Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Žijeme s vlčákem... (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Klec (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21476)

Romana 24-11-2011 15:41

Klec
 
Zdravím, nenašel by se tu někdo, kdo by měl navíc klec a chtěl by se jí zbavit? ;)

RadeKKK 24-11-2011 18:46

Quote:

Originally Posted by Romana (Bericht 413703)
Zdravím, nenašel by se tu někdo, kdo by měl navíc klec a chtěl by se jí zbavit? ;)

mám zavolej nnebo napiš :-)

Romana 25-11-2011 11:04

Quote:

Originally Posted by RadeKKK (Bericht 413711)
mám zavolej nnebo napiš :-)

Děkuju, ale už jsme ji odpoledne sehnali, přece jen jsem nechtěla Nessie nechat volně v bytě, potom, co si včera zahrála na poletuchu - otevřela si okno ve druhém patře a skočila dolů...

sdivokoukrvi 25-11-2011 11:50

Quote:

Originally Posted by Romana (Bericht 413755)
Děkuju, ale už jsme ji odpoledne sehnali, přece jen jsem nechtěla Nessie nechat volně v bytě, potom, co si včera zahrála na poletuchu - otevřela si okno ve druhém patře a skočila dolů...

další létající srdcerváč?

yzengrin 25-11-2011 12:27

Quote:

Originally Posted by Alissea (Bericht 413758)
další létající srdcerváč?

..nejen Srdcerváč...

Romana 25-11-2011 12:50

stejně nějak nechápu jak mohla skočit - prostě žádný pud sebezáchovy... :)

Marianka.W 25-11-2011 12:56

Počkej, až ti bude hárat... Budeš ráda, že nemáš psa. Ti jsou schopní se zmrzačit, když se chtějí dostat za háravkou.

leila 25-11-2011 13:12

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 413765)
Počkej, až ti bude hárat... Budeš ráda, že nemáš psa. Ti jsou schopní se zmrzačit, když se chtějí dostat za háravkou.

pod toto sa podpisujem... bohužiaľ to mám doma...

CDaniela 25-11-2011 13:40

Hlavně, že je Nessi celá. Potom co vyskočil (vypadl) Benjamin Ben ze třetího patra bez zranění začínám věřit, že naši psi jsou nerozbitní.

pato_garzik 25-11-2011 14:11

csv a pud sebazachovy? :rofl3

Marianka.W 25-11-2011 14:30

Quote:

Originally Posted by pato_garzik (Bericht 413774)
csv a pud sebazachovy? :rofl3

:thumbs :thumbs

CDaniela 25-11-2011 14:43

... jsou to magoři.

Romana 25-11-2011 14:47

no tak když jsme byli v Tatrách, lezla na každý okraj skály a taky neskočila dolů, takže věřím, že nějaký ten pud sebezáchovy by se u nich našel... :evillaugh
teda aspoň u nás...

Kometa 25-11-2011 15:46

Quote:

Originally Posted by Romana (Bericht 413777)
no tak když jsme byli v Tatrách, lezla na každý okraj skály a taky neskočila dolů, takže věřím, že nějaký ten pud sebezáchovy by se u nich našel... :evillaugh
teda aspoň u nás...

Tak to máte dobrý, Dingo taky leze na každý okraj skály, ale kdybych ho nedržela, tak klidně skočí... už jsem to párkrát viděla, jak skákal a neměl tušení, co je pod ním... od té doby chodí v rizikových místech na postroji a přivázaný ke mě... kdyžtak poletíme spolu:) A že mu pud sebezáchovy vůbec nic neříká, jsem zjistila ve středu, kdy stál uprostřed silnice a díval se, jak se na něj řítí auto a vůbec ho nenapadlo, že by jako mohl uhnout... zřejmě byl ve své sebestřednosti přesvědčen, že se má vyhnout to auto... paničku málem vezli s infarktem.

yzengrin 25-11-2011 16:08

Quote:

Originally Posted by Romana (Bericht 413763)
stejně nějak nechápu jak mohla skočit - prostě žádný pud sebezáchovy... :)

"Třeba" časem dospěje..do toho pudu sebezáchovy.
Sofa mi dříve taky lozila všude, a skákala ze všeho možného v různých výškách. Tím víc jsem byla loni v zimě překvapená, když měla obrovský problém překročit mezeru mezi skálami. Taky asi 2x skočila z verandy, když chtěla honem honem někoho přivítat a sejít schody bylo evidentně "příliš zdržující"..a nevadilo, že se pod verandou rozplácne na pískovcových blocích. Dnes už si to rozmyslí a raději zvolí ty schody :-)

Romana 25-11-2011 16:35

Quote:

Originally Posted by Kometa (Bericht 413780)
A že mu pud sebezáchovy vůbec nic neříká, jsem zjistila ve středu, kdy stál uprostřed silnice a díval se, jak se na něj řítí auto a vůbec ho nenapadlo, že by jako mohl uhnout... zřejmě byl ve své sebestřednosti přesvědčen, že se má vyhnout to auto... paničku málem vezli s infarktem.

No taky dobrý, vždycky když se mi blíží na volno k silnici, tak jí okřiknu, teď už je zvyklá, ale jako malá na mě koukala, jako co dělá špatně a šla doprostřed vozovky... :blowingup

Marianka.W 25-11-2011 17:02

Quote:

Originally Posted by yzengrin (Bericht 413784)
"Třeba" časem dospěje..do toho pudu sebezáchovy.
Sofa mi dříve taky lozila všude, a skákala ze všeho možného v různých výškách. Tím víc jsem byla loni v zimě překvapená, když měla obrovský problém překročit mezeru mezi skálami. Taky asi 2x skočila z verandy, když chtěla honem honem někoho přivítat a sejít schody bylo evidentně "příliš zdržující"..a nevadilo, že se pod verandou rozplácne na pískovcových blocích. Dnes už si to rozmyslí a raději zvolí ty schody :-)

Tak to by mě zajímalo, kdy do toho dorostou ti naši. Sigrid je osm a pořád je stejně střelená.

Janiz 25-11-2011 17:49

Jéé to jsem ráda že aspoň v něčem jsou ty naše holky rozumný! musím říct že bezhlavě někam dolů nikdy neskáčou!! Stojej na kraji skály a jen se kochaj výhledama, v tomhle jim docela věřim. Ale po tom co jsem si todle přečetla to radši možná začnu jistit..
Ze 6. patra je naštěstí taky nikdy vyskočit nenapadlo, i když u známých co bydlej "jen" ve druhým jsem si nikdy nebyla jistá že by je to nenapadlo, zatím to naštěstí nepraktikovaly!
Ale to že se líp chodí po rovný asfaltový silnici než vedle po poli nebo po krajnici je známá věc! Lara se dodneška tváří dotčeně když jí zaháníme na kraj, protože ty silnice tam přece staví proto aby při chůzi nemusela tolik zvedat nožičky..:lol:

mellorn 25-11-2011 17:53

Ty jo,ctu to az ted.Ma velike stesti...To byla sama doma a rozhodla se,ze samoty uz bylo dost?;) My bydlime ve zvysenem prizemi a kdyz byva v lete otevrene okno,tak si arwen nekdy vyskoci na zadni,opre se o parapet a pozoruje. Ale onehda tam zhledla nejakou cubu,ktera se ji nelibila a rozhodla se,ze pujde za ni a zacala zadnima hrabat nahoru,jakoze chce skocit. No,ja vyletela ,strhla ji za ocas dolu a od te doby ma smulu,co ja vim,co se jim v tech hlavach honi:roll:Taky ve me hrklo jak ve starych hodinach......

Vlkodlak 25-11-2011 18:04

Quote:

Originally Posted by mellorn (Bericht 413804)
Ty jo,ctu to az ted.Ma velike stesti...To byla sama doma a rozhodla se,ze samoty uz bylo dost?;) My bydlime ve zvysenem prizemi a kdyz byva v lete otevrene okno,tak si arwen nekdy vyskoci na zadni,opre se o parapet a pozoruje. Ale onehda tam zhledla nejakou cubu,ktera se ji nelibila a rozhodla se,ze pujde za ni a zacala zadnima hrabat nahoru,jakoze chce skocit. No,ja vyletela ,strhla ji za ocas dolu a od te doby ma smulu,co ja vim,co se jim v tech hlavach honi:roll:Taky ve me hrklo jak ve starych hodinach......

Ehm, co mám psa, tak nevětrám otevřeným oknem, jen ventilačkou a ještě pod dozorem..:twisted:

Undertaker 25-11-2011 19:03

Začínám mít pocit, že vlčák, kterej se dokáže zabít už musí bejt totální střevo :)

Kometa 25-11-2011 19:14

No když jdeme po silnici, tak je celkem naučený chodit po kraji, radši jde trávou vedle, kde je něco na čichání... toto ovšem bylo tak, že jsem s ním šla polní cestou loukama a dobrých 100m od silnice, jsem se otočila, že už se vrátíme zpátky, zavolám na psa, otočím se zpátky a jen vidím, jak bere sprinty k té silnici... moje řvaní se pochopitelně míjelo účinkem... až po chvíli jsem si všimla, že za tou silnicí běží zajíc... sto metrů daleko, vůbec jsem ho neviděla... dál to radši nebudu popisovat, výsledek je ten, že jsem přežila já, pes, zajíc i řidič, tudíž všichni zúčastnění:)

Z okna mi taky jednou málem odešel... my sice bydlíme v přízemí, což ovšem v secesní vile v praxi znamená, že je pod námi sklep se stropy tři metry vysoko, takže máme z okna čtyři metry na dlažbu. Taky jsem v létě nechala naivně otevřené okno a odešla pověsit prádlo, přijdu a pes stojí na venkovním parapetu... zařvala jsem na něj, on se lekl a měl tendenci pokračovat směrem ven, nakonec si uvědomil, že asi ne a vycouval... ale to by ještě docela malý, dneska fakt věřím tomu, že by vyskočil... je to blázen:)

Marianka.W 25-11-2011 19:20

Quote:

Originally Posted by Kometa (Bericht 413813)
...my sice bydlíme... v secesní vile ...

Závidím. :)

CDaniela 25-11-2011 19:21

Quote:

Originally Posted by Kometa (Bericht 413780)
A že mu pud sebezáchovy vůbec nic neříká, jsem zjistila ve středu, kdy stál uprostřed silnice a díval se, jak se na něj řítí auto a vůbec ho nenapadlo, že by jako mohl uhnout... zřejmě byl ve své sebestřednosti přesvědčen, že se má vyhnout to auto...

Nemá zkušenost se střetem s autem, nemá důvod uhýbat. Vůbec o něm neřemýšlí jako o něčem, co ho může zranit.

Marianka.W 25-11-2011 19:27

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 413816)
Nemá zkušenost se střetem s autem, nemá důvod uhýbat. Vůbec o něm neřemýšlí jako o něčem, co ho může zranit.

No jo, taková zkušenost se získává dost blbě. Většinou je to ta poslední a už ji nestihne využít... :(

Kometa 25-11-2011 19:42

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 413814)
Závidím. :)

Jj, to je co... prostory, které nejdou vytopit, věčně plesnivé zdi, okna která jsou tak velká, že nejdou umýt ani ze štaflí, a takových tvarů, že na ně nejdou dát záclony, a o těsnění nikdy neslyšela... a dalších spoustu výhod;) Ale po pravdě, taky bych neměnila;)

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 413816)
Nemá zkušenost se střetem s autem, nemá důvod uhýbat. Vůbec o něm neřemýšlí jako o něčem, co ho může zranit.

To já chápu, ale přece jen by jeden řekl, že když se na něj řítí něco desetkrát většího, tak by mohl mít tendenci se uhnout... když se na něj k ohradě přišla podívat kráva, tak taky stáhl ocas utekl:D Asi že ta auta každý den vidí a vidí, že nic nedělají no... Každopádně jsem moc ráda, že se mi tu v Hradci naučil honit zajíce... ještě že u nás žádní nejsou:)

CDaniela 25-11-2011 19:49

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 413817)
No jo, taková zkušenost se získává dost blbě. Většinou je to ta poslední a už ji nestihne využít... :(

Ok, měla jsem napsat s vlakem ;)

CDaniela 25-11-2011 19:50

Quote:

Originally Posted by Kometa (Bericht 413819)
. když se na něj k ohradě přišla podívat kráva, tak taky stáhl ocas utekl:D Asi že ta auta každý den vidí a vidí, že nic nedělají no... Každopádně jsem moc ráda, že se mi tu v Hradci naučil honit zajíce... ještě že u nás žádní nejsou:)

Auto je běžná věc, kdežto kráva je dost divná.
Taky jsem ráda že u vás zajíci nejsou :))

Marianka.W 25-11-2011 20:45

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 413820)
Ok, měla jsem napsat s vlakem ;)

No, doufám, že v tomhle případě pro změnu nebude mít příležitost tu zkušenost využít

sdivokoukrvi 12-10-2012 14:34

kdyby někdo někdy scháněl někoho na výrobu vlčákovzdorné klece nebo kotce přesně na míru, tak tady mám jeden typ. http://zkracovatko.cz/WkMprE to na obrázku je trošku extrém, hlavně velikostně, ale je to takový příklad co si člověk může nechat udělat


All times are GMT +2. The time now is 02:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org