View Single Post
Old 12-04-2011, 18:26   #36
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Hezký, plamenný a velmi obsáhlý příspěvek, ale zcela na "špatném hrobě". Můj příspěvek mluvil jen o tom, zda je nutné jít s fenou na bonitaci když hárá a obtěžovat tím fenu i ostatní psy. Mám fenu a až bude hárat, nevím co by se muselo stát, abych s ní lezla na bonitaci nebo na zkoušky. Ale když to řád umožňuje, každého věc. Mě je to fakt úplně jedno, akorát mi prostě braní háravek na podobné akce připadá poněkud bezohledné. Ale to je pouze můj názor, kterým se snažím řídit, ale nikomu ho nenutím. Takže celkem škoda času na 4 odstavce.
Jiste, ale pokud kvuli harani nebo necemu jinemu par svodu a bonitaci vynechate a pokud mate kupni smlouvu koncipovanou tak, ze do cca 2 let veku psa musi absolvovat bonitaci...tak tam s tou haravou fenou proste jit musite. A to, ze bude celou dobu mimo areal, nejak tim bonitaci nenarusi. Navic rad to umoznuje, tak nevim, co se resi. Clovek se tady zepta, zda pujde az nakonec (a pocita s tim, jen se chce ujistit), protoze ma haravou fenu a hned je tu ohen na strese a onen majitel harave feny je zly zly a sobecky...
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote