View Single Post
Old 05-05-2009, 20:55   #23
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Ej no luzzzzz
Przecież każdy czytał - tylko może chcą tu ludzie coś powiedzieć - czego sobie np. nie życzą w przyszłości.
Myślę, że na tym spotkaniu powinniście się też zastanowić, kto będzie chciał wstąpić do Klubu nie znając podst. uregulowań odnośnie tego co nas nurtuje, bo zazwyczaj jest tak, że jak się gdzieś ludź zapisuje,
to wie jakie co będzie popierał, a same założenia-propozycje, to niestety dla mnie zbyt mało żebym mogła być dumną członkinią takiego klubu.
Więc ja passssss..... Nie mogę popierać czegoś co nie wiem jak będzie funkcjonowało - no bez jaj - chyba jesteśmy dorośli
Wydaje mi się, że to jest sprawa do głębokiego przedyskutowania
i napewno piwko i gril w tym nie pomogą - no chyba, że.......- sorki, ale są jeszcze ludzie trzeźwo myślący i ja w nich wierzę.
Dla informacji to nie będzie klub piwoszy czy grillowy.
Cele i załozenia klubu znajdują sie na stronie klubu www.kczw.pl
Klub nie będzie organizował konkursów piękności .

Proszę przeczytać Regulaminy Klubu Rasy i wtedy będzie jasność, na jakiej zasadzie funkcjonuje klub. www.zkwp.pl
No chyba, ze będą ludzie wstępować dla dumy to ja zapraszam jeszcze górników znajdziemy dla nich zajęcie jak będą na wcześniejszej emeryturze, aby nie umarli z nudów.

Oczywiście tematów odnośnie kierunku, w jakim ma iść rozwój rasy w Polsce będzie masę i wtedy wszyscy będą się mogli wypowiedzieć do woli. Oczywiście jak dojdzie do spotkania założycielskiego. W tej chwili odbędzie się spotkanie grupy inicjatywnej i nie ma ono z tym wszystkim nic wspólnego.

Czytanie ze zrozumieniem i zadanie sobie trochę trudu do przestudiowania regulaminów da o wiele lepszy obraz. Potem możemy rozpocząć dyskusję, bo przynajmniej będzie wiadomo, o czym.

Mam też nadzieje, ze Ci wszyscy tak aktywni w tym temacie i na tym forum dadzą upust swojej energii i zaangażują ją w działania klubu.
Po prostu było by miło.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote