Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Výstavy psů (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=117)
-   -   Klubová výstava ČSV Hrabušice, 31.7.2011 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=19048)

pato_garzik 15-06-2011 10:35

Klubová výstava ČSV Hrabušice, 31.7.2011
 
Na klubovej stránke už sú propozície na výstavu!!!
http://www.csv.sk/index1.php

Ak máte možnosť posielajte prihlášky mailom - je to rýchlejšie, spoľahlivejšie (podľa mojich skúseností s poštou), prakticky hneď dostanete potvrdenie o prijatí a nie je to treba prepisovať do počítača, čo človeka dosť poteší.

saschia 27-06-2011 08:18

Termin uzavierky sa blizi - nezabudnite sa prihlasit!

Mistrali 27-06-2011 21:39

Witam :)
Chcę zgłosić Baldura na wystawę klubową i na przegląd młodych. Wydrukowałam zgłoszenie na wystawę i mam zamiar jutro wysłać pocztą. Jutro też zapłacę za wystawę przekazem pocztowym. Moje pytanie brzmi czy potwierdzenie przekazu pocztowego mogę wkleić na zgłoszeniu, tam gdzie jest na to miejsce ? I czy gdyby zdarzyło się że zgłoszenie wysłane jutro priorytetem doszło jednak po 3 lipca ( z pocztą różnie bywa ) to Baldur zostanie przyjęty na wystawę ?
Moje kolejne pytanie brzmi do kiedy są przyjmowane zgłoszenia na przegląd młodych i do kiedy trzeba uiścić zapłatę ? Przepraszam że tyle pytam ale po raz pierwszy zgłaszam się gdzieś za granicę ;)

saschia 27-06-2011 23:42

Ahoj, potvrdenie o platbe netreba prilepit, staci prilozit k ostatnym papierom. Platbu je najlepsie urobit bankovym prevodom. Ked poslete postou zajtra, do konca tyzdna by malo byt na Slovensku, ale zo zahranicia je najlepsie posielat vsetko e-mailom, to je najrychlejsie a najjednoduchsie.

Prihlaska na zvod a bonitaciu treba poslat ako je napisane v informaciach na stranke klubu (nepamatam si to presne), a plati sa az na mieste (alebo v priebehu tabora na urychlenie).

Elar 27-06-2011 23:49

Na zvod a bonitáciu sa dá prihlásiť vo výnimočných prípadoch aj počas tábora...

Mistrali 27-06-2011 23:50

Dziękuje za szybką odpowiedź :) Wiem że mailem byłoby najszybciej ale niestety nie mam skanera, więc nie mam jak zeskanować zgłoszenia :(

saschia 28-06-2011 01:39

moze byt aj dobra fotografia kamerou - hlavne aby boli udaje na preukaze citatelne.

Mistrali 28-06-2011 15:06

Dzięki wielkie :)
Jestem w trakcie wypisywania zgłoszenia tyle że mam problem :? Nie wiem co wpisać w następujące rubryczki -

Plemenna kniha :
C.zapisu :

Na drugiej kartce zgłoszenia też trzeba wypisać coś a ja nie wiem o co chodzi -

Podl'a propozicii preukazujem tieto vystavne poplatky : .............

Pomóżcie ;-)

pato_garzik 28-06-2011 15:47

1. plemenna kniha by malo byt v Polsku "PKR"
cislo zapisu je rodowod numer
2. vystavne poplatky : opłat za wydanie - priklad - trieda dorastu (klasa szczeniat?) je 10€ - vypisuje sa pri platpe dopredu a treba prilozit kopiu dokladu, pri platbe na vystave netreba pisat nic - pozor suma je vacsia o +5€

no dufam ze som to napisal zrozumitelne ;)

Mistrali 28-06-2011 15:51

Dzięki, tyle że ja jeszcze nie mam rodowodu Baldura. W Polsce w klasie szczeniąt można wpisać ''w przygotowaniu'', czy na tym zgłoszeniu też mogę tak wpisać ??

pato_garzik 28-06-2011 16:02

tak s tymto velmi nepomozem - pockame co na to povie saschia zahradnikova alebo zuzka melkusova

Mistrali 28-06-2011 16:09

Jeszcze raz wielkie dzięki :)

saschia 29-06-2011 10:17

Ahoj,

v baby triede sa toleruje ze stena nema rodokmen (niekedy aj v doraste, zavisi od krajiny), treba napisat teda aspon plemennu knihu, cize v Polsku PKR. A ak pride rodokmen po uzavierke ale aspon tyzden pred vystavou, tak sa to da este v katalogu doplnit, cize je dobre to potom poslat.

Pozor, cislo zapisu mozno nieje cislo rodowodu (rodowod je papier, aj u nas je jednotlivy rodokmen cislovany), nemam tu teraz ziaden polsky rodokmen, ale nastastie po zaslani rodokmena si to viem skontrolovat a pripadne opravit ak sa majitel pomyli (vela majitelov nevie presne co co znamena).

Mistrali 29-06-2011 15:19

W Polsce właśnie tak jest że w klasie baby, szczeniąt i młodzieży nie jest wymagany numer rodowodu ( wpisuje się wtedy ''w przygotowaniu'' ). Natomiast obowiązkowy jest numer rejestracji oddziałowej w ZKwP. Z tego powodu może się zdarzyć, że w dniu wystawy wciąż jeszcze nie będę miała rodowodu :? Więc nie wiem co mam wpisać w tę rubryczkę ? Mogę tak jak w Polsce ''w przygotowaniu'' ?

saschia 29-06-2011 16:07

Ano, mozete napisat ze sa pripravuje.

pato_garzik 06-07-2011 22:25

vsetkym co poslali prihlasku - ci uz mailom alebo postou som odoslal potvrdenie o prijati prihlasky plus co este treba pripadne doplnit.
ak niekomu nieco take nedoslo je pravdepodobne, ze prihlaska ostala visiet niekde cestou - poprosim nech sa mi ozve a doriesime to


All times are GMT +2. The time now is 00:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org