Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Setkání a cestování (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   Koncolednový výstup na Říp - jen tak (28.1.2012) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21700)

Jana Zítková 22-01-2012 23:10

Koncolednový výstup na Říp - jen tak (28.1.2012)
 
Pojďte vyvětrat vlky! V sobotu 28.1.2012 vylezeme na vršek Řípu k hospůdce (kdo chce může ke kapličce), pojďte s námi! Vítáni ČsV i jiní hafouni :-) Sraz buď v 11 na začátku turistické stezky u odbočky na Slavín "u šutru", nebo ve 12 v Rovném u hospody. Případným zájemcům pejsky půjčíme, máme jich dost :-)))

RadeKKK 23-01-2012 13:26

Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 419917)
Pojďte vyvětrat vlky! V sobotu 28.1.2012 vylezeme na vršek Řípu k hospůdce (kdo chce může ke kapličce), pojďte s námi! Vítáni ČsV i jiní hafouni :-) Sraz buď v 11 na začátku turistické stezky u odbočky na Slavín "u šutru", nebo ve 12 v Rovném u hospody. Případným zájemcům pejsky půjčíme, máme jich dost :-)))

Taky můžu půjčit , kdyby byl nedostatek :-)

Dagmar 23-01-2012 13:54

Bohužel už máme objednanou návštěvu, takže příště.
Počítáme s 1.5.2012, pokud se bude konat.
Hezky si to užijte a budeme se těšit na fotečky.

Pavel 23-01-2012 20:07

Quote:

Originally Posted by Dagmar (Bericht 419994)
Bohužel už máme objednanou návštěvu, takže příště.
Počítáme s 1.5.2012, pokud se bude konat.

Jak tohle může někdo napsat ? :D
Samozřejmě, že se i letos 1.5. na Říp jde !!! :D

Šakalka 23-01-2012 22:21

Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 419917)
Pojďte vyvětrat vlky!


Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 419917)
Případným zájemcům pejsky půjčíme, máme jich dost :-)))

*LOL* vcelku jsem se nasmála. Vyvětrat vlky nemá chybu a kdo chce tak může u kapličky:roflmao
A půjčit pejska je taky pěkný...zní to tak romanticky a klidně....stejně jak: půjčíme vám čivavu. Já bych nikomu naší "bestii" nepřála.

mája 24-01-2012 01:26

Quote:

Originally Posted by Šakalka (Bericht 420046)
*LOL* vcelku jsem se nasmála. Vyvětrat vlky nemá chybu a kdo chce tak může u kapličky:roflmao
A půjčit pejska je taky pěkný...zní to tak romanticky a klidně....stejně jak: půjčíme vám čivavu. Já bych nikomu naší "bestii" nepřála.

No já bych spíš řekla, že to ukazuje na něco jinýho... Já taky můžu svoje psiska půjčit komukoliv a to nejen na vycházku...

Dagmar 24-01-2012 10:11

No tak to nás těší, Pavliku, že se zase sejdeme. Budeme se těšit.

Jana Zítková 24-01-2012 20:53

Šakalko, nikdo tě nenutí. A po pravdě - o protivný rejpaly ani nestojíme...

Pouliche 24-01-2012 21:26

Mně to jako protivné rejpání nepřišlo...

sdivokoukrvi 25-01-2012 07:49

Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 420154)
Šakalko, nikdo tě nenutí. A po pravdě - o protivný rejpaly ani nestojíme...

hledám protivné repnutí a nikde ho nevidím ( krom toho svého teď) Jani to bylo podle mě mířené jako pousmání, asi neví že na pučení sou mala vlčata a pokud má doma puberťáka, tak je jasný, že ti se velmi často pučit cizím jen tak nedají :)

Šakalka 25-01-2012 22:57

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 420185)
hledám protivné repnutí a nikde ho nevidím ( krom toho svého teď) Jani to bylo podle mě mířené jako pousmání, asi neví že na pučení sou mala vlčata a pokud má doma puberťáka, tak je jasný, že ti se velmi často pučit cizím jen tak nedají :)


Díky za podporu, to opravdu nebylo rýpání, ale pousmání. Rejpalů je tu až moc a do jejich řad se přidat nechci. Tímto se tedy omlouvám všem, kterých se to dotklo. Bohužel průběh takové akce vůbec neznám.
Naše čubina je akorát v pubertičce, takže si asi všichni umí představit, jak to vypadá.
Naopak, velmi ráda bych se někdy takové akce zúčastnila a rozšířila kontakty o lidi, co pejsky chovají, protože každá rada a zkušenost je drahá. Doufám, že se nám podaří další plánovaný výšlap.

