View Single Post
Old 28-05-2013, 08:19   #21
ravalah
Guest
 
Posts: n/a
Default

Vykadeni byla zrejme moje chyba vzhledem k casu jizdy, ale bylo to asi po ctvrtem zvraceni a vsechna zvraceni jsem odchytl, takze zvracel venku. Spis je tedy problem to zvraceni a ne kadeni. Zvracel i kdyz jsem mu dal naposledn v sest vecer a jeli jsme rano asi v deset.
Na zahrade jsem dlouho zkousel davat povel "kadit" na jednom miste. Tedy na nejakych 20-30m2, ale musel jsem pak casto cim dal vic cekat diky tomu, ze nebyla rozhybana streva. Tak jsme si nasli misto v lese, kousek od domu, kam chodime kazdy den. Jeden rika chvalit, druhy nechvalit za kadeni na spravne misto. Takze jsem zmaten. Taky jsem si myslel, ze to treba nestihne, ale dvakrat se mi ho povedlo odchytnout, ze sel klidne a pomalu pred barak, tam si cupnul a vykonal Kdyz se vykadi na zahradu, tak bud ho pochvalim, nebo to proste bez kecu uklidim a to tam chodi i se mnou. Kdyz po nem uklizim vepredu, tak se drzi dal.
Doma uz byl jako stene a znovu to pokouset nebudu, at je pes jakkoliv spolecenske plemeno. To, co delal vecer v kotci, za to nam jedna zdejsi bezdetna psi duchodkyne vyhrozovala ochrancema zvirat. Takze ted je klid a tak to zustane.

Janiz..ne, ma voditko kolem ruky, ale tlaci kocar obema rukama. Takze nenadale trhnuti ma jasny nasledek.
Nici jen nove kytky. Tech, co tu rostou driv jak on si vubec nevsima. A dokonce nenici uplne vsechny nove. Dali jsme na terasu do velkeho kvetniku velky buxus..uz jsou tam dva a nechava je na pokoji uz mesic, takze nechapu co ho primelo k tomu, aby to neokusoval. Mozna dostava rozum a samo se to nejak zmeni.

Jinak diky vsem, vyvodil jsem si z toho, co musim udelat.
  Reply With Quote