View Single Post
Old 29-12-2011, 18:12   #10
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Ahoj Pavle. Já nic podrobně líčit nebudu, protože jsem zatím žádnému překupníkovi štěně neprodala. I když se mi jich ozvalo za celou dobu kdy čsv chovám nemálo. Za tu dobu jsem štěně špatně prodala x krát. Jenže do lidí nikdy nevidíš. Do čecha, rusa, němce, prostě do nikoho...každý naslibuje: fotky, zprávy o štěňatech,..A pak to z nich tahám ať je to čech nebo američan, úplně stejně.
Pokud by tě zajímalo, co je s fenkou v Rusku: odkoupila jsem ji zpět. Žádné moje štěně, které se ocitne v nouzi a můžu mu pomoct, nenechám na holičkách. S původní majitelkou štěněte jsem si psala velmi dlouhou dobu předem, kdy na štěňata čekala. Promiň, jsem blbec, který nepoznal, že o rok později bude malé prodávat dál.....Jo, sorry, vím, žes to tak nemyslel.
Nebudu se nikomu omlouvat. Nebudu nikomu vysvětlovat, kam a proč prodávám. Je to pouze moje věc a u každého štěněte se snažím najít dobré (!!!) majitele.
To, že to někdy nevyjde bohužel neovlivním. Podvodníci, kšeftaři a neschopní majitelé, kteří neodhadli své síly jsou všude. Nejen v Rusku.

Last edited by Hanka; 29-12-2011 at 18:46.
Hanka jest offline   Reply With Quote