View Single Post
Old 26-02-2012, 22:48   #46
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Daniela View Post
Nenapadají konkrétní chovatelské stanice, určtá spojení, chovatele a jedince tak, jak to děláte vy.
Mnoho majitelů a chovatelů se obává, že se jejich pes ocitne na listinů kříženec? jen proto, že pochází z chovatelské stanice, kterou kdosi na druhém konci světa označil za nevrohodnou! Bez důkazů, pouze na základě svého vlastního úsudku, z fotografií. Mnoho chovatelů se obává krýt s konkrétní psem jen proto, že vy proti němu máte jisté antipatie a nebudete ochotni vzeřejnit jeho vrh tady na wd a on bude při prodeji svých štěnat znevýhodněn.
Danielo, a co to má spolecneho se mnou? Již dva roky se nezabývám wolfdogiem, a přesto jsem vždycky vinna za všechno co je na Wolfdogu? Co mam JA spolecneho s křížencami?
A že se lidé bojí Mutar. To neni překvapení - nikdo nechce chovat krizence. Ale bohužel Ty jsi částečně za to zodpovědní - Ty jsi delala reklamu Audrey Lupo Mutara a Mutary podporovala. Já ne.

A k tekstu - to začíná být pravdiva "Margova" paranoia.
Vís - před týdnem bylo železniční neštěstí v Argentině. Mnoho lidí zemřelo. Jsem velmi ráda, že Argentinci nemyslí v stejny spůsob jak Ty, protože na 100% bych prečtla v novinách: "Odpovědnost za nehodu nese Margo"...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote