View Single Post
Old 10-12-2010, 09:40   #7
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

no u nas to bylo tak,ze kamaradka dela zachranarinu a ma boxerku.ted uz dve,ale tehda mela tu jednu se kterou dosahovala celkem velkych uspechu. No a bylo mi tak nejak pred tricitkou,kdy mi prisel pes jako dobry napad,ze bych takoveho spolecnika brala.V podstate me na tu myslenku navedla ona. O CV jsem predtim ani neslysela,ani je nikdy nazivo nevidela. Akorat jsem od ni slychala poznamky typu,ze na cvicaku cumej treba z niceho nic na kyticky apod Tak pak se mi snazila vnutit,v dobrem samozrejme,krizenku,kterou nekde nekdo nasel. Kdyz jsem rekla,ze jo a presvedcila tehdejsiho pritele,tak to nedopadlo,nicmene uz jsem byla na psa pripravena a chtela jsem ho.A pak to prislo Objevila jsem stranky,kde se o CV psalo,psi se mi libili a ani presne nevim,co me v popisu povahy tak uchvatilo.Mozna ta extremni vernost,ale uz fakt nevim. Cetla jsem wolfdoga a porad jsem zadny zivy CV nevidela. Pak jsem si vsimla,ze se narodili stenatka A vrhu Stripku snu,napsala jsem Jarce,jela se podivat na stenata pres pulku republiky a za 14 dni jsem si pro tu kulicku jela. Arwen je muj prvni pes,takze nemam s cim srovnavat,ale i kdyz me nekdy nervy stoji par let zivota,v zivote bych ji nevymenila a dalsi pes,pokud bude,tak bude jedine CV. Nedelaji nam zivot jednoduchym,ale o to bohatsim. A jsou nadherni a je tam opravdova laska...A stejne nemusu dodnes uverit,ze mam psa,protoze ani v detstvi jsem po nem nejak zvlast netouzila.

jo a kamaradka,kdyz zjistila,pro jake plemeno si jedu,tak se mnou normalne nemluvila a vynadala mi,ze se mi bude rvat a podobne veci.Na cvicak nechodime,takze nemusim poslouchat zadne chytre poznamky majitelu NOcek a malin.
mellorn jest offline   Reply With Quote