Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Sport & trénink (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Manmat (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=11184)

Undertaker 24-05-2009 15:03

Manmat
 
Neberte to ako reklamu, ale firma Manmat sídlí v Polici nad Metují a mám to tam kousek ze školy, nehledě na to, že po Adršpachu a okolí se potácim se psem každé volné odpoledne. Zkrátka není pro mě problém se tam občas stavit, tak kdyby někdo z vás chtěl něco od této firmy, stačí se ozvat a můžu to tam vzít za cenu nižší než na internetu. Se psem jezdím prakticky po celé republice a v ideálním případě můžu dovést všechno na nějakou akci s vlčounama. Mimo obojků, vodítek a postrojů asi stojí za zmíňku, že je to jedna z mála firem, která vyrábí brašny pro psy. Pokud by si někdo z vás vybral něco z jejich sortimentu, stačí se mi ozvat. Pochopitelně čím víc by toho bylo, tím by to bylo levnější.

Stela 24-05-2009 19:59

opravdu dobré polostahovací obojky
 
Zdravím,
trochu mimo téma, ale také se jedná o věcičky pro psy. Nedávno jsem si koupila opravdu výborný obojek. Hledala jsem nějaký polostahovák, který se nebude stahovat moc, bude se dobře "vracet" a nebude trhat srst, tak jak to většinou u kovových bývá. Našla jsem opravdu výborný obchod jedná se o firmu Rogz-Dogz. Přikládám obrázek. Chtěla jsem obojek, který bude volný, ale při "kritických" situacích se stáhne. Je v několika barvách a vzorech. Opravdu mohu doporučit.

Undertaker 25-05-2009 01:32

Quote:

Originally Posted by Stela (Bericht 214836)
Zdravím,
trochu mimo téma, ale také se jedná o věcičky pro psy. Nedávno jsem si koupila opravdu výborný obojek. Hledala jsem nějaký polostahovák, který se nebude stahovat moc, bude se dobře "vracet" a nebude trhat srst, tak jak to většinou u kovových bývá. Našla jsem opravdu výborný obchod jedná se o firmu Rogz-Dogz. Přikládám obrázek. Chtěla jsem obojek, který bude volný, ale při "kritických" situacích se stáhne. Je v několika barvách a vzorech. Opravdu mohu doporučit.

Já si zatím řikám, že pevný kožený obojek nic nenahradí, ale pokud by tyto obojky sháněli pražáci, jeden zverimex s touto značkou je ve Vršovicích. Od nádraží stačí jít 50m rovně takovým parčíkem, přejít silnici k čínské restauraci a dát se doprava. Asi po 50m jsou tam i vystaveny za výlohou.

btw. Smrček, kde bydlíš je nedaleko Žumberka?

Jenik 25-05-2009 07:59

Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 214878)
Já si zatím řikám, že pevný kožený obojek nic nenahradí, ale pokud by tyto obojky sháněli pražáci, jeden zverimex s touto značkou je ve Vršovicích. Od nádraží stačí jít 50m rovně takovým parčíkem, přejít silnici k čínské restauraci a dát se doprava. Asi po 50m jsou tam i vystaveny za výlohou.

btw. Smrček, kde bydlíš je nedaleko Žumberka?


Nebo na netu. Máme eshop, a kromě masa (se kterým máme potíže asi jako každý), můžeme sehnat prakticky vše a pro čvčkáře uděláme vždycky lepší cenu:-) rogz máme taky, akorát ještě nejsou zpracovaný, připravujeme novou kolekci do nabídky :-) stránky jsou. Pokud někdo bude mít zájem, stačí písnout. Jak říkám, seženeme i to, co na stránkách ještě není, ono 10 tisíc položek tam nabouchat je docela časový problém..:-)

PS. A neberte to jako reklamu:-) Kde se ale najde shop, který speciálně čvčkářům udělá lepší cenu :o)

Stela 25-05-2009 11:54

Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 214878)
Já si zatím řikám, že pevný kožený obojek nic nenahradí, ale pokud by tyto obojky sháněli pražáci, jeden zverimex s touto značkou je ve Vršovicích. Od nádraží stačí jít 50m rovně takovým parčíkem, přejít silnici k čínské restauraci a dát se doprava. Asi po 50m jsou tam i vystaveny za výlohou.

btw. Smrček, kde bydlíš je nedaleko Žumberka?


Kožené obojky jsou fajn. ALe nedá se snimi často koupat a ještě polostahovací kožené moc nejsou jestli vůbec. Moji hafani se koupou téměř pořád a látkový obojek rychle uschne, protože někdy jsou tak rychlí, že je nestihnu odvolat, abych jim mohla obojky sundat.
Nene Smrček je na "Vysočině" (100 m od nás začíná jihomoravský) bydlíme asi 1 km za hradem Pernštej a 3 km od města Nedvědice.

Stela 25-05-2009 12:00

Quote:

Originally Posted by Jenik (Bericht 214880)
Nebo na netu. Máme eshop, a kromě masa (se kterým máme potíže asi jako každý), můžeme sehnat prakticky vše a pro čvčkáře uděláme vždycky lepší cenu:-) rogz máme taky, akorát ještě nejsou zpracovaný, připravujeme novou kolekci do nabídky :-) stránky jsou. Pokud někdo bude mít zájem, stačí písnout. Jak říkám, seženeme i to, co na stránkách ještě není, ono 10 tisíc položek tam nabouchat je docela časový problém..:-)

PS. A neberte to jako reklamu:-) Kde se ale najde shop, který speciálně čvčkářům udělá lepší cenu :o)

Tak to je pravda a každá slevička se hodí :). My se do budoucna určitě ozvem.

Undertaker 25-05-2009 12:16

Tak v chrudimským zveráku maj kožený polostahováky. Popravdě na polostahováky jsem ještě nekoukal. Zatím jedem na pevných obojcích. Když by koženej nevydržel koupání, tak holt jednou za rok zainvestuju do novýho, ale víceméně je to věcí vkusu.

Pavel 25-05-2009 15:34

Téma jsem uzavřel, protože není účelem těchto stránek dělat reklamu jednotlivým firmám. Jsme nevýdělečný projekt a reklamou na stránkách nechceme obtěžovat naše návštěvíky. Prosím nevkládejte do svých příspěvků reklamy, jinak budou mazána celá témata.

Díky za pochopení

Pavel

Undertaker 25-05-2009 17:03

Manmat2
 
OK Pavle Tak to téma prosím smaž. Chtěl jsem jen ušetřit nějakou tu kačku tomu, kdo by měl zájem o nějaké vybavení ke psovi.


All times are GMT +2. The time now is 21:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org