Thread: Fight club
View Single Post
Old 08-11-2011, 00:36   #41
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by hubsen View Post
A przy okazji mam pytanie..CO Z TEMATEM O OBOZIE SZKOLENIOWYM W OSIECZNEJ?? Czy to była jakaś usterka, że nagle mu się "zniknęło"??
Dzieki hubsen, ze o tym piszesz, bo warto kazde klamstwo wyciagnac na swiatlo dzienne...

Post o Osiecznej zostal opublikowany przez Khana i zniknal tak jak pani Ela miala obiecane...

I teraz od konca:

- dlaczego zniknal?
To tak bylo dogadane z pania Ela. Ok dwa lata temu tak sie rozpedzila w szykanowaniu, ze oberwalo sie tez Bogu ducha winnemu Przemkowi (wtedy jeszcze adminowi Wolfdoga) w opublikowanym na jej stronie komunikacie napisala, ze wykasowal jej wszystkie zdjecia z galerii. (czego oczywiscie nie zrobil, a do tamtego czasu nie mial w stosunku do niej nawet negatywnego nastawienia)

W tamtym czasie mozna bylo obserwowac stale powtarzajace sie zachowanie - Wolfdog byl FUJ BE i DO KITU - wieszanie psow nie mialo konca, ale jak przychodzilo jakies spotkanie i trzeba bylo cos rozreklamowac to oczywiscie pojawial sie temat na forum Wolfdoga...

Idea Wolfdoga nie polega jednak na pasozytowaniu, ale na symbiozie i wzajemnej wspolpracy...

Dlatego otrzymala informacje, ze jesli nie zacznie byc fair to organizowane przez nia akcje nie beda tu publikowane.

Nie zaczela...

- dlaczego post opublikowal Khan?

Bo pani Ela doskonale pamietala to co bylo powiedziane i liczyla, ze jesli informacje opublikuje ktos inny to temat na forum pozostanie... "Fortel" sie nie udal...


Prawde mowiac nie podoba mi sie zbytnio takie rozwiazanie, bo dobrze, aby pojawialy sie tu informacje o wszystkich spotkaniach...
Z drugiej strony pani Ela musi sie zdecydowac, czy uwaza Wolfdoga za serwis o wilczakach, gdzie warto pisac o jej akcjach. Czy to jak twierdzi mala prywatna stronka uczeszczana przez malutka grupke ludzi manipulujaca jakies forum (bo wtedy dziwi ta goraca chec, by publikowac cokolwiek na takiej stroniczynie)...

W kazdym razie ta decyzja nie zostala podjeta przez nas, my ja jedynie wykonujemy...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote