Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Setkání a cestování (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   Další vlčí setkání na Moravě 20.12.2009 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=12865)

luculda 04-12-2009 23:31

Další vlčí setkání na Moravě 20.12.2009
 
Hola hej,

minulé setkání na Pálavě se docela vyvedlo. Co se takhe posunout někam na uplnou rovinu to do okolí Hodonína. Jsou tam opravdu krásné procházky.
Chci jenom tak sondovat, zda by vůbec někdo šel. Tak jestli se vám chce ozvete se a třeba bysme to ještě stihli do konce roku.
Bye Lucy@kluci

Fiann 07-12-2009 09:11

Quote:

Originally Posted by luculda (Bericht 260299)
Hola hej,

minulé setkání na Pálavě se docela vyvedlo. Co se takhe posunout někam na uplnou rovinu to do okolí Hodonína. Jsou tam opravdu krásné procházky.
Chci jenom tak sondovat, zda by vůbec někdo šel. Tak jestli se vám chce ozvete se a třeba bysme to ještě stihli do konce roku.
Bye Lucy@kluci

Mi se rádi přidáme, takže si můžeš připočítat 2 vlky a 2 lidi:)
Jo a ještě k té Pálavě, tady je pár fotek od Vojty:
http://alucard.kx.cz/gallery/thumbna...album=6&page=1

moncikkk 07-12-2009 19:18

Zdravíme Attiho,
my bychom se taky přidali.
Ještě jsme na žádném čévéčkářském výletě nebyli, tak bych ráda udělala té naší dračici radost. Bydlíme hned vedle Hodonína, takže není problém, stačí navrhnout jen den a místo. Moc se těšíme!;-)
P.S.: Potkali jsme se ve veterinární ordinaci s naší vlčicí:p
Monča a Xara

Stela 08-12-2009 12:17

Ahojky,
taky bychom se přidlai, ale muselo by to být až v lednu. Protože jinak máme do vánoc ještě mimina doma.

luculda 09-12-2009 12:30

Další vlčí setkání na Moravě
 
Ahojte přátelé vlčí turistiky,
trasa je vymyšlená, jen ji tento víkend pro jistotu projdu a příští víkend tedy můžeme vyrazit.

Takže sraz je 20. 12. 2009 v 9.30 hodin u motorestu Inablanka
(48°53'14.186"N, 17°12'6.922"E).
http://www.inablanka.cz/

Je to u rychlostní silnice č. 55 (od Břeclavi do Uherského Hradiště) za obcí Rohatec (ve směru od Hodonína sjedete z kopečka a po 100m je po levé straně autobazar a kousek za ním hned ten motorest, je tam odbočka na Ratíškovice). Zde se shromáždíme a společně ujedeme asi 1,5 km k místu, odkud budeme vycházet (těžko by se mi to místo popisovalo, proto volím tento způsob). Naplánované mám dvě trasy dle zdatnosti účastníků (10 a 19km) krásným prostředím borovicového lesa. Nachází se zde spousta zvěře, proto nezapomeňte na vodítka a náhubky! Po cestě není žádné občerstvení, proto přibalte svačinu a pití pro sebe i hafany :-) Kdo bude chtít, může se pak najíst ve zmiňovaném motorestu, vaří dobře. V létě tam mohli i hafani. Doufám, že nebudou žádné hony či tak něco, to bohužel nemůžu zajistit. Každopádně sledujte stránky, kdyby něco, tak ať jste v obraze. Jinak kdyby něco můj telefon je
605 830 798 Lůca. Už se moc těším. Bye Lucy@kluci

Fiann 10-12-2009 09:01

Supr, domluveno, 20. tam jsme:-) A jestli i půjdem v téhle pohodové sestavě tak můžou být všichni vlci pěkně na volno:cool3.
A když se budou i trochu snažit, tak podle toho co píšeš, by jsme mohli mít na vánoce zvěřinu8):lol:

Natas 10-12-2009 11:52

Vojtěch
 
Zdar lidi nevíte někdo jak se jmenuje tento pejsek?
http://alucard.kx.cz/gallery/display...?album=6&pos=5
Nezapsal jsem si ho jménem.
Děkuji.
A na výlet asi pojedem taky.

Fiann 10-12-2009 16:10

Quote:

Originally Posted by Natas (Bericht 261511)
Zdar lidi nevíte někdo jak se jmenuje tento pejsek?
http://alucard.kx.cz/gallery/display...?album=6&pos=5
Nezapsal jsem si ho jménem.
Děkuji.
A na výlet asi pojedem taky.

Skvělí, a já myslel, že když teď máte doma malou čévinku, že vás na výšlap nikdo nevytáhne ( a nebo Lenka bude dělat doma chůvu a pánové si budou užívat krás Hodonínska)?:lol:
A na fotce je Bodie z Revíru vlků.

