View Single Post
Old 04-03-2011, 18:13   #22
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
No jak to nie - hehe

Rona zapraszam na ring, "a wtedy zobaczysz"

Generalnie fakt istota istotą, ale kiepsko jest zbierać kupy właśnie na ringu
i dlatego w roli zbieracza nie chciałabym się znaleźć
to juz teras rozumiem dla czego jest mozliwosc wynajac hendlerow - iz za takich to stresownych wlascicieli

i co, ja mialam duzo wypadkow i situacii smiesznych w ringu i nic zyje i ja i moje psy

na przyklad kupa i ring- dostalam BOB'a sedzina gratuluje i podaje rozete, tylko ja nie mam jak ja odebrac, bo w jednym reku trzymam psa w drugim worek z kupa, to obie posmialismi sie ze "to co pani sedzino daj cie mnie rozetke w zeby"
iny przypadek - BIS - z zle pokazanego gestu sedziego ( nie pokazal "biegac w okolo" ale pokazal "w strone wyjscia") ja ucieklam z ringu honorowego a za mna i prawe reszta psow z wszystkich 10 grup. Nas potem zlapali na samym wyjsciu i kazali isc do ringu. - sedzia posmial sie i przeproszil ze zle pokazal a na BIS'ach stanelismi na II miejscu

jescze jedna- Gierka to taki wylewny pies. klasa mlodziezy - klubowka a on stoji w ringu i WYJE.... ja usmiecham sie , sedzia tez ze " wilk to z niego dobry" i daje jemu Zw. Ml klubu.

a w drugej takej situacii dostalismi diskwe - tez za szpiewanie w ringu.

jednym slowem ring, to podworko, gdzie troche pobiegasz z psem i tyle i nie trzeba robic sobie samemu na zle i miec hysterje... choc ja rozumiem.. Polska tu... i KAZDY krok nie w ta strone jest "udokumentowany" i mocno potem posmarowany "shit'em". Ale moze nie warto podac cie temu?

co do wideo- na bonitacii na SK ten pies i dostal taka ocene - "zle katowanie tylnych nog." dla tego znowu tylko dokazuje sie ze slowacka bonitacja jest mocnejsza niz czeska, gdzie ten sam pies AZ DWA razy dostal ocene "bez wad"
__________________

Last edited by wolfin; 04-03-2011 at 18:17.
wolfin jest offline   Reply With Quote