View Single Post
Old 28-07-2008, 11:01   #11
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

kas yra "suzmoginai suni"..?..kadangi suo salia manes buvo dazniau nei zmones, tai ir santykis su jais yra....kiekvienas gamtininkas, stebedamas ir gyvendamas salia bet kokiu gyvunu jaucia savo santyki su jais, pagarba jiems, zavisi ir t.t.....ir nemanau, kad "suzmoginimas" yra jau labai blogai, jei tik nuo to suniui yra geriau....
uzsikabinot ant to pasakymo viena - dvi vados...tik norejau pasakyti, kad pagal mano iskrypusi poziuri, veisejai yra tie, kurie veisia ne per kiekviena ruja.....ir, tiesa pasakius, nematau jokios priezasties, kodel yra taip daroma....todel pagal mano ta pati iskrypusi poziuri cia jau linksmama i daugintoju puse....o padaryti "daug per trumpa laika"....cia turbut irgi mano flegmatiskumas ir nusistatymas, kad viskas turi buti daroma itin gerai apgalvota, bet cia, sorry, irgi daugintoju mastymas....tiesiog manau, kad kiekvienam laikanciam suni, jo poreikiai turi buti auksciau uz pinigus.....juk suo - tai hobis, paaras, kuris teikia emocijas....tai sugyventinis, o ne darbo vieta.....

beabejo, realybe gali buti kitokia, taciau tai nereiskia, kad del jos mano poziuris pasikeis....
auuuu jest offline   Reply With Quote