View Single Post
Old 13-09-2010, 00:13   #53
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
A abys tím někoho nenas...

Ovšem taky jde o to, co pro to člověk udělá aby našel. Chovatelka Cronyho z Kamenaček mě uháněla každý 3dny, jestli už jsem to hodil tam, tam a tam. U Morrise mi to přijde, že chovatelka dala z povinnosti inzerát na svoje stránky a spíš to řeší ostatní. Ale je to možná jen pocit.
Na podobné "příspěvky" už nebudu více reagovat. Nemám to zapotřebí a pokládám je za zcela zbytečné a hloupé, možná se přispěvatel nudí.

Ukazování prstem na ty, co jen sami "křičí" a nic nedělají, to mi přijde trapné. Ale ...Co kdyby jsi se ty sám Mc Morrise ujal a dal mu nový domov, když to zřejmě považuješ za tak jednoduché, staráš se jen o jednoho psa.
A nebo sortování lidí na bývalé majitele, chovatele, pokládáš při umístění psa za podstatné?
Nehrají při umístění psa roli jiná kritéria? Např. čas, podmínky pro držení zvířete, povaha zvířete versus prostředí do kterého jde? Atd. atd...?

Byla bych moc ráda, kdyby Mc Morris našel nového majitele, který ho bude milovat a nechá ho u sebe v klidu dožít. Žádný pes si nezaslouží být zavržen svým majitelem, tím méně pes ve věku.. :0(
Nejsem ale zas takový blázen a má láska ke psům není slepá natolik, abych psa doporučila někomu, kdo na něj očividně nestačí a kde by mohl ostaní členy rodiny jakkoliv ohrozit a být jim nebezpečný. To by neprospělo naprosto nikomu.

P.S. Pro vtipálka, poučoválka a neználka v jedné osobě. O Mc Morrisovi díky "Chcete mě" ví celá republika. Není lepší a sledovanější médiu, než televize. Umístění tohoto psa leží na srdci více lidem, ty to ale nejseš. Ty si jen potřebuješ masírovat své ego. A tak masíruj, jak je libo.


Monika
wolfdogs.cz
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/

Last edited by Monika; 13-09-2010 at 00:48.
Monika jest offline   Reply With Quote