Natas 10-12-2009 19:21

Vojtěch
 
Asi podle nálady naší paničky. Ambra pujde v baťohu. Ale ja chcu určitě jít.
I když mam figurovat u bílých tak raději zvolím sraz asociálních nevychovanců.:)

luculda 10-12-2009 22:27

Ahojte,
jsem ráda, že se nám to tak plní. Tak ještě jeden organizační dotaz, chcete jít tu delší n. kratší trasu? Asi to bude dost záležet, co na to Vojta, když bude mít takové mimino :-) Ale stejně se můžete vyjádřit i vy ostatní :-)

luculda 10-12-2009 22:35

Quote:

Originally Posted by moncikkk (Bericht 260683)
Zdravíme Attiho,
my bychom se taky přidali.
Ještě jsme na žádném čévéčkářském výletě nebyli, tak bych ráda udělala té naší dračici radost. Bydlíme hned vedle Hodonína, takže není problém, stačí navrhnout jen den a místo. Moc se těšíme!;-)
P.S.: Potkali jsme se ve veterinární ordinaci s naší vlčicí:p
Monča a Xara

Ahoj, to je ta hrozně hodná fenečka co měla nějakou grču na těle? Moc ráda vás opět uvidím. Budeme se klukama těšit :roll:

stepanek.b 10-12-2009 22:50

Ahoj, už se těšíme. Počítej s náma. Konečně něco taky tady u nás. Asynka s Ursíkem už se těší na výšlap. Sme pro delší trasu. Štěndo vezmem dyžtak na záda.

Fiann 11-12-2009 08:22

Když už pojedu takovou dálku tak určitě delší trasu. A o nošení vlčandy se nějak podělíme:)

moncikkk 11-12-2009 21:20

Quote:

Originally Posted by luculda (Bericht 261774)
Ahoj, to je ta hrozně hodná fenečka co měla nějakou grču na těle? Moc ráda vás opět uvidím. Budeme se klukama těšit :roll:

Jo jo to jsme my:rock_3
Měla dočasný hematom po tom, co ji napadla fena NO. Od té doby mi kapánek startuje na psy, teda feny, co nezná. Ale když pomalu pozná, tak je bez problémů. Rádi přijedem a snad nebude dělat problémy:?
Každopádně náhubek berem pro jistotu sebou, člověk nikdy neví.

luculda 13-12-2009 17:21

Quote:

Originally Posted by luculda (Bericht 261106)
Ahojte přátelé vlčí turistiky,
trasa je vymyšlená, jen ji tento víkend pro jistotu projdu a příští víkend tedy můžeme vyrazit.

Takže sraz je 20. 12. 2009 v 9.30 hodin u motorestu Inablanka
(48°53'14.186"N, 17°12'6.922"E).
http://www.inablanka.cz/

Je to u rychlostní silnice č. 55 (od Břeclavi do Uherského Hradiště) za obcí Rohatec (ve směru od Hodonína sjedete z kopečka a po 100m je po levé straně autobazar a kousek za ním hned ten motorest, je tam odbočka na Ratíškovice). Zde se shromáždíme a společně ujedeme asi 1,5 km k místu, odkud budeme vycházet (těžko by se mi to místo popisovalo, proto volím tento způsob). Naplánované mám dvě trasy dle zdatnosti účastníků (10 a 19km) krásným prostředím borovicového lesa. Nachází se zde spousta zvěře, proto nezapomeňte na vodítka a náhubky! Po cestě není žádné občerstvení, proto přibalte svačinu a pití pro sebe i hafany :-) Kdo bude chtít, může se pak najíst ve zmiňovaném motorestu, vaří dobře. V létě tam mohli i hafani. Doufám, že nebudou žádné hony či tak něco, to bohužel nemůžu zajistit. Každopádně sledujte stránky, kdyby něco, tak ať jste v obraze. Jinak kdyby něco můj telefon je
605 830 798 Lůca. Už se moc těším. Bye Lucy@kluci

Ahojte,

takže dnes jsem prošla naši trasu a i přes mírnou změnu (část značené trasy byla zrušena :-) je to moc krásná procházka. Doufám, že se vám bude líbit a už se s celou smečkou moc tešíme :)

mája 14-12-2009 00:28

Quote:

Originally Posted by Fiann (Bericht 261808)
Když už pojedu takovou dálku tak určitě delší trasu. A o nošení vlčandy se nějak podělíme:)

Ahoj a můžu se přidat i s bratříčkem;). Jinak s celou smečkou...

Fiann 14-12-2009 08:34

Quote:

Originally Posted by mája (Bericht 262377)
Ahoj a můžu se přidat i s bratříčkem;). Jinak s celou smečkou...

Tak to už máme dvě vlčata na nošení...hmmm....v tom případě bych pasoval Bena na chůvu, dal mu manmatový brašny a do každé po jednom štěněti a je to;):lol:

luculda 14-12-2009 13:03

Ahojte,
to se nám to teda plní, co bude sranda :-) A ty děcka :twisted: to bude divočina

Undertaker 14-12-2009 13:19

Quote:

Originally Posted by Fiann (Bericht 262419)
Tak to už máme dvě vlčata na nošení...hmmm....v tom případě bych pasoval Bena na chůvu, dal mu manmatový brašny a do každé po jednom štěněti a je to;):lol:

Jirko tvůj nápad má jednu chybku... musel bys štěnda vykrmit na stejnou váhu ;)

mája 14-12-2009 22:14

Quote:

Originally Posted by Fiann (Bericht 262419)
Tak to už máme dvě vlčata na nošení...hmmm....v tom případě bych pasoval Bena na chůvu, dal mu manmatový brašny a do každé po jednom štěněti a je to;):lol:

A nechceš toho po tatínkovi trochu moc, v jeho letech? Stačí, že se mu Aschere pořád vozí na ocase a nebo jako pijavice pod krkem, ještě aby ho nosil....Ambru k tomu....


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org