Thread: PP
View Single Post
Old 14-06-2007, 18:18   #12
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
K tomu můžu slíbit jednu věc - pokud je vina za zdržení na poradcích chovu, bude tento bod zařazen na nejbližší schůzi výboru a CHK s tím, aby nedocházelo k tomu, že papíry leží u poradce několik týdnů (s čímž jsem se taky dříve setkal a štvalo mě to). Poradci chovu jsou sice taky jen lidi, můžou být vedeni třeba i dobrým úmyslem zjednodušení "administrativy" tím, že pošlou víc přihlášek najednou, ale plně souhlasím s tím, že to nesmí být na úkor chovatelů a nových majitelů štěňat. Únosná by snad byla lhůta pro odeslání 10 dní - např. když má poradce naplánované kontroly vrhů na dva po sobě následující víkendy, pak by díky této lhůtě mohl poslat přihlášky z těchto vrhů společně. Delší lhůta je už ale podle mého názoru neopodstatněná. Pokud budete mít někdo problémy s komunikací s poradci chovu (nebo jiné), obraťte se prosím také přímo na výbor. Problémy je možné řešit, ale je potřeba o nich vědět - diskuzní fórum není nejspolehlivější cesta informování o problému. Držet "hubu a krok" taky není dobrá možnost, protože tím se nevyřeší už vůbec nic.

Karel S.

děkuju, já právě přemýšlím zda dát přihlášku do klbu či ne, jaké to má výhody ...

právě na stránkách klubu jsem dotaz psala po mailu a žádná odpověď, proto na fóru...
S pozdravem Katka V.
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote