Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Hodowla (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Nowa strona hodowli 'z Peronowki' (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=3007)

diabelkowa 11-12-2005 21:22

Nowa strona hodowli 'z Peronowki'
 
jejku Margo bylam na stronce Twojej hodowli nowy wyglad ale wypas :))))))

Agnieszka 11-12-2005 22:48

Quote:

Originally Posted by diabelkowa
jejku Margo bylam na stronce Twojej hodowli nowy wyglad ale wypas :))))))

A mi się stary bardziej podobał :). Czemu zmieniliście?

z Peronówki 12-12-2005 00:11

Quote:

Originally Posted by Agnieszka
A mi się stary bardziej podobał :). Czemu zmieniliście?

Po prostu znudzenie wyblaklymi kolorami.... ;) Wiec przy okazji powaznej przebudowy wrzucilismy nowy desing.... :mrgreen:

Moze po nastepnej przerobce za kilka lat znow bedzie stonowany.... ;)

Canis_lupus_husky 12-12-2005 16:57

Mi tam się bardziej podobał poprzedni wygląd, za to teraz więcej nowości-no i blog, tyż super... ;)

z Peronówki 18-12-2005 20:21

Od wczoraj az do Wigilii robimy sobie male wspominanie - codziennie na stronach zostanie opublikowane min. 10 newsow/artykulow z ostatnich lat zaczynajac od roku 1998, gdy przy kolacji wigilijnej dostalam telefon z Pragi, ze bede MIALA wilczaka - Boltona :mrgreen: . Po miesiacach oczekiwania, pustych kryciach i wielu niepowodzeniach wreszcie sie udalo... 8)

http://www.zperonowki.pl/

http://www.zperonowki.com/pics/galle.../th_Bolton.jpg
Bolton w wieku 5 tygodni

Gaga 18-12-2005 22:01

No tak! MYtu gotujemy bigosy, pieczemy ciasta, pierzemy dywany i foranki, okna myjemy a niektorzy maja czas sobie po 10 newsow wspominkowych pisac...ech...nie ma sprawiedliwosci :frown:

z Peronówki 18-12-2005 22:24

Quote:

Originally Posted by Gaga
No tak! MYtu gotujemy bigosy, pieczemy ciasta, pierzemy dywany i foranki, okna myjemy a niektorzy maja czas sobie po 10 newsow wspominkowych pisac...ech...nie ma sprawiedliwosci :frown:

Gaga, od czego sa cuda techniki i archiwa???? :mrgreen:
Newsy nie sa wspominkowe, ale to autentyki pisane w "tamtych czasach" - dorzucilam jedynie fotki i ikony. 8) To posty powyciagane z for dyskusyjnych, list mailingowych i archiwow.

Nie "beda publikowane", bo juz od dawna siedza sobie na stronie zaprogramowane i publikuja sie (i beda publikowac) automatycznie w wyznaczonym czasie..... podczas gdy ja bede gotowala bigosy, piekla ciasta, prala dywany i firanki, okna myla..... :wink:

Gaga 18-12-2005 22:53

Quote:

Originally Posted by Margo
juz od dawna siedza sobie na stronie zaprogramowane i publikuja sie (i beda publikowac) automatycznie w wyznaczonym czasie..... podczas gdy ja bede gotowala bigosy, piekla ciasta, prala dywany i firanki, okna myla..... :wink:

Ja chce informatyka w rodzinie!!!!!! :Help_2

z Peronówki 19-12-2005 14:37

Quote:

Originally Posted by Gaga
Ja chce informatyka w rodzinie!!!!!! :Help_2

Eeeee.....od tego sa specjalne programy, informatyk potrzebny jest tylko do instalacji.... ;)

Ale to tez nie jest super, bo mielismy juz cos takiego z Wolfdogiem: z Pavlem zaprogramowalismy artykuly na pol roku do przodu (co trzy dni publikowal sie jeden) i pojechalismy sobie na wakacje (wtedy jeszcze bez stalego polaczenia). Po powrocie czekala nas sterta emaili z wyrzutami, ze czas na pisanie artykulow to mamy, ale na przerobki/listy/fotki/itd to juz nie.... ;)

