 04:51

Nešlo by ještě upřesnit, kde se přesně ztratila? Tzn. jestli skutečně okolí města Čáslav nebo např. někde na cestě mezi Čáslaví a Kutnou Horou atd.

CDaniela 09-02-2011 08:55

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 357356)
Nešlo by ještě upřesnit, kde se přesně ztratila? Tzn. jestli skutečně okolí města Čáslav nebo např. někde na cestě mezi Čáslaví a Kutnou Horou atd.

Ajša utekla přímo z kotce. Bydlí na samotě ve Skovicích u Čáslavi. Je zvyklá běhat spoustu kilometrů, dnes může být klidně v Cítově.
Díky za kontakt Terko. Píšu.

Jana Zítková 09-02-2011 09:01

Ahoj,

dneska večer tam zajedu. Víc o tom nevím, volala mi to mamka že to zaslechla v práci. Taky jestli tam ještě bude.

LenkaR 09-02-2011 09:06

To je zajímavé co ti naši psi všechno nevymyslí, Amee nám taky utekla přímo z kotce, protáhla se asi 30cm dírou mezi kotcem a střechou, splašil ji létající balón, který nad náma přistával, strašně syčel. Za hodinu nám volali z veteriny, že jí někdo našel a podle vzteklinové známky ji vyhledali v databázi, ušla 10km, našli ji chataři, když se před jejich chatkou koupala a hrála si s jejich psem, nechala se připnout na vodítko a šla s nima do nejbližší vesnice, kde se ptali lidí jestli ji neznají.
Opravdu hodní lidé - pejskaři...
Stálo nás to 2hodiny nervů a flašku Metaxy, ale našla se ......

yzengrin 09-02-2011 09:42

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 357284)
Víc tam není? Něco konkrétního, kde přesně a v kolik přibližně? Hned zítra bych tam zajela.
Dám vědět majiteli Ajši. Chtěla bych, aby to byla ona, ale je to přece jen trochu daleko. Díky.

Cítov je kousek od nás. Přímo v Cítově bydlí kamarád, zná Sofu a Kibu=ví jak vypadá čévéčko. Zeptám se ho a upozorním ho.
Jani

Elsia&Benjamin 09-02-2011 11:33

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 357284)
Víc tam není? Něco konkrétního, kde přesně a v kolik přibližně? Hned zítra bych tam zajela.
Dám vědět majiteli Ajši. Chtěla bych, aby to byla ona, ale je to přece jen trochu daleko. Díky.

Máte v plánu někdo se tam zajet podívat? Já tu možnost dnes mám - zajedu ráda, nemáme to daleko. Snad najdu i "místní bytovku". I když čp by bylo lepší - kdyby něko tušil...? Ale zas by asi nebylo dobrý, kdyby se tam scházely nějaké davy. Tak se radši ptám, zda tam mám vyrazit. Pokud mi to nikdo nebude nějak vymlouvat, tak s tou cestou tam dnes počítám.

yzengrin 09-02-2011 11:39

Quote:

Originally Posted by Elsia&Benjamin (Bericht 357394)
Máte v plánu někdo se tam zajet podívat? Já tu možnost dnes mám - zajedu ráda, nemáme to daleko. Snad najdu i "místní bytovku". I když čp by bylo lepší - kdyby něko tušil...? Ale zas by asi nebylo dobrý, kdyby se tam scházely nějaké davy. Tak se radši ptám, zda tam mám vyrazit. Pokud mi to nikdo nebude nějak vymlouvat, tak s tou cestou tam dnes počítám.

Psala jsem tomu kamarádovy z Cítova. Podívá se tam, zeptá atd. Ale bude moct až po práci - pracuje na Mělníku. Ale můžu se ho zeptat, jestli tuší, kde ta bytovka je..jestli tam pojedeš. Já se tam nedostanu, jsem do 18h v práci:-(

...resp. pokud tam pojedeš, asi bude nejsnazší, když Ti dám na kamaráda tel. a dohodnete se spolu..?
Jani

Elsia&Benjamin 09-02-2011 11:42

Quote:

Originally Posted by yzengrin (Bericht 357396)
Psala jsem tomu kamarádovy z Cítova. Podívá se tam, zeptá atd. Ale bude moct až po práci - pracuje na Mělníku. Ale můžu se ho zeptat, jestli tuší, kde ta bytovka je..jestli tam pojedeš. Já se tam nedostanu, jsem do 18h v práci:-(

...resp. pokud tam pojedeš, asi bude nejsnazší, když Ti dám na kamaráda tel. a dohodnete se spolu..?
Jani

stačilo by mi číslo popisné... my bychom se tam měli dostat akorát na soumrak - což by bylo ideální, tipovala bych to objevování se tam přesně do týhle doby - vzhledem k soumračný aktivitě čévéček...

yzengrin 09-02-2011 11:46

Quote:

Originally Posted by Elsia&Benjamin (Bericht 357398)
stačilo by mi číslo popisné... my bychom se tam měli dostat akorát na soumrak - což by bylo ideální, tipovala bych to objevování se tam přesně do týhle doby - vzhledem k soumračný aktivitě čévéček...

Jestli má kamarád dnes "dlouhou" v práci, tak mu to vyjde asi taky tak. Za chvíli dám vědět.
J.

yzengrin 09-02-2011 13:23

Elsia a Ben: přeposlala jsem Ti info od kamaráda. Nevím, jak se tu vkládají obrázky:-/


All times are GMT +2. The time now is 12:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org