Jana Zítková 26-01-2012 08:09

V pohodě, protivnýho rejpala beru zpátky :p
Právě proto že tady rejpe každej tak už jsem trochu startovací.

mellorn 26-01-2012 14:17

ta turisticka stezka zacina nekde v roudnici? ja tam jeste nikdy nebyla( na Ripu),tak pokud bych se rozhodla jet,tak abych ji v klidu nasla.jeste kouknu na mapu....

sdivokoukrvi 26-01-2012 16:15

Quote:

Originally Posted by Šakalka (Bericht 420312)
Naše čubina je akorát v pubertičce, takže si asi všichni umí představit, jak to vypadá.
Naopak, velmi ráda bych se někdy takové akce zúčastnila a rozšířila kontakty o lidi, co pejsky chovají, protože každá rada a zkušenost je drahá. Doufám, že se nám podaří další plánovaný výšlap.

jo představu mám živou, Aryu sem pučovala kamarádům od mala, a stejně, když si vzpomenu, co za kraviny jim vymýšlela. Jako že nic neumí, neslyší, neposlouchá, a ukazovala dokonale promakanou ignoraci. Dnes ji mohu pučit každému, kdo je schopnej si na psa houknout,a dát základní povel jako ne, k noze atd
A jak to bude s malou příšerkou ví bůh, ale i ji od mala pučuju do dalších ochotných rukou

mellorn 26-01-2012 17:45

jsem asi divna a sobecka,ale nikdy jsem cubinu nikomu nepujcovala,ani jako stene.Vyjimka byl muj tehdejsi a nynejsi pritel,ale stejne se jedna jen o vyvenceni,pripadne o nejaky presun,kam potom dorazim. A uz vubec nevidim jediny duvod,proc by ji meli cizi lidi nejak povelovat.Staci,ze si ji pohladi a ze se lidi neboji...:rock_3

Jana Zítková 26-01-2012 18:11

Nejsi divná ani sobecká, já normálně svoje psy taky nepůjčuju. Ale tady jde o 4 tříměsíční štěňata, která ještě nemají majitele a potřebují socializovat jako prase.
Takže je daleko lepší když půjdou s námi a myslím že jim bude úplně putna kdo je na druhým konci špagátu :p

mellorn 26-01-2012 18:23

jo,tak to je jina,ty potrebujou socializaci nejvic ze vsech....

Jana Zítková 26-01-2012 19:32

Je to po modrý turistický stezce. U šutru je to na modrý tam, kde končí Roudnice a začínají pole (konec zahrádek). Na mapě je to označený jako Samota.
Z nádraží se musí jít okolo zámku pořád nahoru a tam už začíná značení modrý.

sdivokoukrvi 26-01-2012 23:12

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 420397)
jsem asi divna a sobecka,ale nikdy jsem cubinu nikomu nepujcovala,ani jako stene.Vyjimka byl muj tehdejsi a nynejsi pritel,ale stejne se jedna jen o vyvenceni,pripadne o nejaky presun,kam potom dorazim. A uz vubec nevidim jediny duvod,proc by ji meli cizi lidi nejak povelovat.Staci,ze si ji pohladi a ze se lidi neboji...:rock_3

tak pučovala sem ji kamarádům a proč? jednoduše proto, že jsem chtěla mít suveréniho psa, kterýho se nebudu muset bát dát z ruky a když sme byli na larpu či podobné akci, tak abych si mohla třeba někam odskočit, aniž by pes něco vyvedl, nebo to byli/jsou kamarádi, co chtějí vlastní čsv a já jim ráda jeden příklad pod dohledem pučím. Když sem byla minule nemocná a měla 40tky horečky, tak mi kamarád chodil aryu venčit a díky tomu, že je zvyklá i na manipulaci od cizejch, nebyl problém. Možná by nebyl ani tak, ale kdo ví

sdivokoukrvi 26-01-2012 23:16

Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 420401)
Nejsi divná ani sobecká, já normálně svoje psy taky nepůjčuju.

radši si psa naučím, fungovat i jiným, než v době nemoci na neschopence mít doma zvíře třeba 14dní zavřený a mít psa neustále na dvorku, bez vnějším podnětů a stálé socializace nechci, mohlo by se to vymstít;)


All times are GMT +2. The time now is 02:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org