View Single Post
Old 27-01-2010, 19:40   #30
samak
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Location: Plzeň
Posts: 58
Default

S potravou jsem ja za Samova mladi udelal jednu velkou chybu. Kdyz poprve dostal mega velkou kost, zacal na me u ni vrcet a ja udelal prvni vec blbe zacal jsem ho chlacholit , rikat mu ze to na me neplati a hladit. Vysledek byl ze po mne vyjel, to jsem si samo nemohl nechat libit a tak byla rvacka, nakonec jsem ho zalehnul.
Pak me napadlo ze to je treba nejak resit a snazil jsem se ho naucit odebirani zradla, a pak hned vraceni. A vysledek se brzy dostavil vyvadel cim dal tim vic. Pak uz kolikrat stacilo ze jsem sel kolem.
Vlastne jsem ho to tak nechtene naucil, na to jsem prisel tak ze treba na deti nebo Tatku pri jidle vubec nereaguje protoze ten se ho proste nevsima a nikdy mu nic nevzal, to me potvrdilo ze jsem ti to zkazil sam.
Kdosi me pak poradil ze mu nemam nic brat ale spis mu tam pridavat, timo stylem to u me uz jde pomalu ale casem se to lepsi, a pak jsem se na to vyprdnul a rikam si ze nevim proc bych se mu mel v misce prehrabovat kdyz ji.
Kdyz nekde neco ukradne to je jina vec to on moc dobre vi ze to neni jeho proto to ani nebrani. Ale miska ze zradlem polozena na zem uz je proste jeho a tak ji brani aspon tak to chapu ja.
Takze kto to chce nacvicit doporucuju pridavat do misky postupne zradlo a nic mu nebrat.
Lada
samak jest offline   Reply With Quote