Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Różne (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Pora przedstawić się...Laila i Dorota (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=12169)

Puchatek 26-09-2009 15:46

Pora przedstawić się...Laila i Dorota
 
Witam!
Pora przedstawić się Państwu.Wg zasady,że lepiej późno niż później,czynię to teraz.
Mam na imię Dorota. Od ponad roku mieszka z moją rodziną Laila z hodowli Daivy.Mieszkamy w mazurskim siedlisku-nasza 4-roosobowa ludzka rodzina
i 4 czworonogi /+kot na doczepkę/.Czterech łap będzie więcej,ale na razie rozkręcamy się.Oprócz Lailii,jest jeszcze wilczarz-Aria,owczarek niemiecki-Raja,labrador "+"-Rumpel.
Przepraszam wszystkich,których być może uraziłam,gdy wrzuciłam swoje 3 grosze w kwestii pyr i wojny polsko-polskiej /coś chyba jeszcze przelotem było o czarnych sędziowskich baranach...zapomniałam/. Cóż,nic za darmo:albo cisza,obcowanie z naturą,psy i...psie maniery albo wielkomiejski bon ton.
Gdy się nauczę obsługiwać narzędzia,może uda mi się zainstalować zdjęcia Lailii,aby pokazała się w pełnej k-rasie.
Raz jeszcze witam,przepraszam i pozdrawiam /szczedónie Daivę/-puchatek

sssmok 26-09-2009 16:39

Quote:

Originally Posted by Puchatek (Bericht 239340)
Od ponad roku mieszka z moją rodziną Laila z hodowli Daivy.Mieszkamy w mazurskim siedlisku-nasza 4-roosobowa ludzka rodzina
i 4 czworonogi /+kot na doczepkę/.

Witam witam :D
Laile spotkalismy w Warszawie, ale nie wiedzialam, ze Wy tez z naszego kierunku ;-) W jakich okolicach mieszkacie?? Moze uda sie kiedys spotkac 8)

szasztin 26-09-2009 16:49

Witamy witamy!!!

wolfin 26-09-2009 16:56

oo witam nareszcze oficialne na forum :)
i czekami fotek

aneta1 26-09-2009 18:20

Witamy Witamy :lol:

Agnieszka 26-09-2009 19:56

Czy nie poznalismy sie przypadkiem w Bialymstoku na wystawie? Witamy :). Agnieszka i Varg - Kirk Kroy

Puchatek 26-09-2009 21:23

Witaj,Sssmoku,
weżcie kurs na Mikołajki i Orzysz-my żyjemy nad jez.Tuchlin we wsi Tuchlin /rzut beretem do Śniardw/.Miło będzie być Wam gospodarzem i móc pospacerować po polach/a mojego wsiowego somsiada znów krew zaleje: jak nie stadnie wilczarze brykają i zagryzajom mu łowce,to znów,kurna, wilki-hłe,hłe:wink:/.

Puchatek 26-09-2009 21:57

Witaj,Agnieszko!
Jest wielce prawdopodobne,że się spotkałyśmy w Białymstoku,ale chyba byłam zbyt pochłonięta moimi prezentującymi sie dziećmi,by zapamiętać kogokolwiek innego-sorry.Chyba więcej zapamiętałam twarzy czworonogów niż ich opiekunów.Postaram się teraz więcej skupiać uwagę na dwunogach /będę robić notatki na wystawach/.
Dzięki za miłe przywitanie:)

Louve 27-09-2009 14:00

I my również witamy ;)

Gia 28-09-2009 09:12

Cześć!! Witamy półsiostrę ;)

sssmok 28-09-2009 12:24

Quote:

Originally Posted by Puchatek (Bericht 239385)
Witaj,Sssmoku,
weżcie kurs na Mikołajki i Orzysz-my żyjemy nad jez.Tuchlin we wsi Tuchlin /rzut beretem do Śniardw/.Miło będzie być Wam gospodarzem i móc pospacerować po polach/a mojego wsiowego somsiada znów krew zaleje: jak nie stadnie wilczarze brykają i zagryzajom mu łowce,to znów,kurna, wilki-hłe,hłe:wink:/.

Faaajnie to tylko 160km od nas :D Bedziemy musieli Was nawiedzic - tylko czy z calym stadem :P Wtedy to juz somsiad przyczepi sobie linke z kamieniem i wskoczy do jeziora :D
Do Nowego Dworu wpadacie, bo widze, ze jestescie zgloszeni?
Wracajac mozecie zawsze o nas zahaczyc - to po drodze :P

Witek 28-09-2009 21:13

My też witamy- jak zawsze spóźnieni :)

Puchatek 28-09-2009 23:51

W Nowym Dworze będziemy. Dziękujemy za zaproszenie:gent,lecz tym razem nie uda nam się. Ale często jeżdżę Mazury-Mazowsze,więc
z zaproszenia na pewno skorzystam/-y/.
A somsiadowi nie ma co współczuć:mad:. Jest świnia i bydle :eviltongue-złożył w gminie protest,bo zbudowaliśmy psom prawdziwą psiarnię /lepiej wygląda niż całe jego gospodarstwo/.Krew go zalewa,że można kochać psy,dbać o nie, zaprojektować im psiarnię i wydać na ten cel pieniądze.Na wsi,pies jest ostatni w kolejce do miski,ciepłego kąta,lekarza a pierwszy do skopania.
Jego psy jedzą śrutę lub to,co ukradną z kurnika,a ja moim ciągle coś gotuję i je dopieszczam.I jeszcze wołam do nich:"dzieci"...
Ale fajnie jest dzięki temu mieć ksywę "okolczykowanej wariatki" albo
"w-wskiej k..." /dlaczego warszawskiej,gdy ja spod W-wy......:shocked/ -nie ma nic gorszego,niż być takim jak wszyscy dookoła!
A-ha:myślę,że jesteś fajną Osobą,Sssmoku:cool:...Czytałam trochę Twoich tekstów na forum i wydaje mi się,że jesteś....mądry Smok.Ta znajomość może być ciekawa -tak mało spotykam na swojej drodze mądrych ludzi /ale cały czas szukam:candle!/.

DORA 29-09-2009 07:26

:lol: Mówi Dorota do Doroty - witamy Cię w gronie wilczakowo zakręconych:lol:
:lol:

Margo 29-09-2009 09:48

WITAMY i MY :p

Quote:

Originally Posted by Puchatek (Bericht 239823)
A somsiadowi nie ma co współczuć:mad:. Jest świnia i bydle :eviltongue-złożył w gminie protest,bo zbudowaliśmy psom prawdziwą psiarnię /lepiej wygląda niż całe jego gospodarstwo/.Krew go zalewa,że można kochać psy,dbać o nie, zaprojektować im psiarnię i wydać na ten cel pieniądze.Na wsi,pies jest ostatni w kolejce do miski,ciepłego kąta,lekarza a pierwszy do skopania.



To sie zmienia.... co sie nie zmienia to to, ze zawsze w kazdej wiosce musi byc taki zaslepiony nienawiscia oszolom... ;)

Rona 29-09-2009 10:04

Ja również witam :)

Quote:

co sie nie zmienia to to, ze zawsze w kazdej wiosce musi byc taki zaslepiony nienawiscia oszolom... ;)
W każdym mieście też... :( W Krakowie jest ich nawet więcej i zasiadają w Radzie Miasta :p:twisted:

shaluka 29-09-2009 12:43

Witamy!!

Co do oszolomow, to grunt by sie nimi nie przejmowac i robic swoje, czyli to co się kocha.

Puchatek 29-09-2009 21:46

Robić swoje i nie przejmować się?
"Robić swoje"-TAK
"Nie przejmować się"-NIE
Raczej należę do osób,które wkurzone,idą huraganem, a potem nic już nie jest takie samo...szczególnie,gdy dotyczy to działań bezmyślnych
czy bezwzględnych względem słabszych. Już ja gnoja urządzę:evil: -za te głodzone psy,wyjące na pastwisku krowy /marznące czy nie wydojone,bo żłob znowu zachlał/,tłuczonego kijem konia,za ten brud w budynkach zwierząt....:snipersmilie
A-ha! Nie wiem,czy istnieje już mapa wilczakolubów /"kochających inaczej"/ i dlatego rzucam w eter /mam nadzieję,że proceduralnie nie podpadnę komukolwiek/:
:help-jutro w Otwocku /16.00 w budynku "B" magistratu/ odbędzie się zebranie Komisji Rady Miasta Otwocka m.in. w kwestii pseudo-weta
-p.Klamczyńskiego i jego schroniska.Gostek miał umowę z Wołominem
i pobliskimi gminami na zgarnianie psów -psy pod jego "opieką"
albo dematerializowały się albo cierpiały w trakcie "leczenia" /jak Wam
się podoba kastracja psa związanego sznurkiem i bez znieczulenia.../.
Akcję nagłośniła /sprawa już jest w prokuraturze a jutro ma być tam TV3
i Polsat Interwencja/ miłośniczka wilczarzy.
Gdyby ktoś z Was był blisko Otwocka i miał o tej porze czas,to proszę, PRZYJDŹCIE!!!
Miłośnicy wszystkich czterech łap-łączcie się!!! Wczoraj bezpański bernardyn a jutro....wilczak??? Może takie akcje i popieranie ich,powoli, jak kropla drąży kamień,będą zmieniać tę jedną pordzewiałą komórkę w czerepach takich "somsiadów". Czy to z Wołomina,Tuchlina czy z Krakowa...
Przepraszam naszego Moderatora,że tak bez uprzedzenia,ale mało czasu...
Sorry!:shame

P.S. Pozdrowienia dla Doroty od Doroty:)

shaluka 29-09-2009 22:10

Popieram akcje i z tego co wiem to w okolicach jest kilka wilczaków. Nas niestety nie będzie, bo teraz nawet nie mamy możliwości dotarcia. Ale trzymamy kciuki! Piszcie jak poszło.

(Kiedy miałam na myśli nie przejmowanie się, to chodziło mi o zwykłe gadanie innych i tego typu rzeczy. To co piszesz to co innego.)

Puchatek 01-10-2009 21:51

Witam!
Jeszcze nie jest mi cokolwiek wiadomo o sytuacji w Otwocku-gdy tylko coś będę wiedziała,napiszę.
A-ha:Sssmoku,do Nowego Dworu nie jedziemy-Laila ma paskudne zapalenie oskrzeli:(,a z drugą panną nie pojadę,bo nie mogę zostawić chorego na pastwę mojej progenitury!Przecież nikt się małą nie zajmie tak jak ja.
Ale,gdyby ktoś tam dotarł,chętnie obejrzę zdjęcia.
Pa,pa.Wracam do łóżka wytrzeć dziecinie nos,bo katar jest potężny:(!


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org