View Single Post
Old 05-05-2009, 22:31   #29
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Grzegorz, jeszcze raz:
1. inicjatywa założenia klubu słuszna jest!
2. organizacja spotkania grupy inicjatywnej słuszna jest!
3. z niecierpliwością oczekiwać będę rezultatów (mam nadzieję owocnych obrad)
4. nie widzę nic zdrożnego w rozwiewaniu watpliwości czy odpowiedziach na proste pytania dotyczące kryteriów wyboru. Zwłaszcza pytań o pominięte osoby( dla uścislenia- cały czas pytanie dotyczy kregu HODOWCÓW, nie powstało żadne o inne osoby).
5. Zadawanie wszelkich pytań na temat istoty rasy w Pl uważam za jak najbardziej na miejscu, nawet jeśli padają przed powstaniem klubu.
6. Dywagacje na temat sposobu działania przyszłego klubu także.

I zupełnie nie rozumiem dlaczego którykolwiek z tych punktów miałby wzbudzać negatywne emocje?
Jak dotąd nie zauważyłam jakiejkolwiek negacji dotyczącej istoty sprawy, po raz pierwszy zaproponowany plan działania nie podlega dyskusji.
Więc o co chodzi?
Ad.1 Tak
Ad. 2 Tak
Ad. 3 Ja również jak i większość.
Ad. 4 No ja widzę bo jest to niezły pretekst do wywołania kolejnej wojny. Nawet powiem, ze udało Ci się zrobić ze mnie idiotę bo większosć widziała na spisie 5 hodowli nie 6 no i pojawiła się jeszcze 7 Tak w zasadzie to nikt już potem nie wiedział kto był kogo nie i kogo dopisałem. Na te pytania odpowiadałem ale bez zrozumienia.
Ad.5 Dlaczego ich nikt nie zadawał wcześniej jesli toczyła sie taka dyskusja jak to twierdzi Graba. Dlaczego pytanie zostało zadane w forie atakującej i pretensjonalnej. czy to było celowe.
Ad.6 Dewagacje na temat przyszłego działania klubu sa jak najbardziej słuszne ale aby je czynić nalezy znać zasady na jakich taki klub powstaje. Nie można rozmawiać o smaku mleka go nie pijąć. No i nie można odnieść dewagacji na temat działania przyszłego klubu do Grupy Inicjatywnej. Chyba nie ta kolejnosć.

Na końcu zadałas bardzo dobre pytanie ale niestety ja mogę zadać takie samo.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote