Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administrace (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Fotky (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=9266)

alzahra22 11-10-2008 21:54

Fotky
 
Ahojte ľudkovia ja len takú drobnosť keď sem budete pridávať fotky s´úste si adť na to viac času a dopíšte aj mená psov keĎ viete. Goša a zvyšok ľudi čo uznávajú fotky nemôžu poznať všetkých psov a ich majiteľov A potom vznikajú chybné identifikácie psov. Je to aj pre vaše dobro aby pod fotkou vášho psa nesvietilo iné meno. Ďakujem veľmi pekne.

Marianka.W 12-10-2008 17:45

O to už jsem se několikrát snažila, ale když už se mi podaří vůbec nějaké fotky sítí "prostrčit", málokdy se mi nabídne možnost dopsat tam komentář, natož jména. Většinou neprojde ani ta fotka... :dontknow

drymarchon3 02-04-2009 17:42

minule keď som pridávala fotografie a písala mená, zrazu všetko zmizlo, ako nejaká chyba a už som nemohla nič dopísať a názvy sú zle určené? nechápem čo sa stalo? komu mám napísať?

leila 02-04-2009 17:56

normálne dole je kontakt, vypíšeš tam svoj mail a napíšeš, že kde sa nachádza fotka a kto na nej je - teda opravu. už som tak veľa krát posielala a vždy to hneď opravili...;)

Hanka 20-05-2009 09:10

Margo, Przemku, kde je problém s přidáním fotek Quenna od Úhoště, které jsem posílala už třikrát? Psala jsem vám k tomu i dva emaily. teď je v databázi zase várka nových fotek, ale ty moje pořád nikde........

leila 20-05-2009 13:21

ja sa čudujem tomu, že niekde inde na nete zverejním fotku svojho psa a objaví sa tu na wolfdogu, že ju vložil admin do galérie... nevadí mi to tak strašne, ale len ma to udivuje

drymarchon3 20-05-2009 13:57

no to som si všimla aj ja u viacerých psov...a musím povedať že ja tu síce psa nemám, ale mne osobne by to vadilo. ako nejde mi ani tak o autorské práva, ale napr. môžem niekde inde zverejniť fotku za určitým účelom a nechcem aby tu bola zverejnená

ale nemyslím to v zlom :rock_3

mellorn 20-05-2009 14:05

taky jsem koukala,kolik ma tady arwen fotek,ale taky mi to nejak nevadi,mnohdy ani nevim,ze ji nekdo fotil. par jich je myslim od chovatelky,ktere jsem ji poslala.aspon se o ni vi.

drymarchon3 20-05-2009 14:09

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 213830)
taky jsem koukala,kolik ma tady arwen fotek,ale taky mi to nejak nevadi,mnohdy ani nevim,ze ji nekdo fotil. par jich je myslim od chovatelky,ktere jsem ji poslala.aspon se o ni vi.

fotky od niekoho, kto fotil môjho psa by mi nevadili, ale mám na mysli fotky ktoré som fotila ja.

sdivokoukrvi 01-01-2010 20:18

Já mám takovej dotaz, proč mnou přidané fotky, mění umístnění? Přidala sem si k svojí čubě fotky, kde byla s dalším čsv, a najednou se fotka objevila u toho druhého psa, i když byla ona v popředí a lépe vidět.

ARNE 01-05-2010 20:30

Zdavím všechny, mám dotaz, vůbec mi tady nejdou vložit fotky....

naja 04-02-2011 13:02

ja sa chcem opýtať na trochu inú vec, len nechcem zakladať novú tému.

pri mojom psovi, ktorý bol len nedávno pridaný do databázy chýba celá položka "galéria", hoci som k nemu pridala už viacej foto. je to tým, že sa tu niečo prerába a mám čakať, alebo je niekde problém? lebo ostatným psom s galériou sa fotky zobrazujú.

ďakujem

Anathema 05-02-2011 22:47

Quote:

Originally Posted by naja (Bericht 355943)
ja sa chcem opýtať na trochu inú vec, len nechcem zakladať novú tému.

pri mojom psovi, ktorý bol len nedávno pridaný do databázy chýba celá položka "galéria", hoci som k nemu pridala už viacej foto. je to tým, že sa tu niečo prerába a mám čakať, alebo je niekde problém? lebo ostatným psom s galériou sa fotky zobrazujú.

ďakujem

Jsem na tom podobně, nebo spíš stejně. Můj pejsek je v databázi také krátce a snad hned ten den, co byl založen, jsem k němu vložila několik fotek, které tam stále nejsou. Předpokládám, že uploadované fotografie procházejí schvalovacím procesem, z mého pohledu nezbývá než čekat.
Ale můžeš si vytvořit album na osobním profilu, kam si fotky uložíš a ony se promítnou ihned - nebude ale provázaný s kartou Tvého psa, pokud se nemýlim.
:fingers1

RadeKKK 06-02-2011 20:36

[quote=Anathema;356377]Jsem na tom podobně, nebo spíš stejně. Můj pejsek je v databázi také krátce a snad hned ten den, co byl založen, jsem k němu vložila několik fotek, které tam stále nejsou.

já se snažím o doplnění fotek už od září

leila 07-05-2011 22:03

nechcem zakladať novú tému, ale pri prehliadaní fotiek som si všimla jednu vec -
http://www.wolfdog.org/ces/dbase/d2516.html
na fotke má byť sučka... aj vám tam niečo nesedí?:rock_3

Stela 07-05-2011 22:36

Já nemám problém s přidáváním fotek - úvodní foto se tedy i po prosbě přes email nemění, ale fotky se v galerii i s popisky přidají u mých štěňat hned po vložení.
Tak nevím ...

Czertice 08-05-2011 10:56

Quote:

Originally Posted by leila (Bericht 376695)
nechcem zakladať novú tému, ale pri prehliadaní fotiek som si všimla jednu vec -
http://www.wolfdog.org/ces/dbase/d2516.html
na fotke má byť sučka... aj vám tam niečo nesedí?:rock_3

Ta je dobrá:D

Mě se většinou fotky přidají hned i k cizím psům, i když mi jich pár v jednom případě po čase u Rakši zmizely a jsou v řadě náhledů po nich jen prázdná místa, a znovu vložit ty samé nejdou, tak asi omyl nebo cenzura:)

Drummer 10-05-2011 21:12

Já mám taky u svýho chlapa napsaný že je fena :?

Wolfhaf 13-05-2011 11:09

Ja mám ten istý problém. Mám psa a nie sučku.
Ako sa teda pridávajú fotky?

Undertaker 12-06-2011 04:02

http://www.wolfdog.org/drupal/cs/gallery/pic/128031/

Asi chybka... tohle myslim nebude Sofča, ale Kiba ;)

naja 13-06-2011 23:11

mňa by ešte celkom zaujímalo, prečo mi fotky ktoré pridávam ku svojmu psovi stále prehadzujú do galérie výstavy, na ktorej to ani vôbec nebolo fotené. Keby som chcela fotky do výstav dám ich tam a správne zaradené. Keby sa aspoň informovali, či to bolo naozaj fotené v daný čas. Keď raz chcem mať nejaké fotku pri svojom psovi, tak mám predsa právo mať ju tam, či nie? V inom prípade by som poprosila fotky vymazať, ale bohužial kolonka kontakt už nefunguje :|


All times are GMT +2. The time now is 10:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org