Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Setkání a cestování (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   Společná procházka v Praze 28.8.2010 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=15079)

JIM 23-08-2010 15:31

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 320503)
A nechcete někdy večer přepadovku na strašnicích?

Klidně a kdy?
Akorát bych zašel do Malešic, případně za Slávii, kde mohou psi běhat na volno, v tom parku, kde jsme byli poprvé je to za prvé o nervy, kvůli silnici, za druhé majitelé místních psů se v poslední době chovají poněkud sektářsky (rozuměj jako uzavřená komunita :p ).

sdivokoukrvi 23-08-2010 15:35

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320504)
Klidně a kdy?
Akorát bych zašel do Malešic, případně za Slávii, kde mohou psi běhat na volno, v tom parku, kde jsme byli poprvé je to za prvé o nervy, kvůli silnici, za druhé majitelé místních psů se v poslední době chovají poněkud sektářsky (rozuměj jako uzavřená komunita :p ).

sektářsky:):):)to zní skvěle a když mě vyzvedneš u metra , či jiné zastávky, tak je pak fuk kam se jde, já jen se svou orientaci nejsem schopná se mimo dopravu mhd moc pohybovat po neznámých místech O:-)
A pokud to je místo, kde není nijak extra velké množství psů a zvěř, tak budu jen ráda. A v září už snad hárat nebude, tak ji budu moct pustit. Teď by mohla jen na procházku na vodítku

JIM 23-08-2010 15:42

No možná je to i horší než majitelé čsv. :) U metra tě samozřejmě vyzvednu, no Malešice, tam psi docela jsou, ale zase je to tam pěkný a za Slávii zas tak moc psů nechodí, takže tam by to šlo. Šel bych s vámi i na Václavák, ale tam by se nelíbilo ani mně a zřejmě ani psovi. ;)
Tak až budeš chtít někdy dojet dej mi vědět, můžu kdykoliv kolem 18hodiny a později, o víkendu i dříve. ;)

Czertice 23-08-2010 15:49

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320502)
Platí i ten víkend 28.8.? Přidali by jsme se, ale je to na druhém konci Prahy a vzhledem pracovnímu vytížení se mi to v týdnu absolvovat nechce.

Klidně i víkend, a jestli chceš, tak si můžeme dát procházku někde blíž k vám.

JIM 23-08-2010 15:53

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320514)
Klidně i víkend, a jestli chceš, tak si můžeme dát procházku někde blíž k vám.

Zase záleží kde, většinou se polovina cesty pro oba dva nachází někde v centru (na Václaváku, střeše Národního Muzea, vrchol Źižkovské věže apod. :) ). Jezdíme nejčastěji do Hostivaře, občas zajedeme do Stromovky a někdy absolvujeme i cestu do Divoké Šárky. Pokud máš jiný návrh, jsem ochoten se (občas) přizpůsobit.;)

sdivokoukrvi 23-08-2010 16:09

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320512)
Šel bych s vámi i na Václavák, ale tam by se nelíbilo ani mně a zřejmě ani psovi. ;)

Mě to tam taky nebaví, je to opruz a co ji hrabe chodím skoro denně, ale zas vím, že zvládá velké skupiny osob a s většinou věcí nemá problém. Teď sem dokonce obcházela uniformy aby v rámci hárání neměla trauma:) furt doufám že po hárání a po pubertě nebude socializace tolik potřeba. A druhé čsv co si chce za rok pořídit přítel už nebude co se týče socializace v mé kompenetci a mě nastanou prázdniny.

JIM 23-08-2010 16:14

Asi zůstaneme se psem raději asociálními individualisty. :))

Tyger 23-08-2010 21:45

Když bude nějaké vlčí session po 12. zari, taky se s Hayaakem rádi připojíme ;)

sdivokoukrvi 24-08-2010 10:01

tak ve čtvrtek bohužel nakonec nemohu ale od 1 září budem zas moct asi kdykoliv

Czertice 24-08-2010 10:07

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320515)
Zase záleží kde, většinou se polovina cesty pro oba dva nachází někde v centru (na Václaváku, střeše Národního Muzea, vrchol Źižkovské věže apod. :) ). Jezdíme nejčastěji do Hostivaře, občas zajedeme do Stromovky a někdy absolvujeme i cestu do Divoké Šárky. Pokud máš jiný návrh, jsem ochoten se (občas) přizpůsobit.;)


Já bych se do Hostivařskýho parku v sobotu třeba podívala, hodí se?
(Jinak střecha Muzea zní taky dost dobře...)

JIM 24-08-2010 10:23

Quote:

Originally Posted by Tyger (Bericht 320581)
Když bude nějaké vlčí session po 12. zari, taky se s Hayaakem rádi připojíme ;)

Super, vás rádi uvidíme.:)

Quote:

Originally Posted by Czertice
Já bych se do Hostivařskýho parku v sobotu třeba podívala, hodí se?
(Jinak střecha Muzea zní taky dost dobře...)

Tak ok, mně se to určitě hodí, rádi vás uvidíme taky jinde než v Zoo. :)
(Nevím jak by jsme na střechu Muzea dostali psy... :P )

Czertice 24-08-2010 10:45

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320621)
Super, vás rádi uvidíme.:)

Tak tak!

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320621)
(Nevím jak by jsme na střechu Muzea dostali psy... :P )

Psy bychom pronesli jako nové muzejní exponáty. Pracovně označené jako vlci kupříkladu. I když Rakša je taková oškubaná, tak bude spíš kojot nebo hyena.

JIM 24-08-2010 10:51

Quote:

Originally Posted by Czertice (Bericht 320625)
Psy bychom pronesli jako nové muzejní exponáty. Pracovně označené jako vlci kupříkladu. I když Rakša je taková oškubaná, tak bude spíš kojot nebo hyena.

A Akeenah by mohl být kupříkladu kůň. Tak v kolik a kde se sejdeme v sobotu?

Czertice 24-08-2010 10:58

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320627)
A Akeenah by mohl být kupříkladu kůň. Tak v kolik a kde se sejdeme v sobotu?

Třeba v 9 na zastávce Hostivařská?

JIM 24-08-2010 11:04

Vyhovuje, budeme tam.

Czertice 24-08-2010 11:13

Quote:

Originally Posted by JIM (Bericht 320632)
Vyhovuje, budeme tam.

Výborně, těším se.

JIM 24-08-2010 11:53

My se také těšíme, sice budeme v nevýhodě v počtu psů, ale zase to přebijeme silou ducha. :)

Czertice 24-08-2010 12:16

Hmm, teď mi nějak nevycházej počty... Já, Rakša, Raven (jmenuje se tak tvůj psík?) a ty a kdo se ještě přidá? No každopádně silnýho ducha klidně vem s sebou;]

JIM 24-08-2010 12:21

Myslel jsem, že máš víc vlčáků, myslel jsem špatně.;) Raven souhlasí, psíkem si nejsem zcela jist. :chaos

BrunhoferovaV 24-08-2010 12:29

Venčení
 
Doufám, že vymyslíte i něco cca na říjen. Mě hárá jedna a druhá bude určo v zápětí, tak můžem akorát tak chodit kanálama :oops:


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org