View Single Post
Old 12-03-2012, 15:35   #15
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Napadla mě na prvním místě háravka, napadl mě málo utahaný pes v pubertě, napadlo mě teplo, napadlo mě jestli ho nějaký ten potkan nekousnul(ale to by se s nimi asi nekamarádil ani jindy), ale taky mě napadlo: co když si z něj celou noc ti potkani utahují, a přes den si to nedovolí pže si myslí že by je někdo jiný mohl slyšet!?
Ne vážně, pokud hysterčí jen pes a potkani jsou v klidu, nebude to ani žádný utrazvukový myšoplaš, který mě taky napadl (třeba od sousedů) a psovi by mohl taky vadit. Tak bych se taky přikláněla asi ke "štěbetání" potkanů v rovině kde je člk neslyší nebo si myslí že je to tiché. Potkan je v podstatě noční živočich myslím, ne? Pokud by byli v noci o hodně aktivnější než ve dne mohlo by ho to nervovat a budit, ale až tak ? a kor když na ně předtím byl zvyklý.. ? Uvidíte jestli po třeba týdnu bez potkanů to nepřijde i tak..
Ještě mě napadlo jestli nemají nějaký problém právě potkani, na který by on takhle upozorňoval? - neshody - nemoc??
Evidentně ho to něco ale hodně nervuje, chudáček!!
Zkusila bych i toho veta, začala bych u psa - nejsem odborník nevím jaký nervový problémy by mohly být. Ale pak bych zkoukla i ty pokany, i když možná je to blbost..
__________________
CHS Norský vlk
www.vlcanda.estranky.cz
http://vlcanda.rajce.idnes.cz/
Janiz jest offline   Reply With Quote