Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Setkání a cestování (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   Společná procházka v Praze 28.8.2010 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=15079)

Czertice 23-08-2010 10:49

Společná procházka v Praze 28.8.2010
 
Měli byste někdo chuť? Třeba v sobotu 28.8. nebo někdy v týdnu? Místo ráda poznám nějaké nové.

Pavel 23-08-2010 10:53

V sobotu 28.8. jsou všichni čévéčkáři v Polsku na každoročním největším setkání ČsV.

mellorn 23-08-2010 11:25

vsichni v polsku nejsou,ale me se hodi spise nedele,nebo od zitrka klidne nekdy v tydnu.

Undertaker 23-08-2010 12:02

Taky bych neřekl, že všichni... ale když je tam Pavel, tak asi všichni 8)

Czertice 23-08-2010 12:06

Já mám prázdniny, takže můžu kdykoliv, co tedy čtvrtek 26. ?

mellorn 23-08-2010 12:32

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320456)
Já mám prázdniny, takže můžu kdykoliv, co tedy čtvrtek 26. ?

ctvrtek by sel,ted jen domluvit misto a cas. pro me je mozne po ctvrte hodine vyrazit z domova.muzeme dat klasicky sarku nebo prokopak,jine parky se mi zdaji byt moc male:rock_3 anebo klidne jet vlakem do cernosic a tam jit pesky do radotina lesem,je to asi 6 km a je to pekna prochazka.
ale to asi v pripade,ze bychom sli tak brzo,pozdeji uz to nema smysl,drive se stmiva a spojeni je taky slabsi.

Edenseveru 23-08-2010 12:48

Pavle, bude na setkání v Pozné někdo z čech (krom tebe)?
Víš o někom?
My jsme chtěli jet jako každoročně a právě , že ať jsem se zeptala kohokoli nikdo nejede.
Tak jsem to taky vzdali .
Sice mám spoustu přátel mezi poláky (těm rozumím).
Ale už to není nějako "vono" jako dříve, no. :(

Každopádně perfektní to tam je vždy - akce je to fakt bomba!

Undertaker 23-08-2010 12:53

Jasně, jede ještě Terka s Aryou, o dalších nevím.

sdivokoukrvi 23-08-2010 13:04

Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 320470)
Jasně, jede ještě Terka s Aryou, o dalších nevím.

jede ještě smečka Dragonari

sdivokoukrvi 23-08-2010 13:22

a kdyby nikono nepohoršila bláznivá háravka tak by sme se třeba i přidali.Teď ji to trošku nemyslí, ale stejně bych ji nepustila

Czertice 23-08-2010 13:35

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320461)
ctvrtek by sel,ted jen domluvit misto a cas. pro me je mozne po ctvrte hodine vyrazit z domova.muzeme dat klasicky sarku nebo prokopak,jine parky se mi zdaji byt moc male:rock_3 anebo klidne jet vlakem do cernosic a tam jit pesky do radotina lesem,je to asi 6 km a je to pekna prochazka.
ale to asi v pripade,ze bychom sli tak brzo,pozdeji uz to nema smysl,drive se stmiva a spojeni je taky slabsi.

Tak že bychom zatím dali Prokopák? S Rakšou jsem v něm ještě nebyla:) A když se psi nesežerou a my si nevjedem do vlasů, ráda půjdu příště i tu Radotínskou procházku.

Čas a místo si řekni a my se dostavíme.


S háravkou Terko nevím, nevím, jak na to budou reagovat naše psice?

sdivokoukrvi 23-08-2010 13:50

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320480)
S háravkou Terko nevím, nevím, jak na to budou reagovat naše psice?

No zatím neměl s aryou nikdo problém, přeci jen háravá čuba není nemocná, je to přirozený fyziologický stav.:) krom toho že ji nepouštím na volno ji neomezuju. Přeci jen nechat čubu měsíc zavřenou aby náhodou nepřišla s žádným psem do styku se mi nechce.;) Dokonce sme byli venku i párkrát s dospělou zdravě sebevědomou a ne zrovna submisivní čubou a pohoda(čsv Rita zLK)

No pokud to vyjde, a kdyby někdo měl zájem, tak zítra nejspíš půjdem venčit do centra

mellorn 23-08-2010 14:05

kdyz se harala arwen,tak ji jeji kamoska {ne CSV,ale shodou okolnosti se jmenuje Arya dost nakrejvala} a myslim,ze arwen se haravice celkem zamlouvaji.dame jim kose a snad to bude v klidu,aspon si arwen zvykne na jine cubiny.
Terko ty muzes uz nejak driv? kdyby jo,tak bych mohla byt tak o pul pate na hurce,muzem jit odtamtud...

sdivokoukrvi 23-08-2010 14:14

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320487)
kdyz se harala arwen,tak ji jeji kamoska {ne CSV,ale shodou okolnosti se jmenuje Arya dost nakrejvala} a myslim,ze arwen se haravice celkem zamlouvaji.dame jim kose a snad to bude v klidu,aspon si arwen zvykne na jine cubiny.
Terko ty muzes uz nejak driv? kdyby jo,tak bych mohla byt tak o pul pate na hurce,muzem jit odtamtud...

jo já mohu dřív ,není problém a s košem počítám k kdyz bude na vodítku, většinou se po chvíli srovná a starším čubám se do hárání podřizovala, docela doufám že bude i po té

sdivokoukrvi 23-08-2010 14:24

Takže, kdyby měl někdo zítra čas, tak máme sraz v 13h na na václaváku u koně. Program procházka po centru

Czertice 23-08-2010 14:31

A ten Prokopák?

mellorn 23-08-2010 14:46

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320492)
A ten Prokopák?

tak o pul pate na hurce u metra ? je tam velkej palouk,to by jim na seznameni mohlo stacit. a datum je 26/8.kdyby se pridal jeste nekdo bude vitan.

Czertice 23-08-2010 14:56

Bezva, platí.

JIM 23-08-2010 15:23

Platí i ten víkend 28.8.? Přidali by jsme se, ale je to na druhém konci Prahy a vzhledem pracovnímu vytížení se mi to v týdnu absolvovat nechce.

sdivokoukrvi 23-08-2010 15:26

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320502)
Platí i ten víkend 28.8.? Přidali by jsme se, ale je to na druhém konci Prahy a vzhledem pracovnímu vytížení se mi to v týdnu absolvovat nechce.

A nechcete někdy večer přepadovku na strašnicích?

JIM 23-08-2010 15:31

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 320503)
A nechcete někdy večer přepadovku na strašnicích?

Klidně a kdy?
Akorát bych zašel do Malešic, případně za Slávii, kde mohou psi běhat na volno, v tom parku, kde jsme byli poprvé je to za prvé o nervy, kvůli silnici, za druhé majitelé místních psů se v poslední době chovají poněkud sektářsky (rozuměj jako uzavřená komunita :p ).

sdivokoukrvi 23-08-2010 15:35

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320504)
Klidně a kdy?
Akorát bych zašel do Malešic, případně za Slávii, kde mohou psi běhat na volno, v tom parku, kde jsme byli poprvé je to za prvé o nervy, kvůli silnici, za druhé majitelé místních psů se v poslední době chovají poněkud sektářsky (rozuměj jako uzavřená komunita :p ).

sektářsky:):):)to zní skvěle a když mě vyzvedneš u metra , či jiné zastávky, tak je pak fuk kam se jde, já jen se svou orientaci nejsem schopná se mimo dopravu mhd moc pohybovat po neznámých místech O:-)
A pokud to je místo, kde není nijak extra velké množství psů a zvěř, tak budu jen ráda. A v září už snad hárat nebude, tak ji budu moct pustit. Teď by mohla jen na procházku na vodítku

JIM 23-08-2010 15:42

No možná je to i horší než majitelé čsv. :) U metra tě samozřejmě vyzvednu, no Malešice, tam psi docela jsou, ale zase je to tam pěkný a za Slávii zas tak moc psů nechodí, takže tam by to šlo. Šel bych s vámi i na Václavák, ale tam by se nelíbilo ani mně a zřejmě ani psovi. ;)
Tak až budeš chtít někdy dojet dej mi vědět, můžu kdykoliv kolem 18hodiny a později, o víkendu i dříve. ;)

Czertice 23-08-2010 15:49

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320502)
Platí i ten víkend 28.8.? Přidali by jsme se, ale je to na druhém konci Prahy a vzhledem pracovnímu vytížení se mi to v týdnu absolvovat nechce.

Klidně i víkend, a jestli chceš, tak si můžeme dát procházku někde blíž k vám.

JIM 23-08-2010 15:53

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320514)
Klidně i víkend, a jestli chceš, tak si můžeme dát procházku někde blíž k vám.

Zase záleží kde, většinou se polovina cesty pro oba dva nachází někde v centru (na Václaváku, střeše Národního Muzea, vrchol Źižkovské věže apod. :) ). Jezdíme nejčastěji do Hostivaře, občas zajedeme do Stromovky a někdy absolvujeme i cestu do Divoké Šárky. Pokud máš jiný návrh, jsem ochoten se (občas) přizpůsobit.;)

sdivokoukrvi 23-08-2010 16:09

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320512)
Šel bych s vámi i na Václavák, ale tam by se nelíbilo ani mně a zřejmě ani psovi. ;)

Mě to tam taky nebaví, je to opruz a co ji hrabe chodím skoro denně, ale zas vím, že zvládá velké skupiny osob a s většinou věcí nemá problém. Teď sem dokonce obcházela uniformy aby v rámci hárání neměla trauma:) furt doufám že po hárání a po pubertě nebude socializace tolik potřeba. A druhé čsv co si chce za rok pořídit přítel už nebude co se týče socializace v mé kompenetci a mě nastanou prázdniny.

JIM 23-08-2010 16:14

Asi zůstaneme se psem raději asociálními individualisty. :))

Tyger 23-08-2010 21:45

Když bude nějaké vlčí session po 12. zari, taky se s Hayaakem rádi připojíme ;)

sdivokoukrvi 24-08-2010 10:01

tak ve čtvrtek bohužel nakonec nemohu ale od 1 září budem zas moct asi kdykoliv

Czertice 24-08-2010 10:07

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320515)
Zase záleží kde, většinou se polovina cesty pro oba dva nachází někde v centru (na Václaváku, střeše Národního Muzea, vrchol Źižkovské věže apod. :) ). Jezdíme nejčastěji do Hostivaře, občas zajedeme do Stromovky a někdy absolvujeme i cestu do Divoké Šárky. Pokud máš jiný návrh, jsem ochoten se (občas) přizpůsobit.;)


Já bych se do Hostivařskýho parku v sobotu třeba podívala, hodí se?
(Jinak střecha Muzea zní taky dost dobře...)

JIM 24-08-2010 10:23

Quote:

Originally Posted by Tyger (Bericht 320581)
Když bude nějaké vlčí session po 12. zari, taky se s Hayaakem rádi připojíme ;)

Super, vás rádi uvidíme.:)

Quote:

Originally Posted by Czertice
Já bych se do Hostivařskýho parku v sobotu třeba podívala, hodí se?
(Jinak střecha Muzea zní taky dost dobře...)

Tak ok, mně se to určitě hodí, rádi vás uvidíme taky jinde než v Zoo. :)
(Nevím jak by jsme na střechu Muzea dostali psy... :P )

Czertice 24-08-2010 10:45

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320621)
Super, vás rádi uvidíme.:)

Tak tak!

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320621)
(Nevím jak by jsme na střechu Muzea dostali psy... :P )

Psy bychom pronesli jako nové muzejní exponáty. Pracovně označené jako vlci kupříkladu. I když Rakša je taková oškubaná, tak bude spíš kojot nebo hyena.

JIM 24-08-2010 10:51

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320625)
Psy bychom pronesli jako nové muzejní exponáty. Pracovně označené jako vlci kupříkladu. I když Rakša je taková oškubaná, tak bude spíš kojot nebo hyena.

A Akeenah by mohl být kupříkladu kůň. Tak v kolik a kde se sejdeme v sobotu?

Czertice 24-08-2010 10:58

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320627)
A Akeenah by mohl být kupříkladu kůň. Tak v kolik a kde se sejdeme v sobotu?

Třeba v 9 na zastávce Hostivařská?

JIM 24-08-2010 11:04

Vyhovuje, budeme tam.

Czertice 24-08-2010 11:13

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320632)
Vyhovuje, budeme tam.

Výborně, těším se.

JIM 24-08-2010 11:53

My se také těšíme, sice budeme v nevýhodě v počtu psů, ale zase to přebijeme silou ducha. :)

Czertice 24-08-2010 12:16

Hmm, teď mi nějak nevycházej počty... Já, Rakša, Raven (jmenuje se tak tvůj psík?) a ty a kdo se ještě přidá? No každopádně silnýho ducha klidně vem s sebou;]

JIM 24-08-2010 12:21

Myslel jsem, že máš víc vlčáků, myslel jsem špatně.;) Raven souhlasí, psíkem si nejsem zcela jist. :chaos

BrunhoferovaV 24-08-2010 12:29

Venčení
 
Doufám, že vymyslíte i něco cca na říjen. Mě hárá jedna a druhá bude určo v zápětí, tak můžem akorát tak chodit kanálama :oops:

JIM 24-08-2010 12:34

Quote:

Originally Posted by BrunhoferovaV (Bericht 320664)
Doufám, že vymyslíte i něco cca na říjen. Mě hárá jedna a druhá bude určo v zápětí, tak můžem akorát tak chodit kanálama :oops:

To je jednorázová akce, jednou a dost! :)

Nebyl by špatnej nápad uspořádat menší sraz vlčáků v Hostivaři.;)

Czertice 24-08-2010 13:13

A nebo v Prokopáku, a pro háravky se tam určitě i nějaký kanály najdou:P

BrunhoferovaV 24-08-2010 13:19

Venčení
 
Jestli se Natka nerozhárá a bude v sobotu pěkně, tak Vás přepadnu v tom Hostíku :rock_3 (hárafku nechám doma).

JIM 24-08-2010 13:25

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320678)
A nebo v Prokopáku, a pro háravky se tam určitě i nějaký kanály najdou:P


Nebo prostě uspořádat sraz, celkem jedno kde.

Quote:

Originally Posted by BrunhoferovaV
Jestli se Natka nerozhárá a bude v sobotu pěkně, tak Vás přepadnu v tom Hostíku :rock_3 (hárafku nechám doma).

Fajn, já se budu těšit, dlouho jsem tě neviděl, do parku mě to moc neláká (viz. předchozí příspěvky), tak raději chodíme jinam.

mellorn 24-08-2010 15:12

parky jsou zlo. ja totiz nerada jen tak bezcilne korzuju nebo stojim na miste. proste idealni je presun z bodu A do bodu B. my bydlime pod Vysehradem a tam vubec nechodim,jen na rychle venceni na voditku nebo vyjimecne rano v pet na stopovacce,to tam neni ani noha. driv jsme chodili na folimanku,ale co si arwen vyskakuje na cuby,tak jsme tam prestali chodit,nebavilo me sondovat,kdy se objevi nejaka potencionalni obet.i kdyz by mela kosik,tak je to takovy neprijemny:x

JIM 24-08-2010 15:26

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320698)
parky jsou zlo. ja totiz nerada jen tak bezcilne korzuju nebo stojim na miste. proste idealni je presun z bodu A do bodu B. my bydlime pod Vysehradem a tam vubec nechodim,jen na rychle venceni na voditku nebo vyjimecne rano v pet na stopovacce,to tam neni ani noha. driv jsme chodili na folimanku,ale co si arwen vyskakuje na cuby,tak jsme tam prestali chodit,nebavilo me sondovat,kdy se objevi nejaka potencionalni obet.i kdyz by mela kosik,tak je to takovy neprijemny:x


To zní, jako by jsi v tom parku byla, taky mě a ani psa nebaví jen tak stát 2 hodiny a čumět, jak ostatní psi vesele (a podle mě poněkud tupě) aportují, žádná interakce, žádná invence...nic. Proto zastávám názor, že si Raven víc vyhraje s jinýma čsv než-li s ostatníma plemenama, i když známe taky pár jedinců, kteří jsou ochotni přistoupit na "vlčí hry".

BrunhoferovaV 24-08-2010 15:30

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320705)
taky mě a ani psa nebaví jen tak stát 2 hodiny a čumět, jak ostatní psi vesele (a podle mě poněkud tupě) aportují, žádná interakce, žádná invence...nic. .

No tak dík :lol:

JIM 24-08-2010 15:44

Quote:

Originally Posted by BrunhoferovaV (Bericht 320707)
No tak dík :lol:


Čekal jsem, že se ozveš.:lol: Ty jsi unikátní vyjímka, která používá aportování k práci se psy. Ne jako většina lidí, že tam přijdeš a dvě hodiny házíš psovi jen tak míč, aniž by jsi ty svoje 3 krasavice alespoň nějakým způsobem nezaměstnala. Když jsem tam v prvních letních potkával lidi jak tam seděj na lavičkách, melou "(vulgarní výraz)" a jejich představa o vlastní dokonalosti a absolutní znalosti kynologie spočívá v tom, že budou psovi po celou dobu venčení házet míček, aby je neotravoval při jejich sociálních orgií, což má za následek, že na psa 50x zařvou než se konečně uráčí přijít a jediným důvodem je, že přijdou aby jim to dvounohé stvoření opět vrhnul předmět jejich zájmu. A za další, omezovat život psa do jedné lokality, jak jsem tam slýchal, jakože chodí se psem celý život jenom do parku a možná před 3mi lety byli někde na výletě mi přijde taky poněkud zcestné. (Trošku jsem možná ujel, ale realitě se to celkem blíží.)

Ty jsi, jako jeden z mála, "v pohodě". :)

BrunhoferovaV 24-08-2010 15:54

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320710)
Čekal jsem, že se ozveš.:lol: Ty jsi unikátní vyjímka, která používá aportování k práci se psy. Ne jako většina lidí, že tam přijdeš a dvě hodiny házíš psovi jen tak míč, aniž by jsi ty svoje 3 krasavice alespoň nějakým způsobem nezaměstnala. Když jsem tam v prvních letních potkával lidi jak tam seděj na lavičkách, melou "(vulgarní výraz)" a jejich představa o vlastní dokonalosti a absolutní znalosti kynologie spočívá v tom, že budou psovi po celou dobu venčení házet míček, aby je neotravoval při jejich sociálních orgií, což má za následek, že na psa 50x zařvou než se konečně uráčí přijít a jediným důvodem je, že přijdou aby jim to dvounohé stvoření opět vrhnul předmět jejich zájmu. A za další, omezovat život psa do jedné lokality, jak jsem tam slýchal, jakože chodí se psem celý život jenom do parku a možná před 3mi lety byli někde na výletě mi přijde taky poněkud zcestné. (Trošku jsem možná ujel, ale realitě se to celkem blíží.)

Ty jsi, jako jeden z mála, "v pohodě". :)

Potrefená husa, viď? :-D Ale faktem je, že to 2 hodiny nevydržím, to by mi upadla ruka.
Zpátky k venčení - každý si to ideální venčení (nebo procházky) představuje jinak. Proto vidím výhodu jít jen třeba do Hostíku, protože když se účastníci štvou nebo si "jen" neseděj, tak se rozdělej ;)
Venčila jsem i s řešící Arwen a relativně v poho. Nevím teda jestli teď není horší, ale tenkrát to docela šlo.

JIM 24-08-2010 16:01

Quote:

Originally Posted by BrunhoferovaV (Bericht 320712)
Potrefená husa, viď? :-D Ale faktem je, že to 2 hodiny nevydržím, to by mi upadla ruka.
Zpátky k venčení - každý si to ideální venčení (nebo procházky) představuje jinak. Proto vidím výhodu jít jen třeba do Hostíku, protože když se účastníci štvou nebo si "jen" neseděj, tak se rozdělej ;)
Venčila jsem i s řešící Arwen a relativně v poho. Nevím teda jestli teď není horší, ale tenkrát to docela šlo.

Nikdo to nevydrží 2 hodiny, proto ty lidi občas obkrouží ten parčík dokola.:) Souhlasím s rozdílnými představami, ale tomu by měla asi i odpovídat rasa psa, jakože, když chceš tahat psa v kabelce, asi si nepořídíš německou dogu, stejně jako si nějaký pastavec nepořídí na ochranu stáda krysaříka. :D Tak hlavně doraž a bude všechno v pořádku.;)

mellorn 24-08-2010 16:12

Quote:

Originally Posted by BrunhoferovaV (Bericht 320712)
Potrefená husa, viď? :-D Ale faktem je, že to 2 hodiny nevydržím, to by mi upadla ruka.
Zpátky k venčení - každý si to ideální venčení (nebo procházky) představuje jinak. Proto vidím výhodu jít jen třeba do Hostíku, protože když se účastníci štvou nebo si "jen" neseděj, tak se rozdělej ;)
Venčila jsem i s řešící Arwen a relativně v poho. Nevím teda jestli teď není horší, ale tenkrát to docela šlo.

Naty je starsi a vetsi cuba s tou by arwen nemusela mit problemy ani ted,vylozene ji "bavi" sikanovat mladsi nebo slabsi jedince.nekde se neco pokazilo.:roll:a na ty folimance to bylo tak,ze furt dobra i s cubama,mohla bejt na volno a bez kose, az jednou si podala takvou submisivni fenku,tak,ze mela v krku diry,coz jsem se dozvedela az za tyden a platila veterinu.mam pojistku,tak to bylo ok v tomhle smeru,ale zamrzelo..ale bylo to tak
,ze ta druha stala jako zarezana a ztuhla strachy a kdyz se hnula tak ji arwen kousla,ale nechtela ji zabit,to si nemyslim,ale s tema vlcima tesakama staci i tohle.
proto radsi vencim s lidam,co tohle znaj a maji vlcaky,takze kdyz je konflikt tak se rozkopou a ne,ze na to ten druhy kouka jak z jara a nevi,co ma delat. pripadam si jako vyvrhel,ale zas mi to tak uplne nevadi,ja stejne ty grupy pejskaru nemusim...

JIM 24-08-2010 16:19

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320715)
...proto radsi vencim s lidma,co tohle znaj a maji vlcaky...

... a nejlíp když se do "kousané" přidají i majitelé. :lol:

sdivokoukrvi 24-08-2010 16:36

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320718)
... a nejlíp když se do "kousané" přidají i majitelé. :lol:

Povídej:D máš stím zkušenost:rock_3

já byla jednou venčit v oboře hvězda, plac s rybníkem s povoleným pobíhání psů. Byl s náma ještě Benko a děcka prohnala bez zlých úmyslů stejně starýho ohaře. Majitel to vzal dobře, se smál, ale paní s nějakým gaučákem na mě začla ječet, co to má být, ať s těma zabijákama vypadnem. Tak už taky chodím venčit jen s lidma co jim nevadí občasné sado maso hry šediváků. Takže nasazuju košík a ptám se, jestli ji mohu pustit.

mellorn 24-08-2010 16:42

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 320721)
Povídej:D máš stím zkušenost:rock_3

já byla jednou venčit v oboře hvězda, plac s rybníkem s povoleným pobíhání psů. Byl s náma ještě Benko a děcka prohnala bez zlých úmyslů stejně starýho ohaře. Majitel to vzal dobře, se smál, ale paní s nějakým gaučákem na mě začla ječet, co to má být, ať s těma zabijákama vypadnem. Tak už taky chodím venčit jen s lidma co jim nevadí občasné sado maso hry šediváků. Takže nasazuju košík a ptám se, jestli ji mohu pustit.

kdyz ja mam takovou utkvelou predstavu,ze bych chtela mi vlcaka,co nemusi nosit kosik,ale tohle asi neni v mych silach.ja si myslim,ze to delam podvedome i ja,ze se obavam konfliktu a on zakonite prijde,takze prace je hlavne na me.
ja fakt,ze arwen je "oskliva" i na samce,ale tam je packuje a rve u toho,takze to vypada dost drsne,vzdyt to znate.
ja bych byla i pro nejake pravidelnejsi venceni treba 1x tydne vzdycky nekde jinde,at je to spravedlive...

sdivokoukrvi 24-08-2010 16:48

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320722)
kdyz ja mam takovou utkvelou predstavu,ze bych chtela mi vlcaka,co nemusi nosit kosik,ale tohle asi neni v mych silach.ja si myslim,ze to delam podvedome i ja,ze se obavam konfliktu a on zakonite prijde,takze prace je hlavne na me.
ja fakt,ze arwen je "oskliva" i na samce,ale tam je packuje a rve u toho,takze to vypada dost drsne,vzdyt to znate.
ja bych byla i pro nejake pravidelnejsi venceni treba 1x tydne vzdycky nekde jinde,at je to spravedlive...

Tak já se psama nebo staršíma čubama košík nedávám. Nebo po chvíli sundavám. Taky záleží kde a s kým sem.

JIM 24-08-2010 17:01

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320722)
ja bych byla i pro nejake pravidelnejsi venceni treba 1x tydne vzdycky nekde jinde,at je to spravedlive...

To zní jako dobrej nápad, pravidelně každou sobotu nebo neděli si dát sraz v nějakém lesoparku.


Quote:

Povídej:lol: máš stím zkušenost:rock_3
Občas si do Ravena kousnu, když zlobí nebo si myslí, že bude pro nás nejlepší, když se pomalu začne připravovat na svou pozici vůdce smečky.:)

mellorn 24-08-2010 17:07

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 320723)
Tak já se psama nebo staršíma čubama košík nedávám. Nebo po chvíli sundavám. Taky záleží kde a s kým sem.

jo,tak nejak to mam taky,akorat vzdycky doufam,ze se do jejich hry neprijde podivat nejaka jina zenska:rock_3

mellorn 24-08-2010 17:09

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320727)
To zní jako dobrej nápad, pravidelně každou sobotu nebo neděli si dát sraz v nějakém lesoparku.

a kde chodite vencit v tejdnu? ono neni spatny nekdy pres tejden vyvencit prisery vecer,az se prijde z prace. ja ji nechci pripravovat o kontakt s jedinci jejiho druhu,ale nekdy se stane,ze treba cely tyden neni s zadnym kamaradem.

sdivokoukrvi 24-08-2010 17:22

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320727)
To zní jako dobrej nápad, pravidelně každou sobotu nebo neděli si dát sraz v nějakém lesoparku.

Sem pro všema 10



Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320727)
Občas si do Ravena kousnu, když zlobí nebo si myslí, že bude pro nás nejlepší, když se pomalu začne připravovat na svou pozici vůdce smečky.:)


Jo to znám, jen se arya zatím nikdy nezkusila dostat na tu alfu. Ale čuby to prej nedělaj. Za to mezi čubama chce bejt tou nej, pokud sou tedy mladší, na staršíí či v jiné smečce se chová jak andílek

sdivokoukrvi 24-08-2010 17:23

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320729)
a kde chodite vencit v tejdnu? ono neni spatny nekdy pres tejden vyvencit prisery vecer,az se prijde z prace. ja ji nechci pripravovat o kontakt s jedinci jejiho druhu,ale nekdy se stane,ze treba cely tyden neni s zadnym kamaradem.

Hele kdyby si měla zájem tak mi sme taky k mání. Polsední dobou není moc s kým chodit ven.

JIM 24-08-2010 17:41

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320729)
a kde chodite vencit v tejdnu? ono neni spatny nekdy pres tejden vyvencit prisery vecer,az se prijde z prace. ja ji nechci pripravovat o kontakt s jedinci jejiho druhu,ale nekdy se stane,ze treba cely tyden neni s zadnym kamaradem.


Bydlím ve Strašnicích (P10), takže většinou tam, klidně někdy doraž. Nějaký místa na venčení tady jsou.;)

mellorn 24-08-2010 17:42

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 320732)
Hele kdyby si měla zájem tak mi sme taky k mání. Polsední dobou není moc s kým chodit ven.

jo,proc ne,muzeme neco domluvit ve ctvrtek,jak se ti to hodi a tak. ja jsem totiz v praci do pul ctvrte,ve ctyri doma,tak driv nemuzu. aspon 1x tejdne by to chtelo.
a s tim co dela arya ,tak to dela arwen uplne to samy. cuby,ktere zna odmalinka,tak tem podlejza.

mellorn 24-08-2010 17:45

a v nedeli teda ven nepujdete? my jedeme v sobotu asi na houby,tak to vidim na cely den v trapu,ale v nedeli jsem urcite doma.a kdybychom se my lidi nezabili {vlastne se osobne vubec nezname},tak by se dal obcas spachat i vejlet mimo prahu,nekam do revnic nebo takoveto vzdalenosti.

Tyger 24-08-2010 20:44

Ja bych taky mela zajem o pravidelnejsi setkani, ale zalezi to kde skoncime se zrudickou v zari (tedy kde najdeme noveho bejvaka :?

Czertice 25-08-2010 09:22

Já bych se taky hlásila k pravidelnějšímu venčení, ale váš rozhovor o psech s dírama v krku mi trochu nahnal obavy, že Arya s Arwen Rakšu sežerou...
Tak uvidíme zítra s Arwen:)

Jinak výmaráky Rakša miluje, její ořešský nejlepší kamarád je takovej správnej rychlík, někdy mu Rakša nestačí. Když potkáme nějakýho cizího výmaráka, tak Rakša už nevidí neslyší, chce se honit:)

JIM 25-08-2010 09:38

OK, takže tento víkend navštívíme Hostivař, příští víkend můžeme vymyslet až se sejdeme a pak sem akorát dáme update.

Quote:

Originally Posted by Tyger
Ja bych taky mela zajem o pravidelnejsi setkani, ale zalezi to kde skoncime se zrudickou v zari (tedy kde najdeme noveho bejvaka

Kamarád teď za sebe hledá náhradu do garsonky, za 7500,- měsíčně (podle cen v Praze je to pod průměrem, ale podle mého soudu to překračuje hranici max. 6000/osoba/pokoj), ale kdyby jsi nemohla nic zoufale sehnat tak dej vědět, dám ti na něj kontakt, psi nevadí, je to kousek od stadionu na Letné.

sdivokoukrvi 25-08-2010 09:51

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320814)
Já bych se taky hlásila k pravidelnějšímu venčení, ale váš rozhovor o psech s dírama v krku mi trochu nahnal obavy, že Arya s Arwen Rakšu sežerou...
Tak uvidíme zítra s Arwen:)

No nevím, arya teď docela překvapila, včera sme byli s čubou čsv mladší než arya a byla to pohoda. Ze začátku sice měla tlamu plnou keců ale ani ji neválela nic, jen brumlala. Nejblbejší a nejkecavější je to první setkání

sdivokoukrvi 25-08-2010 09:53

a Arya není takovej vrahoun, díry do krku nedělá. To ji fakt nenechávám a nemíním stím začít. Pokud se začne chovat jak asociál tak bude mít po srandě s jakým koliv pouštěním. A není jiná než bývají čuby čsv. Jen si vzpomeň na Andrásy a Inku

mellorn 25-08-2010 10:48

ja arwen bez kose mezi feny nepoustim,teda mezi ty,co nezna a brumla.to,jak kousla tu cubu a udelala ji ty diry- ono to nebylo nejak hluboky,ale zanitilo se ji to,tak to jeste kos nemusela nosit,to bylo poprve a dost me to prekvapilo,tejden predtim si s ni jeste hrala.hlavne si myslim,ze je dobry je brat mezi stejne pohlavi co nejvic a zabezpecit to tema kosema.nejvetsi chyba podle me je izolovat,problem to spis prohloubi. ja jedu kazdopadne k Rudovi Desenskymu ted 4/9 na free sobotu,ono se tam toho mezi 50ti psama dost vyresi a vzdycky mi poradil dobre.

JIM 25-08-2010 10:51

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320822)
ja arwen bez kose mezi feny nepoustim,teda mezi ty,co nezna a brumla.to,jak kousla tu cubu a udelala ji ty diry- ono to nebylo nejak hluboky,ale zanitilo se ji to,tak to jeste kos nemusela nosit,to bylo poprve a dost me to prekvapilo,tejden predtim si s ni jeste hrala.hlavne si myslim,ze je dobry je brat mezi stejne pohlavi co nejvic a zabezpecit to tema kosema.nejvetsi chyba podle me je izolovat,problem to spis prohloubi. ja jedu kazdopadne k Rudovi Desenskymu ted 4/9 na free sobotu,ono se tam toho mezi 50ti psama dost vyresi a vzdycky mi poradil dobre.

Feně vlčáka prokousla krk? Přes tu hustou srst?

mellorn 25-08-2010 11:18

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320823)
Feně vlčáka prokousla krk? Přes tu hustou srst?

nene,vubec se nejednalo o cevecko,ale o nejakou krizenku s kratkou srsti rekla bych ,ze bez podsady.arwen ji za ten krk jen tak lehce chytila,proto se na to prislo az za tejden,protoze hned nebylo ani nic videt,ale ty kousance se zanitily.

sdivokoukrvi 25-08-2010 11:18

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320822)
ja arwen bez kose mezi feny nepoustim,teda mezi ty,co nezna a brumla.to,jak kousla tu cubu a udelala ji ty diry- ono to nebylo nejak hluboky,ale zanitilo se ji to,tak to jeste kos nemusela nosit,to bylo poprve a dost me to prekvapilo,tejden predtim si s ni jeste hrala.hlavne si myslim,ze je dobry je brat mezi stejne pohlavi co nejvic a zabezpecit to tema kosema.nejvetsi chyba podle me je izolovat,problem to spis prohloubi. ja jedu kazdopadne k Rudovi Desenskymu ted 4/9 na free sobotu,ono se tam toho mezi 50ti psama dost vyresi a vzdycky mi poradil dobre.

Zatím je všechno jen ne izolovaná ale na free soboty se vážně nechystám, stačilo mi jedno bližší setkání sl idma od něj a mám to na dlouho dopředu v hlavě vyřešený já

JIM 25-08-2010 11:22

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 320831)
nene,vubec se nejednalo o cevecko,ale o nejakou krizenku s kratkou srsti rekla bych ,ze bez podsady.arwen ji za ten krk jen tak lehce chytila,proto se na to prislo az za tejden,protoze hned nebylo ani nic videt,ale ty kousance se zanitily.


Aha, tím se to vysvětluje, každopádně zrovna na krku, že si toho všimne majitel až po týdnu. Já psa prohlížím pravidelně, abych těmto nepříjemnostem předešel.

mellorn 25-08-2010 11:53

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 320832)
Zatím je všechno jen ne izolovaná ale na free soboty se vážně nechystám, stačilo mi jedno bližší setkání sl idma od něj a mám to na dlouho dopředu v hlavě vyřešený já

ja tam jezdila od 3 mesicu arwen a socializace na psy se nam myslim povedla,co se deje ted je nejaky dalsi vyvoj.mnohem lepsi je tam zajet nejak komornejc,ale ja uz tam dlouho nebyla,skoro rok.musim priznat,ze mi lidi,kteri se tam vyskytujou zacali lizt na nervy.a nemyslim,ze za to muze RD,jeho styl prace se psama se mi libi,ale mam pocit,ze se nekdy potkavam s fanatikama a vetsinou jsou to holky. ale to jsme OT,o tom se muzeme pobavit treba na venceni,protoze me zajima jaky blizsi setkani si mela na mysli ;-)

Czertice 28-08-2010 13:20

Jime proč jste nepřišli na sraz na tý Hostivařský?

mellorn 29-08-2010 15:38

tak venceni s Raksou probehlo celkem v pohode,nejprve ji teda arwen chtela sezrat a nakonec,kdyz jsme dosli k vode,tak se nechala premluvit a zacali si hrat. arwen raksu honila,ale nikdy nedohnala,raksa je teda znatelne rychlejsi.ale kos jsem ji nechala.kdyby si to tak mura nechala vysvetlit,ze je lepsi si hrat nez se rvat:twisted:

JIM 30-08-2010 10:14

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 321222)
Jime proč jste nepřišli na sraz na tý Hostivařský?


Ahoj omlouvám se všem, z důvodu nenadále rodinné události jsem nemohl dorazit, bohužel na vás nemám kontaktní telefon a pes mi překousal kabel od internetu, takže jsem nemohl ani napsat, v PM zprávě zasílám na sebe kontakt. Příště určitě dorazíme, jsou věci, které bohužel nemohu ovlivnit.:?

mellorn 30-08-2010 12:30

a co tento vikend,chtelo by se nekomu provetrat vlcky? bud sobota nebo nedele...

Czertice 30-08-2010 14:13

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 321362)
Ahoj omlouvám se všem, z důvodu nenadále rodinné události jsem nemohl dorazit, bohužel na vás nemám kontaktní telefon a pes mi překousal kabel od internetu, takže jsem nemohl ani napsat, v PM zprávě zasílám na sebe kontakt. Příště určitě dorazíme, jsou věci, které bohužel nemohu ovlivnit.:?

Dobrý, aspoň víš pro příště, že kombinace čévéčka (či domácího mazlíčka) a kabelů je nebezpečná:) Doporučuju wi-fi:)

Czertice 30-08-2010 14:15

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 321388)
a co tento vikend,chtelo by se nekomu provetrat vlcky? bud sobota nebo nedele...

Já bych větrala:)

JIM 30-08-2010 14:24

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 321402)
Dobrý, aspoň víš pro příště, že kombinace čévéčka (či domácího mazlíčka) a kabelů je nebezpečná:) Doporučuju wi-fi:)

O těch kabelech to vím už dávno, tentokrát to ani nebylo schválně. Wi-fi je na prd. Každopádně se neomlouvám kvůli překousanému kabelu, měl jsem určitej problém, který byl bohužel dost zásadní a musel jsem mu přiřadit prioritu číslo jedna, kabel nepotřebuju k tomu, abych se dopravil na Hostivařskou.;)

mellorn 30-08-2010 14:29

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 321402)
Dobrý, aspoň víš pro příště, že kombinace čévéčka (či domácího mazlíčka) a kabelů je nebezpečná:) Doporučuju wi-fi:)

budu OT,ale kdyz jsem bydlela ve starem bydlisti,tak jsme meli kabel od netu polozen jen na zemi. bejvalyho pritele mohl vzit cert,kdyz uz asi po dvacaty opravoval prekousnutej kabel od stenete.tak se nastval a natahnul to po stenach.aspon ho to prinutilo to udelat...

sdivokoukrvi 30-08-2010 15:05

pokud by ste něco podnikali v sobotu a arya náhodou přestane hárat, tak by sme se přidali

mellorn 01-09-2010 07:38

jak to bude v sobotu jeste nevim,ale nechcete nekdo vencit zitra? ja prijedu celkem kamkoliv...

Czertice 01-09-2010 07:49

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 321643)
jak to bude v sobotu jeste nevim,ale nechcete nekdo vencit zitra? ja prijedu celkem kamkoliv...

Já bych šla:) Klidně zas prokopák, nebo někam jinam.

sdivokoukrvi 01-09-2010 08:14

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 321643)
jak to bude v sobotu jeste nevim,ale nechcete nekdo vencit zitra? ja prijedu celkem kamkoliv...

zítra je dneska?

mellorn 01-09-2010 09:02

zitra je ctvrtek,tak ve ctvrtek.dneska jsem bohuzel vecer pryc.
jo,dala bych prokopak klidne znovu nebo jestli mate nejake jine typy,tak nejsem proti.

mellorn 04-09-2010 12:08

Tak jsme se nejak nedomluvili,ale nicmene je tu jeste prostor v nedeli.chtelo by se nekomu?

JIM 04-09-2010 13:27

mellorn: V neděli máme v plánu jít do hostivaře s ještě jedním Čsv, kdyby se ti chtělo.

No a dnes vyrážíme s Ravenem do Zoo.

mellorn 04-09-2010 13:42

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 322060)
mellorn: V neděli máme v plánu jít do hostivaře s ještě jedním Čsv, kdyby se ti chtělo.

No a dnes vyrážíme s Ravenem do Zoo.

je to je fajn.my se pridame.kdy a kde se sejdeme?to druhe CV je pes nebo fenka?ja jen jak se mam pripravit:-)

JIM 04-09-2010 14:09

Viděl bych to na odpoledne, třeba kolem 13-14 hodin na zastávce Hostivařská. Ještě dám vědět přesně v kolik. Raven pes, to ČV taky pes. V PM ti pošlu svoje číslo, aby nedošlo k nějakému nedorozumění, jako posledně s Czerticí.;)

sdivokoukrvi 05-09-2010 08:00

ahoj v pátek hlídám synovce a mám sním jít do zoo, nechcete někdo s náma? arya už by měla být po hárání

CDaniela 05-09-2010 09:54

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 322105)
ahoj v pátek hlídám synovce a mám sním jít do zoo, nechcete někdo s náma? arya už by měla být po hárání

To už píšeš měsíc :lol:

sdivokoukrvi 05-09-2010 10:03

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 322115)
To už píšeš měsíc :lol:

už fakt jo:lol: vypadá to že je v nejlepším(teda včera, na procházce se nastavovala psům) tak doufám že do pátku bude po nejhorším a zas začne bejt použitelná. ZOO sem od ségry dostala rozkazem, protože je do 6 v práci a já ho musím vyzvednout od otce a hlídat:roll:

CDaniela 05-09-2010 10:34

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 322116)
už fakt jo:lol: vypadá to že je v nejlepším(teda včera, na procházce se nastavovala psům) tak doufám že do pátku bude po nejhorším a zas začne bejt použitelná. ZOO sem od ségry dostala rozkazem, protože je do 6 v práci a já ho musím vyzvednout od otce a hlídat:roll:

Ty si to představuješ jak Hurvínek válku, to čévečkovské hárání :lol::lol:
V pátek nebude po hárání, jestli je nyní těsně před. V pátek se ochotně nechá nakrýt každým, kdo si řekne :lol::lol:

sdivokoukrvi 05-09-2010 10:55

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 322118)
Ty si to představuješ jak Hurvínek válku, to čévečkovské hárání :lol::lol:
V pátek nebude po hárání, jestli je nyní těsně před. V pátek se ochotně nechá nakrýt každým, kdo si řekne :lol::lol:

tak hárá už nějakej 36den a max zůstane doma, ale stejně bych uvítala společnost.

JIM 08-09-2010 10:30

Vyrážíme dnes do Hostivaře, zatím dvě Čsv, sraz v 19:00 na zastávce Hostivařská, kdyby měl někdo zájem.

Czertice 08-09-2010 10:38

Nějaké venčící plány na víkend? I tu Hostivař bych dala, ale ne v sedum večer:)

JIM 08-09-2010 10:42

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 322879)
Nějaké venčící plány na víkend? I tu Hostivař bych dala, ale ne v sedum večer:)

Dřív to z práce nestíhám, tak třeba by jsme mohli předběžně dohodnout něco na neděli.

Czertice 08-09-2010 11:31

Neděle dopoledne? Třeba ta devátá na Hostivařský jako minule?


All times are GMT +2. The time now is 21:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org