Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Mimo téma (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Akce "Vlčí Hujer" aneb sběr ekologické využitelného čsv odpadu. (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=13446)

Ajry 08-03-2010 13:55

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 284932)
Já jsem ale nikoho urazit nechtěla. Proto jsem volila (podle mého názoru) docela opatrnou formulaci. Kdo mě zná, ví dobře, že to umím i zatraceně jinak.
Jen jsem řekla, že ten vlk vypadá jako potkan. To je celé. A to je vše.
:wolf

HelenaSotis
(nebudu psát, Solveig, aby sis přečetla ještě jednou, kdo jakým tónem psal - že první reakce - byť kritická - byla napsána velmi slušnou formou a že následovala odpověď poněkud hrubšího zrna, která vyvolala jako reakci opět odpověď hrubšího typu... Kdo chce vidět vidí, kdo nechce, nevidí, i kdyby to četl 100x.)
...............ztráta času............

Odpoved pro Vas:
Ve dnech predeslich jsem byl se svoji vlci smeckou v Zadni zemi, na odlehlem miste, stara poustevna na skalnim ochozu, vyhled prez rokle na kopce a zalesnene hvozdy. Byl jsem z toho mista unesen.......Ta nadhera vsude kolem. Ani mraz jsem necitil.

Janiz 08-03-2010 23:24

Tak aby Ajry nebyl skoro jedinej, kdo se odvážil s "kůží na trh", nafotila jsem svoje výtvory inspirované čsv či vlky. Záměrně píšu inspirované, resp. stylizované obrázky. Klidně v tom hledejte vlky, lišky, vakolišky, krysy nebo faraonský psi, co je libo, já v tom také sama vidím ledacos.. ;-) Tady jsou.

sdivokoukrvi 09-03-2010 09:17

Quote:

Originally Posted by Janiz (Bericht 285667)
Tak aby Ajry nebyl skoro jedinej, kdo se odvážil s "kůží na trh", nafotila jsem svoje výtvory inspirované čsv či vlky. Záměrně píšu inspirované, resp. stylizované obrázky. Klidně v tom hledejte vlky, lišky, vakolišky, krysy nebo faraonský psi, co je libo, já v tom také sama vidím ledacos.. ;-) Tady jsou.

Mě se to líbí a vlkoušky v tom vidím;)

Ajry 10-03-2010 13:32

Mně se ten obrázek líbí.
A líbí se mi i zenbuddhistický příběh Pohlavek.[/quote]



Pokusim napsat nakou zenovou strofu o vlkach.....

Ajry 10-03-2010 14:00

Prozatim jsem nasel neco pokleslejsiho:


Jednou prinese vlk do lesa hulení.
Jde k rece, a zahulí tam.
Za chvíli k nemu po vode priplave želva:"Co to deláš?"
"Hulím, chceš taky!", rekne vlk.
"Jo, a jak se to delá?", zeptá se želva.
"Šlukni to, drž a preplav na druhej breh."
Želva to udelá a na druhým brehu potká hrocha.
"Co deláš?", zeptá se hroch.
Plav na druhej breh, vlk ti to vysvetlí.
A tak hroch preplave reku a dojde až k vlkovi.
Vlk na neho vyvalí oci a ríká:"Hej, želvo, už to mužeš pustit, vypadáš nejak divne."


Ajry 20-03-2010 10:38

1 Attachment(s)
http://www.wolfdog.org/forum/attachm...1&d=1269074189

Ajry 20-03-2010 10:43

Zde je ukazka z nove varky. Je to dost pestra a variabilni paleta motivu.Stylizace i detailni portrety.Adriane a Aliseo vy to mate jiz pripravene, tak se ozvete.

Janiz 21-03-2010 21:53

Tendle poslední má výbornej výraz!! Je to asi hrnek a ne džbán, že? Jako džbán by to byla ještě větší bomba!

Ajry 22-03-2010 10:54

Je to hrnek, takzvany buclak, objem 0,5 l. Dzban neni problem. Ci nejak jeste upravit motiv.

sdivokoukrvi 28-12-2010 21:39

už mám doma igelitku chlupů, bude sběr i letos?

Adrian 29-12-2010 22:34

Samozřejmě. Letošní kolo vyhrály a nejvíc pustili chlup Lara a Kůže-Norští vlci a jejich stíny získali triko dle vlastního výběru z naší manufaktury.

sdivokoukrvi 29-12-2010 22:37

Quote:

Originally Posted by Adrian (Bericht 347612)
Samozřejmě. Letošní kolo vyhrály a nejvíc pustili chlup Lara a Kůže-Norští vlci a jejich stíny získali triko dle vlastního výběru z naší manufaktury.

no oni mají výhodu že sou dvě:D ale pokud mi bude arya línat 2x tak to třeba letos vyhrajeme mi:p

leila 31-12-2010 15:17

náš pĺzne už týždeň :roll: zbierate aj zo SVK?;)


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org