View Single Post
Old 12-03-2010, 18:29   #52
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Přestože ze zdejších reakcí je mi jasné, že p. Adrian má na tomto fóru početný "fanklub", považuji za nutné události uvést na pravou míru a je mi celkem jedno, jaká reakce tohoto "fanklubu" p. Adriana nastane,
Tyto stránky nejsou žádným "fanklubem Adriana" a myslím, že k tomu drtivá většina lidí tady má daleko. Takže myslím, že jste střelila trochu vedle.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
protože vše je zadokumentováno a velmi snadno svědecky prokazatelné a tudíž je možné lži p. Adriana snadno vyvrátit.
Bylo by super tady ty dokumenty zveřejnit, aby si lidé mohli udělat obrázek sami. Zatím je to jen tvrzení proti tvrzení jen s tím, že tvrzení proti Adrianovi bylo zveřejněno v tištěné médiu.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
K dalším lživým a smyšleným příspěvkům členů "fanklubu" p. Adriana se nehodlám vyjadřovat vůbec, myslím, že to samo o sobě vysvětluje hodně a že tak, pokud uznají za vhodné, učiní jiní.
Pokud máte na mysli mé zkušenosti s Helppesem, tak upozorňuji, že to nejsou žádné smyšlenky.

1. V roce 2001 nebo 2002 (už si přesně nepamatuji) jste byla pozvána cvičák v Hloubětíně, kde probíhala akce pro děti. Napadení ČsV, který tam klidně ležel Vaším psem si moc dobře pamatuji a najde se nás jistě více (minimálně manžel majitelky dotčeného psa). I to, že když Váš pes byl předváděn, nesměli se za páskou vyskytovat žádní jiní psi (na rozdíl od předvedení mondioringu, kde naopak majitelka chtěla aby tam bylo co nejvíce psů, aby bylo více rušivých elementů).

2. Ještě když jste sídlila na severozápadním okraji Prahy (myslím, že to bylo v Rudné za hřbitovem), byl jsem se u Vás podívat, protože jsme chtěli o výcviku psů psát do novin (bohužel jsme zjistili, že v té době probíhaly jakési spory o finance mezi Vámi a původní organizací, kde jste původně byla a tak jsme článek raději neotiskli). Výcvik mladých psů s elektrickým obojkem jsem viděl na vlastní oči a Vy osobně jste mi potom ještě ukazovala jaký typ obojku používáte (mám dojem, že to byl nějaký dovoz z USA).

Takže z mé strany žádné smyšlenky, jen vlastní zážitky.
Pavel jest offline   Reply With Quote