Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administrace (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=122)
-   -   dotaz (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21442)

RadeKKK 17-11-2011 19:32

dotaz
 
Mohl by mi admin vysvětlit, co znamená u mé feny - Valkýry z Molu Es označení DM N/ (N) a DW N / ( N ) ? Valkýra má oficielní certifikáty !!!, Tak proč neoficielně? Certifikáty jsem do databáze zaslala (v 12/2010) a jsou k nahlédnutí na mých stránkách.

RadeKKK 19-11-2011 21:12

Odpoví mi někdo z adminů jak jste přišeli na to , že máme výsledky neoficielně???? . Čekám na opravu od lońského prosince!!!!

RadeKKK 12-01-2012 09:26

Pro admina
 
Z jakého důvodu mi byl smazán inzerát na "C" vrh????

Wolf.Love 14-01-2012 01:23

Quote:

Originally Posted by RadeKKK (Bericht 418730)
Z jakého důvodu mi byl smazán inzerát na "C" vrh????

ůJá bych řekla, že v poslední době je tu až moc dotazů co se týče funkcí wolfdogu.....Neusále nějaké nesrovnalosti a pod..... Snad se to brzy vysvětlí.....:x

Mist 14-01-2012 13:18

Že někdo nemá zapsané výsledky výstav a jiné ne tak důležité údaje, to chápu, to nepospíchá, ale mazat inzeráty? :shock:

Saerithra 15-01-2012 00:46

Quote:

Originally Posted by Wolf.Love (Bericht 418919)
ůJá bych řekla, že v poslední době je tu až moc dotazů co se týče funkcí wolfdogu.....Neusále nějaké nesrovnalosti a pod..... Snad se to brzy vysvětlí.....:x


Už se to tu někde jinde řešilo. Bylo řečeno, že se pracuje na nové databázi a teď stránky jedou jen na takové provizorní verzi.

RadeKKK 15-01-2012 20:21

Quote:

Originally Posted by Saerithra (Bericht 419002)
Už se to tu někde jinde řešilo. Bylo řečeno, že se pracuje na nové databázi a teď stránky jedou jen na takové provizorní verzi.

takže se provizorně mažou inzeráty?

Wolf.Love 15-01-2012 21:58

Quote:

Originally Posted by RadeKKK (Bericht 419096)
takže se provizorně mažou inzeráty?

No, asi jo jak vidíš :cry: taky by mě to naštvalo...... Mám dojem, že už to předělávaj docela dlouho...Už by to mohli dodělat, protože tyhle nesrovnalosti jsou opravdu hloupé!!!!:twisted:

Saerithra 16-01-2012 01:15

Quote:

Originally Posted by RadeKKK (Bericht 419096)
takže se provizorně mažou inzeráty?

Asi už to tak bude. :look2 Bohužel nevím o tomhle o nic víc než vy, ale souhlasím, že by se to řešit mělo a když už se stane omyl, co nejdřív ho opravit, případně se aspoň omluvit nebo podat vysvětlení, jestli to trvalo.

RadeKKK 16-01-2012 09:45

Quote:

Originally Posted by Saerithra (Bericht 419154)
Asi už to tak bude. :look2 Bohužel nevím o tomhle o nic víc než vy, ale souhlasím, že by se to řešit mělo a když už se stane omyl, co nejdřív ho opravit, případně se aspoň omluvit nebo podat vysvětlení, jestli to trvalo.

Nikdo z adminů mi nenapsal ani ať si trhnu nohou. A nejen na dotaz o inzerátu. (to že čekám na doplnění údajů mých psů už rok to je jiná věc. To zase až tak nespěchá .) A inzerát je pro každého chovatele důležitý . Většina zájemců se jde podívat sem.

Jazzinka 16-01-2012 20:35

A psala jste adminům mail? Mám za to, že admini jsou teď z Polska, takže české fórum nejspíš nečtou..
Pak ještě poznámka: jestli jsem to dobře pochopila, inzerce je zde zdarma. Chápu, že je nemilé nemít inzerát na jednom ze dvou hlavních čsv webů, když je štěňat zrovna nadbytek, na druhé straně lze těžko nutit adminy, kteří pracují zadara, aby něco rychle opravovali..

RadeKKK 16-01-2012 20:47

Quote:

Originally Posted by Jazzinka (Bericht 419241)
A psala jste adminům mail? Mám za to, že admini jsou teď z Polska, takže české fórum nejspíš nečtou..
Pak ještě poznámka: jestli jsem to dobře pochopila, inzerce je zde zdarma. Chápu, že je nemilé nemít inzerát na jednom ze dvou hlavních čsv webů, když je štěňat zrovna nadbytek, na druhé straně lze těžko nutit adminy, kteří pracují zadara, aby něco rychle opravovali..

samozřejmě že psala, Možná byste měla jiný názor, kdyby se to stalo i Vám, Nejsem sama . A "rychle" ? no to je dobrý vtip vzhledem k tomu že na doplnění "nedůležité " informace čekám od ledna. Ale podmímkou inzerce zdarma je, že budete informovat o svých psech. A pak si tam napíše někdo co chce a co nechce tam není? tak proč mám informovat? akrualizaci nikdo neudělala a inzerát nemám!

Hanka 17-01-2012 11:14

Jazzinko, naší českou diskuzi čte jak polský, tak litevský, tak brazilský admin.
Opravy databáze trvají už dva roky, pořád "se předělává". Inzeráty mizí samovolně kdy chtějí, obzvlášť některým chovatelům. Někdy zmizí kromě inzerátu náhodou i kontakt na chovatele v databázi.
Ale klid, ono se to "předělává"......

RadeKKK 17-01-2012 11:38

Quote:

Originally Posted by Hanka (Bericht 419293)
Jazzinko, naší českou diskuzi čte jak polský, tak litevský, tak brazilský admin.
Opravy databáze trvají už dva roky, pořád "se předělává". Inzeráty mizí samovolně kdy chtějí, obzvlášť některým chovatelům. Někdy zmizí kromě inzerátu náhodou i kontakt na chovatele v databázi.
Ale klid, ono se to "předělává"......

Nelze jinak než souhlasit. (např, kontakt na Tebe Hani , jsem v databázi nenašla )

Edenseveru 17-01-2012 12:19

já jsem fakt trpělivá a v podstatě mám pochopení nad tím že je s tímto práce !!!
Ale právě že na kontaktním emailu na druhé straně asi nikdo není ;)
páč já prosím pravidelně asi tak 2x týdně několik měsíců o opravu mojich kontaktů :cry:

Lucie

Mist 17-01-2012 14:23

pomocná ruka
 
Admini, můžu vám nějak pomoct? Nabízím se jako levná pracovní síla na např. zadávání nějakých údajů do systému. Jestli je to možné dělat z domova na vlastním počítači, tak ráda vypomohu.

Exor 17-01-2012 15:09

Nejak nechápem, prečo po toľkých problémoch nemôže web fungovať na nejakom redakčnom systéme, kde má každá chovateľská stanica vlastný účet a môže si editovať aspoň fotky a kontaktné údaje. Adminom by odpadla kopa práca a možno by stíhali robiť ostatné.

Monika 17-01-2012 20:18

Quote:

Originally Posted by Exor (Bericht 419323)
Nejak nechápem, prečo po toľkých problémoch nemôže web fungovať na nejakom redakčnom systéme, kde má každá chovateľská stanica vlastný účet a môže si editovať aspoň fotky a kontaktné údaje. Adminom by odpadla kopa práca a možno by stíhali robiť ostatné.


Naivita některých chovatelů je fakt neskutečná.
wofdog. org je soukromý server spravován chovateli, kteří dělejí reklamu jen vybraným, pohodlným a hlavně sami sobě a nikdo nemá právo se ničeho dožadovat. Bude tak, jak chtějí oni.
Rozhodně však neslouží plemeni a všem chovatelům rovným dílem, některé se viditelně snaží pošpinit, zdiskreditovat záměr matoucími a občas i lživými informacemi. Je to stoka, bulvár a chovatelé by se na bulvár spoléhat neměli.
Sami sobě si však "admini" nikdy nezapomenou zadat inzerát, doplnit údaje a fotky! :0) )

Monika
http://www.wolfdogs.cz/

Hanka 18-01-2012 11:56

Michaelo, pomoc nabízelo už mnoho dobrovolníků, především na cizojazyčných verzích. Myslím, že většinou to bylo bez odpovědi. Ostatně- jako tady......

bambas 18-01-2012 12:52

Quote:

Originally Posted by Exor (Bericht 419323)
Nejak nechápem, prečo po toľkých problémoch nemôže web fungovať na nejakom redakčnom systéme, kde má každá chovateľská stanica vlastný účet a môže si editovať aspoň fotky a kontaktné údaje. Adminom by odpadla kopa práca a možno by stíhali robiť ostatné.

Na takovem webu se pracuje ;) Az to bude aspon trochu funkcni, dam vedet.


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org