Thread: Pies z marketu
View Single Post
Old 30-11-2009, 17:09   #105
Katka
Junior Member
 
Katka's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Wrocław
Posts: 90
Default

Quote:
Originally Posted by grotifarys View Post
umknęła mi ta dyskusja do której mnie odsyłasz. Po przeczytaniu jej teraz wniosek może byc tylko jeden: kazda ze stron pozostaje niezmiennie przy swoich racjach
Na tym forum wypowiada się wielu wartościowych ludzi, z doświadczeniem w wychowaniu i pracy z Wilczakami i znakomita większość posiada psy z rodowodem ze sprawdzonych hodowli. To o czymś świadczy. I nie są to sami hodowcy, ale też zwykli właściciele. Ich argumenty do których cię odesłałam są jak dla mnie racjonalne i spójne. "Racją" drugiej strony w tej dyskusji jest tylko własna zachcianka. Ale tak, każdy trwa przy swoim...

Quote:
Originally Posted by grotifarys View Post
nooo a twoje stanowcze stwierdzenie , iz nalezy 'potepic w czambuł' - to gruba przesada...
Hmmmm... twierdzenie jest twoje, tylko moja odpowiedz na nie brzmi "tak" - fałszerstwo, łapówki, nielegalne sprowadzenie zabronionej rasy - dla ciebie to jest ok? Czy zauważyłeś że
XaedasKSP chciał nie tylko sfałszować paszport ale również dokumenty szczepień i wyniki badań psa? Miałby zaświadczenie że pies jest szczepiony przeciwko wściekliźnie/nosówce/parwowirozie, podczas gdy szczeniak łatwo by mógł się zarazić a potem przenosić te choroby. Ale przecież to wszystko z "miłości do rasy".
Katka jest offline   Reply With Quote