View Single Post
Old 28-02-2012, 17:58   #13
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

No jo, tak my cvičíme pozitivní motivaci, tak to Dinga asi prostě baví Jak vezmu do ruky klikr a pamlskovník, tak mám pocit, že mám místo čévéčka borderku, úplně šílený výraz v očích a už si zkusmo sedá a lehá a cpe mi packy, co z toho by mohlo být dobře Hrozně ho baví vymýšlet, co po něm chci, když to nechápe a nemůže na to přijít, tak se začne vztekat Ale taky má své dny, kdy si na "sedni" lehá a naopak, tváří se, že některé povely v životě neslyšel a nakonec se sebere a odejde úplně Asi to dělá, protože ho to baví, ale když pamlsky nemám, tak to se na mě vykašle, to zase jako takový blázen není
My krmíme masem, takže granule jsou pro něj zajímavé, takže používám jako pamlsky. V cizím prostředí mi žere bez problémů, od mala ho tahám po všech čertech, ob týden ho vozím do školy, o víkendech jsme taky skoro pořád pryč, takže kdyby žral jen doma, tak už asi chcípnul hlady Výstavy a srazy pro něj nejsou stres, ale něco, co zbožňuje, takže s tímhle problém nemáme. Spíš naopak, všichni ti psi a lidi jsou tak hrozně zajímaví, že nějaká panička s pamlskama je mu někde. Ale když se mi ho podaří soustředit na sebe, tak "přepne" a je schopen s relativně dobrým soustředěním cvičit třeba uprostřed výstsavní vřavy. To asi dělá ta pozitivní motivace, jinak si neumím vysvětlit, jak je možný, že je z toho roztěkaného blázna najednou soustředěný pes
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote