Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Off topic (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   W oczekiwaniu na snieg (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=3178)

Lupusek 19-01-2006 00:07

Quote:

Planujemy, planujemy... Smile Jak bedziemy mieli (wreszcie) snieg to zaplanowalismy sesje zdjeciowa.
To Wy jeszcze śniegu nie macie??? Zapraszam do nas na sesję zdjęciową. U nas wszystko pod śniegiem, zrobiło się czyściutko i mięciutko.

Narvana 19-01-2006 11:37

U nas tez sniegu duzo :P

Cos ta zachodnia czesc Polski szwankuje... :roll:
:mrgreen:

Huan 19-01-2006 12:49

nie, nie... teraz to my tez juz mamy.... tyle, ze zeby wyjechac z wioski, to trzeba zalozyc lancuchy na kola ;)

Rona 19-01-2006 13:27

Quote:

Originally Posted by Przemek
nie, nie... teraz to my tez juz mamy.... tyle, ze zeby wyjechac z wioski, to trzeba zalozyc lancuchy na kola ;)

Albo zaprząc Bure, niech wyciagną auto, jak chcą się pokazać na wystawie.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Gaga 19-01-2006 20:59

A my mamy i snieg i idiotyczny mroz -14 plus cale tony soli na chodnikach...psy na rekach przyjdzie mi nosic :shock:

Lupusek 19-01-2006 23:48

W TEJ CHWILI U NAS -20, ALE W CIąGU DNIA BYłO CIEPLEJ (-16). rANO CHCIAłAM PRZEKONAć cAYO, żE DZIś ZA ZIMNO NA SPACER, ALE NAWET NIE CHCIAłA O TYM SłYSZEć. WIęC POSZłYśMY, JEDNAK JUż PO DRODZE ZMIENIłA ZDANIE; TROCHę Ją ZMROZIłO, NAJPIERW PRóBOWAłA CHODZIć NA TRZECH łAPACH, POTEM CO CHWILę PODNOSIłA JESZCZE JEDNą... WYGLąDAłA KOMICZNIE, WIęC ZE śMIECHU TROCHę SIę ROZGRZAłAM.
U NAS TEż OD PEWNEGO CZASU DROGI OBLODZONE, ALE ZNALAZłAM W TYM PLUS. STWIERDZIłAM, ZE MOżNA TEN LóD WYKORZYSTAć I ... WłOżYłAM łYżWY. SPACERKI ZWIęKSZYłY NIECO TEMPO, CAYO UCZY SIę RóWNEGO KłUSA PRZY NODZE, CO POTEM PRZYDA SIę DO BIEGU PRZY ROWERZE, NO I NIKT NA SPACERZE NIE MARZNIE :wink:

Agnieszka 20-01-2006 05:14

Alakra fajnu sposób. A u nas też mega-mróz, gdzieś koło -20.......;-)

Gaga 20-01-2006 09:50

Medluje poranne wskazanie termometru przy dworcu poludniowym : -25 :shock: .
Psy jakby nie zauwazaly, im wszystko jedno jaka jest temperatura...gorzej z nami bo juz nie wiemy co na siebie nalozyc aby moc sie ruszac i nie zmarznac przez godzine na spacerze :|

z Peronówki 20-01-2006 12:19

Quote:

Originally Posted by Gaga
Medluje poranne wskazanie termometru przy dworcu poludniowym : -25 :shock: .

A u nas . Wiec na wiosne kupujemy sadzonki kiwi i pomaranczy. Moze tez oliwki, bo olej przyda sie jako dodatek do jedzenia dla psow na ladna siersc. :twisted: :mrgreen:

Rona 20-01-2006 14:35

Quote:

Originally Posted by Margo
A u nas . Wiec na wiosne kupujemy sadzonki kiwi i pomaranczy. Moze tez oliwki, bo olej przyda sie jako dodatek do jedzenia dla psow na ladna siersc. :twisted: :mrgreen:

I koniecznie winorośle :D Winko będzie jak znalazl na zjazdy w Peronówce..:wink:

U nas mróz okrutny, Tinula tez pod koniec spaceru ćwiczyła trzynożność... :)

Agnieszka 20-01-2006 17:44

A u nas teraz już prawie -30...... coś strasznego.

Canis_lupus_husky 20-01-2006 19:08

U nas niewiele lepiej, bo tak z -20... ech... jak na Syberii w '78... :roll: a śnieg teoretycznie jest, chociaż zlodowaciały. Chodzić się nie da. I ten wiatr... aż katar w nosie zamarza, no i gałki oczne też. Przynajmniej Arthas ma uciechę ;)

Klara_i_Luna 20-01-2006 20:32

A u nas długo długo utrzymuje się poziom od -5 do -10. Teeraz jeszcze przysypało świeżym puchem, i jak słucham o tych waszych mrozach to u mnie cieplutko :wink:

Canis_lupus_husky 20-01-2006 21:03

Heh, właściwie to trochę zazdroszczę, bo ja to się mogę ogrzać conajwyżej w... autobusie ;) w domu mam po napaleniu góra 17-18 stopni (jak jest 20 to niemalże się rozbieram, bo to szczyt gorąca :lol: ) a rano spada do 12, 13 stopni... ;) zima jaka jest, każdy widzi ;)

Gaga 20-01-2006 21:27

A jak Wam reaguja psy na te mrozy?

Andzia. 20-01-2006 22:54

Quote:

Originally Posted by Gaga
A jak Wam reaguja psy na te mrozy?

U nas jest "tylko" -15, a mloda po 10 min chodzi na trzech lapach , lub dwóch. Komicznie to wyglada :)

Canis_lupus_husky 20-01-2006 23:09

No, moj tam szaleje, ale w koncu on z polnocy ;) nie zwaza na mroz, biega po lodzie, slizga sie... Nawet w domu nie chce siedziec tylko ciagle na balkon, albo (zgroza) otwiera drzwi na osciez i w ogrozku siedzi... dopiero jak mu troche siedzenie odmarznie to wraca ;)

Rona 21-01-2006 10:21

Quote:

Tinula tez pod koniec spaceru ćwiczyła trzynożność... Smile
Myślałam, że to z mrozu, ale niestety, to sól szczypie w łapki... W parku i na Błoniach OK, ale jakoś musimy tam dojść :(
Spróbuję dziś zastosować metodę Gagi i przed spacerem wysmaruję jej poduszki łap wazeliną. Macie może jakieś inne wypróbowane sposoby na sól na ulicach?

Andzia. 21-01-2006 10:40

Quote:

Originally Posted by Rona
Macie może jakieś inne wypróbowane sposoby na sól na ulicach?


http://www.karusek.com.pl/produkt.ph...26&action=prod


:)

Narvana 21-01-2006 11:00

Brrr.... ale zimny ten temat... :shocked

u nas +2 stopnie i odwilz... ;)


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org