View Single Post
Old 28-09-2011, 09:30   #56
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Saerithra View Post
Ale něco jako morální nebo slušné chování vám nic neříká...?
Nikdo se v tomto tématu nevyjadřoval neslušně a nijak nikoho nenapadal. Co jste tu četla nemorálního ?

Quote:
Originally Posted by Saerithra View Post
Z toho co jsem v tomhle tématu vyčetla, jste na návrzích všech a všem hledal a ukazoval jen chyby, ale sám jste jakoukoliv možnost, která by tu už nepadla nenavrhl.
Tak si pořádně přečtěte diskuzi. Návrhů je tady mnoho a to i ode mne.

Quote:
Originally Posted by Saerithra View Post
A když už vám samotnému nepřijde tohle ani trochu 'neetické k povaze tématu', aspoň by jste si to mohl nechat pro sebe. Samotná autorka na začátku diskuze jasně zmínila, že hledá možnosti, jak vyřešit těžkou situaci a ne číst co podle vás dělá špatně.
Pokud chcete něco řešit, tak musíte nejdříve zjistit, co se udělalo nebo dělá špatně a pak teprve to můžete rozumně vyřešit. Hurá akce nemají smysl. A to je také důvod, proč se tu narazilo na délku těhotenství, protože jeho délka je, alespoň dle majitelky, rozhodující pro to, jak dlouho by byl pes bez majitelů.

Ještě jednou opakuji - tohle není ani inzertní rubrika, ani vrba na vyplakání se. Tohle je diskuzní fórum. Běžně bych takovéhle téma hned na začátku smazal, protože pro nabídku dospělých ČsV s PP k adopci slouží jiná rubrika na našem serveru a pokud je pes nabízen k adopci, proč o tom diskutovat. Nicméně jsem ho tu nechal, protože i já jsem měl dojem, že se snad situace vyřeší právě tím, že s majitelkou budeme diskutovat a třeba najdeme řešení, jak by si psa mohla nechat. To byl jediný důvod a nic jiného v tom nehledejte.

Quote:
Originally Posted by Jazzinka View Post
Navíc si myslím, že pro mladého a tipuji celkem socializovaného psa je lepší jít trvale do jiné rodiny než trávit třeba dva měsíce v hotelu, pak být chvíli doma s dvěma "ležáky" a mít každý den jiného venčiče nebo být v kotci někde na cvičáku s tím, že ho jednou denně někdo vytáhne ven, prostě být postrkován zleva zprava s vírou, že se to brzy urovná.
Tím pádem potvrzuješ to, co jsem výše napsal - téma by se nemělo tady vůbec objevit, protože nikdo nemá zájem na přechodném řešení situace, ale na trvalé adopci psa. Takže není o čem diskutovat. Pes je v nabídce a kdo o něj bude mít zájem, ten se ozve majitelce přímo. O čem tedy diskutovat ? Pak mi ale vysvětli, proč majitelka vůbec tohle téma tady zakládala ?
Pavel jest offline