View Single Post
Old 13-03-2012, 09:30   #309
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Właśnie nie, tu nie o to chodzi, a na pewno nie z mojej strony i podejrzewam, że pozostałych również.
Mnie nie obchodzi hodowla Margo, bo nic mi tu do tego, w końcu jak już sama zauważyłaś, każdy ma swój cyrk i swoje małpy . Zostały jasno postawione pytania:
NA JAKIEJ PODSTAWIE PSY ZOSTAŁY OZNACZONE TYMI PYTAJNIKAMI I WYKRZYKNIKAMI?
CZY SĄ NA TO JAKIEKOLWIEK DOWODY?
CO DOKŁADNIE OZNACZAJĄ OWE OZNACZNIKI?
Odpowiedź, mogłaby być równie prosta i zwięzła, bez osobistych wycieczek, których też starałam się uniknąć, bo raczej staram się juz unikać tych bezsensownych wojenek i przepychanek rodem z przedszkola.
Margo mówi, ze to nie ona, więc ok, proszę oficjalnie napisać, kto jest za to odpowiedzialny i oficjalnie napisać, kto jest Adminem! Pytania będą kierowane do niego, póki co to wielka, tajemnicza niewiadoma, która wszystko może, a która nic nie musi. To tak też nie działa, bo my powierzamy mu w zaufaniu dane i informacje, wysyłamy skany itd. Więc mamy prawo wiedzieć skoro ta baza ma być dla ludzi. To może to od razu dać przed wejściem na WD powinno widnieć: " DANE ZGODNE WEDLE UZNAŃ TAJEMNICZEGO, NIEZNANEGO ADMINA". Tylko, że wtedy byłoby to dość mało wiarygodne źródło wiedzy, a do tego przecież nie chcemy dopuścić. To tak przynajmniej z mojej strony.
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 13-03-2012 at 09:33. Reason: literówki
shaluka jest offline   Reply With Quote