View Single Post
Old 23-11-2009, 13:27   #114
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Agnieszka, widać ze masz ogromna wyobraźnie, tez zazdroszczę. Co do mnie, moje studia tycza się pracy na komputerze, wiec jestem na nim dość często( cóż za niespodzianka). Przyznaje, ze już większości postów co niektórych nie czytam, bądź bardzo przelotnie, bo nie wnoszą nic nowego prócz kręcenia się w kółeczko. Zaś gdybym miała czas, to uwierz, ze wypowiadałabym się częściej, bo mam o czym.. Choć jak patrze na to forum to już mi się odechciewa. Na tej stronie to już właściwie tylko bazę odwiedzam.
Rona..
Narvana, nie wiesz o co mi chodzi, wiec nie widzę tu potrzeby byś się odzywała, tym bardziej, że nie dotyczy to w żadnym przypadku ciebie.

P.S. Nie obchodzi mnie kto jest Adminem, mi chodzi tylko o to by wszystkich wszystko tyczyło się tak samo, i jeśli z kilku stron idzie informacja o miocie... Z racji tego, że ciągle się nie pojawia, zero odzewu, a pytania na e-mail itd. pozostają bez odpowiedzi piszę Tu i co? Sama zgryźliwość, zero konkretnej odpowiedzi na pytanie. Które by wystarczyło, bez czepiania się. Ale widać to chyba zaczyna być jedyną rozrywką niektórych.
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 23-11-2009 at 13:38.
shaluka jest offline   Reply With Quote