PS. Zal mi tylko archiwow listy "PSY" - myslalam, ze powyciagam emaile o problemach z wychowaniem Boltona, ale przepadly.... :cry:

Gaga 19-12-2005 21:30

Quote:

Originally Posted by Margo
Po powrocie czekala nas sterta emaili z wyrzutami, ze czas na pisanie artykulow to mamy, ale na przerobki/listy/fotki/itd to juz nie.... ;)

Hi hiii... :lol:

Quote:

Originally Posted by Margo
PS. Zal mi tylko archiwow listy "PSY" - myslalam, ze powyciagam emaile o problemach z wychowaniem Boltona, ale przepadly.... :cry:

ale chodzi Ci o archiwa juz u Was czy jeszcze na krakowskim serwerze? Bojak krakowskim to moze ktos jeszcze ma? Trzebaby wrzucic pytanie na liste...znowu wyleza zombie spod ziemi :twisted:

z Peronówki 19-12-2005 21:39

Quote:

Originally Posted by Gaga
ale chodzi Ci o archiwa juz u Was czy jeszcze na krakowskim serwerze? Bojak krakowskim to moze ktos jeszcze ma?

U nas jest wszystko przechowywane - chodzi jeszcze o serwer Agnieszki.

I dzieki za dobry pomysl: ide spytac, bo moze choc ktos pamieta stary adres internetowy - to powinno juz pomoc (bo wtedy poszukam w archiwach internetowych)... ;)

z Peronówki 23-05-2006 19:08

Z powodu stalych wyjazdow narobilo sie nam ponownie zaleglosci.... Dostawalam emaile z pogrozkami, ze "jak nie bedzie fotek na sieci to.... @&%$§$@!!!!!", wiec to poszlo na pierwszy ogien.... i w galerii przybylo prawie 1500 fotek z calego ostatniego miesiaca (choc nie tylko :P ). Oczywiscie na zdjeciach jest nie tylko cale stado "naszych" Burych, ale i masa innych znajomych wilczakow... ZAPRASZAM!

http://www.zperonowki.com/html/pol-gallery.html

Agnieszka 23-05-2006 21:08

Nie rozumiem, jak ktoś może mieć czelność grozić Wam, że zdjęć ni dodajecie! :mrgreen: Oj ludzie.. :mrgreen:

Margo 24-05-2006 12:53

Quote:

Originally Posted by Agnieszka
Nie rozumiem, jak ktoś może mieć czelność grozić Wam, że zdjęć ni dodajecie! :mrgreen: Oj ludzie.. :mrgreen:

Prawda? :twisted: :wink: :mrgreen: Ale musze przyznac, ze trwaja juz prace nad nowa galeria dla Wolfdoga, gdzie kazdy bedzie mogl dodawac swoje zdjecia sam.... Zlikwiduje to cale oczekiwanie.... :D

Agnieszka 24-05-2006 15:28

To bardzo fajnie :D. Juz kiedyś myślałam tak, że czemu w zasadzie nie zrobicie czegoś takiego, było by o wiele wygodniej ;-).

z Peronówki 24-05-2006 15:55

Quote:

Originally Posted by Agnieszka
Juz kiedyś myślałam tak, że czemu w zasadzie nie zrobicie czegoś takiego, było by o wiele wygodniej ;-).

Wygodniej... :P Problem w tym, ze dla Wolfdoga wszystko jest robione "na zamowienie" z powodu rozbudowania strony. Nie da rady uzyc zadnego gotowca i wszystko musi pisac Przemek... :? I tu jest waskie gardlo, bo u niego kiepsko z czasem...

Gaga 24-05-2006 18:19

Quote:

Originally Posted by Margo
Prawda? :twisted: :wink: :mrgreen: Ale musze przyznac, ze trwaja juz prace nad nowa galeria dla Wolfdoga, gdzie kazdy bedzie mogl dodawac swoje zdjecia sam.... Zlikwiduje to cale oczekiwanie.... :D

Margo! Strajk jakis szykujesz czy co?? Toz na bezrobocie pojdziesz :mrgreen:


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org