View Single Post
Old 09-05-2010, 21:39   #3
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Nasuwa mi sie tylko jedno "wśród ślepców jednooki królem", a tak na poważnie zaczyna mnie powoli irytować ta wojna między hodowcami zwłaszcza że jako obserwator z boku i nie zkoligacony z żadna polska hodowla (dla nie wtajemniczonych mam suke ze słowacji) można mieć wiele zastrzeżeń co do naszych super hodowli zwłaszcza w kontekście opisów jakie robią na swoich stronach odnośnie swoich psów (chodzi mi o ich socjale i szkolenia jak i podejście do tych kwesti np. nie bede robic bo mi sie nie chce). Po co to całe halo o GI (Gi jest po to by zebrac 100 zgłoszeń) zbiezemy te 100 deklaracji zgłosimy klub, zrobimy walne zgromadzenie i wybieze sie zarzad. Robienie awantur na tym etapie jest dla mnie chore, rozumiem zawiść "konkurencji' że próbowała ale sie nie udało, ludzie dejcie sie na strzimanie "My" to robimy nie dla siebie ale dla Nas wszystkich, a co z tego wyjdzie czas pokaże. Rozumiem po trochu zal co niektórych osób co do spotkania Gi, sam byłem lekko zdziwiony nie tak to miało wyglądać ale kto chciał mogł byc. Tak na koniec powiem że jestem optimistą i mam nadzieje na szczęśliwy finał naszych działań ( i przez grzeczność nie bede sie odnosił do słów Pani Eli).
To pisałem Ja Witek
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND

Last edited by Witek; 09-05-2010 at 21:49.
Witek jest offline   Reply With Quote