View Single Post
Old 05-05-2009, 22:55   #32
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by marchencki View Post
Grzegorz, po pierwsze ja popieram cala akcje zakladania klubu. W kwesti czytania regulaminu ZKwP, to go czytalem i wiedzialem jakie sa jej zadania i charakter piszac swoje posty, jednak chcialem zwrocic uwage na to, ze warto by bylo to podkreslic. Po trzecie, o kumoterstwie pisalem nie w kontekscie tego inicjatywnego spotkania a pozniejszego ksztaltu klubu. Przeciez nie chcemy psiego PZPNu. Po czwarte, o jasnym rozdzieleniu funkcji i charakteru grupy inicjatywnej a pozniejszych wladz pisalem, bo uwazam, ze warto to zaznczyc. Osobiscie to jest mi obojetne kto bedzie w grupie inicjatywnej, byleby wybory wladz byly sprawiedliwe i demokratyczne. Jednak przychylnie patrze na pomysl, zeby w grupie inijatywniej byly najwieksze, a moze lepiej napisac najbardziej znaczace hodowle w Polsce. Wydaje mi sie, ze chodzilo tylko o jasne napisanie dlaczego akurat te, zeby uniknac pozniej pretensji typu 'a czemu akurat on a nie ja?!'.
Pozdrawiam!
Wiem ale Grupa Inicjatywna ma się nijak do władz Klubu bo to nie to samo.
Jeden psi PZPN jak to napisałeś mamy .
Niestety w tym spotkaniu nie jest to najważniejsze czy będa tam największe czy najsilniejsze czy niewiem co.
To spotkanie ma zupełnie inny cel i zupełnie co innego ma na celu.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote