Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Off topic (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Wilczak jako inna rasa :) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=17413)

Gia 24-11-2012 01:04

Hahahaha :) Dobreeee ;)

Lilka jak na razie odgrywa rolę wilka... raz zdarzyło się, żeby kobieta stwierdziła, że to sarenka ;)

Spider 24-11-2012 16:15

Jakiś czas temu , na wycieczce na Skrzyczne stoję sobie z Czkram i czytam tablicę informacyjną .Obok stoi pani z ok 4-o letnim chłopczykiem .Mały mówi:Mamusiu,ta pani ma wilka na smyczy ,na to pani mówi ...nie synku wydaje ci się to pies.Na to chłopczyk ,mamusiu ale on wygląda jak wilk ...ja się wtrąciłam i mówię :pani synek ma trochę racji w swojej wypowiedzi:) Na to pani patrząc na mnie litościwym wzrokiem mówi :MA PANI STRASZNIE BUJNĄ WYOBRAŹNIĘ ..... hahaha :twisted:

avgrunn 24-11-2012 16:27

Quote:

Originally Posted by Spider (Bericht 444048)
?..ja się wtrąciłam i mówię :pani synek ma trochę racji w swojej wypowiedzi:) Na to pani patrząc na mnie litościwym wzrokiem mówi :MA PANI STRASZNIE BUJNĄ WYOBRAŹNIĘ ..... hahaha :twisted:

Hahahaha genialne.

U nas byla podobna sytuacja. Dzieciak do mamy "mamo,mamo patrz wilk" na to mama nie patrzac w ogole " tak, tak, chodz" no to mlody znow " mamo, ale patrz wilk" tym razem spojrzala na Urcia, wielkie zdziwienie na twarzy i mowi " a faktycznie wilk" :)

Grin 24-11-2012 17:30

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 444049)
U nas byla podobna sytuacja. Dzieciak do mamy "mamo,mamo patrz wilk" na to mama nie patrzac w ogole " tak, tak, chodz" no to mlody znow " mamo, ale patrz wilk" tym razem spojrzala na Urcia, wielkie zdziwienie na twarzy i mowi " a faktycznie wilk" :)

To bardzo typowe, że dzieci jako pierwsze zauważają "wilczość" wilczaków. Myślę, że po pierwsze oglądają więcej bajek, po drugie bardziej zwracają uwagę na zwierzaki, bo rodzice najczęściej "nie mają głowy" do takich spraw, a po trzecie pewnie ich wzrok nie jest jeszcze tak przyćmiony "bagażem socjalizacyjnym", jak wzrok dorosłych. :)
Ja muszę (nie bez satysfakcji :p )stwierdzić, że Łowca już dość dawno nie był pomylony z huskim, malamutem itp., natomiast nagminnie słyszymy zdanie: "Przepraszam, co to za rasa, bo on jest bardzo do wilka podobny". :)

Radek 24-11-2012 20:04

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 444039)
Hahahaha :) Dobreeee ;)

Lilka jak na razie odgrywa rolę wilka... raz zdarzyło się, żeby kobieta stwierdziła, że to sarenka ;)

hehe :lol: oooo wilczak do sarenki bardzo jest podobny:lol:.Witty często mylono z hieną:twisted:

Rona 24-11-2012 21:53

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 444050)
Łowca już dość dawno nie był pomylony z huskim, malamutem itp., natomiast nagminnie słyszymy zdanie: "Przepraszam, co to za rasa, bo on jest bardzo do wilka podobny". :)

Lorkę za wilka biorą kiedy się porusza - biegnie, lub choćby truchta przy mnie na smyczy. Kiedy jednak stoi w czarnej masce (kagańcu) w autobusie/tramwaju, albo leży pod stołem w knajpie i widać tylko kawałek szarego futra - przeważnie "robi" za husky. :lol:

Najzabawniejsze jednak jest to, ze zaprzyjaźniony z Lorka, Kurtem i Kirą berneńczyk Bimbek bardzo denerwuje się w czasie spacerów w Lasku Wolskim, że wilki za ogrodzeniem ZOO nie chcą się z nim bawić :D

makota 19-05-2013 23:41

A Cresilek został dzisiaj nazwany WILKOREM :twisted:

avgrunn 20-05-2013 08:12

Quote:

Originally Posted by makota (Bericht 454432)
A Cresilek został dzisiaj nazwany WILKOREM :twisted:

ktos sie naogladal seriali :lol:

makota 20-05-2013 15:54

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 454438)
ktos sie naogladal seriali :lol:

Albo książek naczytał :twisted:

Wonderfull Wolf ES 23-04-2015 10:07

ja wczoraj miałem taką sytuację, że po raz milion któryś tam, od kiedy Sukullus z nami żyje podchodzi na spacerze Pani i pyta w tenże ton:
- Przepraszam, czy to husky?
Ja przewracam oczami, zmęczony i zobojętniały, gdy nagle słyszę oburzony głos mego 2,5 letniego syna do Pani:
- Nie husky!! to mój renifer, kochany renifer !!

Padłem :) Mina Pani bezcenna

Gaga 23-04-2015 19:00

Brunek MISZCZ!!!! :D

anula 09-05-2015 20:47

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 463022)
Brunek MISZCZ!!!! :D

dołączam się. Brunek rlz.
Jakis czas temu nawiedzilam dom Pawla pod nieobecnosc gospodarza, i po przeczekaniu tanca powitalnego Sukullusa Brunek zadal mi zasadnicze pytanie - a gdzie jest TWÓJ piesek?

makota 17-08-2016 12:18

Odkurzę nam trochę WD, bo muszę... po prostu muszę :D
Wczoraj na wieczornym spacerze Lorka i Cresil wspięli się na kolejny poziom rasowości.
Cresil był już nazywany sarną, lisem, huskym, skundlonym owczarkiem, kojotem, szakalem itd., a wczoraj oficjalnie, razem z Lorką został CHARTEM ;)

Piter 21-08-2016 21:49

Quote:

Originally Posted by makota (Bericht 463779)
..........razem z Lorką został CHARTEM ;)


to już teraz brakuje aby ktoś krzyknął że to jakiś zmutowany
york:lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org