View Single Post
Old 01-07-2011, 21:41   #38
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
No sice si setris nervy, ale na druhou stranu sidis Arwen i sebe. Taky si setrim nervy, ale jen dlouhym voditkem. Nikomu neuhybam resp. jen zcela vyjimecne. Obdivuju Tvou odvahu poridit si dalsiho ... nahoda je totiz blbec a nekoho muzes potkat i u reky nebo v lese a dva psi = dvakrat takovej prusvih. Na to bych asi nerva fakt nemel, i kdyz by se mi taky libilo mit smecku.
no, ale ja ty lidi fakt nemusim a nebudu si delat nasili,ze jo a ve ctvrt na pet je u reky krasne chodim totiz na sedmou do prace. Lidi mam nekdy po krk uz tim,jak se porad ptaji,jestli je to vlk apod. S exterierem slavi celkem uspech, vsem se moc libi a lidi jsou casto dost prekvapeni tim,ze se necha v klidu pohladit. Jsou presvedceni o tom,ze to je plachy zvire. Kontakt se psama Arwen ma,ale v posledni dobe to nejak nevychazi. Ja totiz nejsem uplne happy, kdyz potkame uplne ciziho psa a ja vubec nevim,co je to zac, jak se chova, jestli ustoji to kousani, atd. Nejlepsi jsou provereni psi se kterymi se zname. jo a druhyho psa bych chtela v pripade, ze by mela arwen privolani a musel by ho mit samozrejme i ten druhej. No,ale vzhledem k tomu, ze od zvirat se mi to nedari vubec, tak to zustava zatim pouze snem. Mozna bych si vzala i nejaky stary zvire na doziti co uz je tak nejak vic v klidu...

Last edited by mellorn; 01-07-2011 at 21:45.
mellorn jest offline   Reply With Quote