Thread: Fight club
View Single Post
Old 06-11-2011, 12:22   #20
hubsen
Junior Member
 
hubsen's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 94
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
JAAASNE.... Na serio mam nadzieje, ze slowa Twoje nie sa prowokacja szyta grubymi nicmi.... Chyba dobrze wiesz, ze Twoja hodowczyni i jej paczka tylko na to czeka.... Teraz ich gadanie o wycinaniu niewygodnych wypowiedzi to czystej wody klamstwo...
Jak rozumiem chcesz zmusic moda, aby rzeczywiscie powycinal co ostrzejsze teksty, aby pani "Beatka" straszaca wymyslonym kasowaniem wypowiedzi mogla powiedziec "a nie mowilam"....

A tak serio - nie mam pojecia co Tobie naklamali, a widze po Twoich wypowiedziach, ze szkolenie ideologiczne juz przeszedles.
Tak sie klada, ze cale ich gadanie o "moderowaniu" ludzi na tym forum dotyczylo spamera Grzeska, ktory nazbieral tyle punktow (a spamowal forum zlosliwie, mimo, ze DOSKONALE wiedzal, ze dostaje kolejne punkty) az jego konto zostalo automatycznie zawieszone na pol roku. Zrobili z niego meczennika, podczas, gdy jako klasyczny troll na kazdym innym forum wylecialby z hukiem o wiele, wiele wczesniej.

Wolfdog dziala juz 12 lat. Przez ten czas na polskiej wersji zabanowano JEDNA OSOBE (a raczej sama sie zabanowala, bo miala wybor). To chyba o czyms swiadczy...

Jest powod dla jakiego wielu hodowcow straszy nim nowych wlascicieli tak jak kiedys matki straszyly dzieci Czarna Wolga.....
Obawiac sie jej nie musieli jedynie ci, ktorzy ja na innych nasylali...
Hmmm dziwne! Wycinanie na WD..kłamstwo?? Jedna osoba zbanowana?? Tutaj wkleje cytat z moich wiadomości prywatych od jedenj osoby, która bynajmniej nie była Grzegorzem!! "Mnie już cieniaki zablokowali i teraz udają głupa, po wykasowaniu ponad 50 postów" podałem ten cytat bez zgody tej osoby także mam nadziej, że mi wybaczy! Pozdrawiam
hubsen jest offline   Reply With Quote