Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   ČSV v nouzi (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=111)
-   -   ČSV v Troji - Mc Morris z Molu Es (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=14531)

CDaniela 14-06-2010 12:28

ČSV v Troji - Mc Morris z Molu Es
 
Nechybí někomu? Je tetovaný.
http://zvirata.identifikace.cz/cms/SSMP_psi

Pavel 14-06-2010 13:27

Chtělo by zjistit tetovací číslo nebo alespoň některé číslice a může se majitel zkusit identifikovat.

Hanka 14-06-2010 13:55

Prosím ujme se toho nějaký pražák? Aspoň přibližné číslo ve slabině- pokud by to nešlo přečíst.....Děkuji.

Pavel 14-06-2010 19:49

Číslo už jsem dostal, teď se bude prohledávat databáze.

Hanka 14-06-2010 20:36

bezva, díky

Monika 15-06-2010 12:28

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 307280)
Nechybí někomu? Je tetovaný.
http://zvirata.identifikace.cz/cms/SSMP_psi

Pes je Mc Morris z Molu Es, majitelka je Daniela Čížková, Praha 10. Komunikace s útulkem probíhá, snažíme se majitelku najít a spojit se s ní. Telefoní čísla, která mi před lety dala, bohužel nefungují.

Monika

Adrian 15-06-2010 13:29

Není to náhodou pes toho bezdomovce? Vím že to byl určitě M z MoluEs, ale jméno si úplně přesně nepamatuju, ale tak nějak goticky temně znělo.
Tak to bych řekl, že mu spíš zdrhnul a určitě si pro něj přijde. Tedy pokud ho nesebrali, nebo mu nechybí obnos nutný k vykoupení, nebo jestli se neodpálil. No taky by se mohlo stát, že mu ho zapřou. To oni v Troji rádi dělají když se jim nezdáte.

sdivokoukrvi 15-06-2010 13:54

Quote:

Originally Posted by Adrian (Bericht 307562)
Není to náhodou pes toho bezdomovce? Vím že to byl určitě M z MoluEs, ale jméno si úplně přesně nepamatuju, ale tak nějak goticky temně znělo.
Tak to bych řekl, že mu spíš zdrhnul a určitě si pro něj přijde. Tedy pokud ho nesebrali, nebo mu nechybí obnos nutný k vykoupení, nebo jestli se neodpálil. No taky by se mohlo stát, že mu ho zapřou. To oni v Troji rádi dělají když se jim nezdáte.

jo je to Zbyňka, ta Daniela je jeho teta. mohu mu zkusit napsat, ale občas měnil číslo, tak kdo ví jestli se mu dopíšu

sdivokoukrvi 15-06-2010 14:00

jinak kluk co má Mc Morrise se jmenuje Zbyněk Šafář, viděla sem od něj i PP, zkouším mu psát, tak snad se ozve nebo si ho vyzvedne.

Monika 15-06-2010 14:05

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 307568)
jinak kluk co má Mc Morrise se jmenuje Zbyněk Šafář, viděla sem od něj i PP, zkouším mu psát, tak snad se ozve nebo si ho vyzvedne.

Na Danielu jsem se dopátrala přes sousedy. Slíbila, že ho vyzvedne.
Monika

sdivokoukrvi 15-06-2010 14:07

Quote:

Originally Posted by Monika (Bericht 307570)
Na Danielu jsem se dopátrala přes sousedy. Slíbila, že ho vyzvedne.
Monika

to sem ráda

Undertaker 18-06-2010 00:31

Trochu OT, ale děkuji Zuzaně, že si bez váhání zajela do Lysé nad Labem pro Arese Jasmine Eyes. Během tří dnů od té doby, co jsme zjistili, že tam je, se nám povedlo zjistit číslo čipu (pes, který 14 dní nebyl venku se výborně scannuje, zvlášť když čip odcestoval skoro na hruď :)), po nenalezení v národním registru střelit od boku podle sourozenců, hafa dovézt a sehnat mu nové majitele. Kéž by to tak měl každý pes, který se ocitne v podobném průšvihu. Určitě bych chtěl poděkovat i Janě, která tam s námi ochotně zašla dvakrát mimo otvírací dobu útulku. Co z toho plyne?

Určitě nepřeju dalším chovatelům podobné příběhy a když užm tak ať je to od chovu neodradí.

Dál mě napadl dotaz směrem k WD a také ke KCHČSV. Jelikož štěňata jsou povinně čipována, ale do registru zdaleka všechna zapsána nejsou, napadlo mě, jestli by nebylo dobré vytvořit databázi s čísly čipů, případně tetovacími čísly. Výrazně by nám to všem usnadnilo práci v podobných případech a nemuselo by se volat na plemennou knihu ( navíc ci nejsem jist, jestli tuto informaci může poskytovat) Co vy na to?

Pavel 18-06-2010 08:21

Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 308326)
Dál mě napadl dotaz směrem k WD a také ke KCHČSV. Jelikož štěňata jsou povinně čipována, ale do registru zdaleka všechna zapsána nejsou, napadlo mě, jestli by nebylo dobré vytvořit databázi s čísly čipů, případně tetovacími čísly. Výrazně by nám to všem usnadnilo práci v podobných případech a nemuselo by se volat na plemennou knihu ( navíc ci nejsem jist, jestli tuto informaci může poskytovat) Co vy na to?

V naší databázi jsou čísla čipů uvedena, pokud je tedy dostaneme. U psů ještě povinně tetovaných jen v případě, že nám je majitel nahlásil, u těch povinně čipovaných už u všech.

Undertaker 18-06-2010 08:24

Můžu vědět kde přesně se dá najít, nějak se mi to zatím nepovedlo.

Pavel 18-06-2010 08:34

Mělo by to být v kolonce registrace nebo Přeregistrace. Ovšem samozřejmě opět, pokud nám to nahlásí chovatel :(

Undertaker 18-06-2010 10:42

Možná by bylo fajn dát chovatelům vědět, aby to pokud možno posílali, protože mi to přijde důležitý, když na nový majitele se vždycky spolehnout nelze

yzengrin 18-06-2010 11:00

Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 308387)
Možná by bylo fajn dát chovatelům vědět, aby to pokud možno posílali, protože mi to přijde důležitý, když na nový majitele se vždycky spolehnout nelze

..já to třeba nevěděla, že to sem můžu někam nahlásit.
Jinak jsem Sofu zapsala do centrálního registru zvířat a věcí ČR.

Marianka.W 18-06-2010 11:11

Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 308326)
Dál mě napadl dotaz směrem k WD a také ke KCHČSV. Jelikož štěňata jsou povinně čipována, ale do registru zdaleka všechna zapsána nejsou, napadlo mě, jestli by nebylo dobré vytvořit databázi s čísly čipů, případně tetovacími čísly. Výrazně by nám to všem usnadnilo práci v podobných případech a nemuselo by se volat na plemennou knihu ( navíc ci nejsem jist, jestli tuto informaci může poskytovat) Co vy na to?

To není špatný nápad. Budu teď doplňovat do seznamu majitelů (bohužel jen členů KCHČSV) maily a telefony, tak u těch, které mám, můžu doplnit i číslo čipu. Napříště můžu kolonku na číslo doplnit na přihlášku k bonitaci...

Jinak pro ty, kdo nemají číslo čipu nikde zapsané, nebo o tom nevědí, tak mi je můžete poslat mailem ([email protected]) a já ho zaznamenám. Rovnou mi k tomu připište kontaktní adresu, telefon a mail. Ochrana osobních údajů je samozřejmostí.
:wolf

Jana Zítková 18-06-2010 21:29

Ares Jasmine Eyes
 
Ares právě usnul v posteli u novýho páníčka :sooo_hapy

Undertaker 19-06-2010 01:57

To sem moc rád, snad si budou rozumět a ještě občas se potkáme. Určitě jedno z ČVček na který dlouho nezapomenu


All times are GMT +2. The time now is 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org